Dzisiaj jest 22 lis 2017, 22:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pruszków
PostZamieszczono: 28 kwie 2009, 20:37 
duża brązowa
Awatar użytkownika

Biorąc pod uwagę rowerowy przykład bardziej doświadczonych kolegów, zastanawiam się nad startem:
http://www.waypointrace.pl/
Może ktoś chętny?

Tytuł:
PostZamieszczono: 29 kwie 2009, 7:56 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Ja niestety mam inne plany w tym terminie no a i same zawody trochę krótkie ;) Ale jak najbardziej zachęcam do startu - tutaj można przeczytać relację z zeszłego roku pisaną przez bardzo doświadczonego zawodnika.

Z innych zawodów w okolicach Warszawy polecam:

1)DYMNO 9 maja w Łochowie - trasa niezbyt długa (100km) ale za to trudna orientacja i mocno w terenie

2)Bikeorient w Ręcznie k/Piotrkowa 27 czerwca - trochę dłużej bo 150km ale za to łatwiej orientacyjnie i terenowo

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 maja 2009, 11:27 
za wytrwałość

Te zawody są fajne, choć pewnie z wymiataczami, startującymi co kilka tygodni w alleypiastach się nie wygra, bo oni znają tu każdy kamień.

Ale przeczytałem relację, bardzo, bardzo interesująca trasa! Tylko trza by mieć raczej szosówkę przy tych punktach.

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 cze 2009, 19:16 
mała złota

Dzisiaj spotkałem kolegę, który jak się okazało - jest organizatorem edycji Alleypiasta w moim mieście!

Pozwalam sobie zatem przekleić info coby zachęcić dwukołowych krewnych i znajomych z klubu: http://www.alleypiast.waw.pl/newsy/115/

Start w sobotę 27 czerwca o godzinie 14:00 w Otwocku. Dla inwalidów: proponuje pojechać PKPem lub ZTM 521 do Falenicy na karcie miejskiej, a pozostały odcinek potraktować jako rozgrzewkę.

Kumpel twierdzi, że jakiś hiper-mega-wymiataczy raczej nie ma na tych imprezach, ale powiedział to zanim usłyszał, że ja będę :-D Ktoś jeszcze chętny?

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 cze 2009, 19:54 
mała złota

Sam se odpowiem - impreza tak jak się spodziewałem bardziej o charakterze rekreacyjnym. Jechało nas kilkanaście osób.

Plusy:
+ bardzo interesujący motyw przewodni i dobór miejsc nawiązujących do autentycznego złodziejaszka, który przed wojną przewinął się przez moje miasto
+ miła atmosfera, głównie swoi znajomi, ale bez problemu i szybko się zaaklimatyzowałem; klimaty jakby troche InO-we
+ smaczna kiełbasa Made In Bazarek w Otwocku na ogniskowej mecie

Minusy:
- dobór punktów (a przez to logicznie wymuszona trasa) powodowała omijanie wg mnie najlepszego na Mazowszu odcinka rowerowego nad Mienią (między Szosą Lubelską a drogą Józefów-Wiązowna); organizator twierdził, że na tym odcinku jest jakiś WayPoint do ich gry i to dlatego...(?)
- trasa podobnie jak pisał Jacek - bardziej na szosówke, której nikt nie miał; ciekawiej było moim zdaniem pokierować uczestników na MTB do terenów chyba jedynego na Mazowszu Ośrodka Narciarskiego MERAN niż kazać im łoić szosą lubelską

Wymiataczy jakiś strasznych nie było - podobno pojechali na BikeOrient.

Podsumowując - fajna sprawa na pierwszy kontakt z rowerowym InO. Polecam kolejne edycje :-)

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 sie 2009, 2:26 
mała złota

Dla zainteresowanych, którzy śledzą wątek: preHARP jesień 09.
Cytuj:
Jesienna edycja rowerowych zawodow na orientacje preHarp, ktore odbeda sie 26.09.2009 w okolicy Otwocka. Wszelkie informacje oraz formularz zgloszeniowy dostepne pod adresem:

http://otwock.org.pl/pre09/index.htm

Ja już dodałem do kalendarza, ktoś chętny (poza Bronkiem, bo widze go już na liście startowej)?

Tytuł: Re: Pruszków
PostZamieszczono: 21 lis 2016, 10:19 
popularna

Nie ma to jak sensowny plan działania i wgl lepiej sobie to ogarnać wszystko. Ja jestem za tym żeby to było jak najlepiej zorganizowane

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]