Dzisiaj jest 18 gru 2017, 18:32

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 01 lut 2007, 23:23 
duża srebrna
Awatar użytkownika

LP, zyjesz?

Sledzilem relacje live na sportowychfaktach i malo nie umarlem!

Nie sadzilem ze kiedys bede zalowal ze nie moge ogladac meczu pilki recznej.

No i zajecia poszly sie kochac... ale warto bylo!

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 lut 2007, 23:37 
duża srebrna

Co do Francji, to szkoda trochę, że mundial jest w Niemczech, bo jakby był w innym kraju, to niekoniecznie Niemcy graliby w finale :/ . Z jednej strony dobrze, że finał z Niemcami, a nie z drużyną, z którą przegraliśmy, ale sędziowie nam nie pomogą, a Szwabom jak najbardziej.

Co do naszych, to w obronie lepiej niż z Rosją, a nieustanne trwonienie przewagi było raczej efektem braku pomysłowości w ataku. Pół paczki chyba w te 80 minut spaliłem, ale sukces zajebiście wielki, nawet jak byśmy mieli 20ma w finale przegrać (choć w przeciwieństwie do siaty, tutaj wierzę, że jesteśmy w stanie nawiązać walkę).

Pytanie do ŁP: jakie sukcesy w ME, MŚ i IO odniosła reprezentacja Polski? O brązie w bodaj 1982 słyszałem.

Szacun i Pozdro dla Naszych Pi-aRów !!! :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 lut 2007, 23:46 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

:hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
brawo!!!!!

a wogole to co powoduje czerwona kartka?
tylko wykluczenie z obecnego meczu czy tez pauze w nastepnym?

Ciepłemu bananowi kiełbasa między nogi
W bananie i śmietanie czarne wyobcowanie

<-- czyż on nie jest piękny....

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 lut 2007, 23:50 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

YESYESYES!!!!!!!!!!!!!! :)

nie ma jak bezpotrzebne jeżdżenie po nerwach kibiców :) ci Duńczycy byli słaaabi dziś, ale qrde ZAWSZE jak Polska mogła odejść 4-5 golami, to spieprzali wszystko. Efekt podwójna dogrywka, a brak tego mogłoby zaważyć w finale ... :/ Oczywiście sędziowie będą z Niemcami, ale jak Polacy złapią dobry dzień... alles ist möglich ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 lut 2007, 0:06 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Szkoleniowiec pisze:
jakie sukcesy w ME, MŚ i IO odniosła reprezentacja Polski? O brązie w bodaj 1982 słyszałem.

To jest nasz największy sukces w historii :rotfl: :rotfl: :rotfl: Dwa razy brąz 25 lat temu: w mistrzostwach świata i na igrzyskach olimpijskich :rotfl: :rotfl: :rotfl: Popraw mnie, Łukaszu.
A gdzie zamierzacie oglądać finał? :rotfl: :rotfl: :rotfl: Proszę o dokładny czas i miejsce :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ostatnio zmieniony 02 lut 2007, 0:40 przez Ania F, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 lut 2007, 0:35 
duża srebrna
Awatar użytkownika

wilk pisze:
a w ogole to co powoduje czerwona kartka?
tylko wykluczenie z obecnego meczu czy tez pauze w nastepnym?

Mam nadzieje, ze to pierwsze, bo inaczej nie zobaczylabym w finale jedynego powodu, dla ktorego ogladam mecz z tej dyscypliny :hyhy: :hyhy: :hyhy:
pozdr
M

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 lut 2007, 2:10 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

w 1976 w Montrealu byl braz na IO

czerwona kartka nie eliminuje Lijewskiego z gry w finale.

musze przyznac ze zarabiscie sie ogladalo mecz u Gogola! mecz byl

F A N T A S T Y C Z N Y!!!!!!!!!!!!!!!! kilka razy bylem pewien ze juz przegralismy... NIESAMOWITY SUKCES :super:

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 lut 2007, 2:26 
za wytrwałość

Ja się dziwię Dziasu, że ściana jest jeszcze cała między pokojem a kuchnią Gogola :))

Mam też filmik z ostatnich 30 sekund meczu :hyhy:

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 lut 2007, 10:50 
duża srebrna

Przyznaje, ze do 40. minuty ogladalam mecz jednym okiem, ale potem porzucilam niedokonczone pierogi (musialy czekac na przerwy, a czesc nawet na 22.30) i kilka razy malo nie dostalam zawalu. Niezla dyscyplina, szkoda gadac :]
Szkoda, ze Kolonia jest tak daleko, bo moznaby sie wybrac ...

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 lut 2007, 10:53 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Na początek ogromne podziękowania dla Gogola! Jak się ogląda mecze u niego, to nasi są niepokonani! Szkoda tylko, że sąsiadka z dołu nie jest najwyraźniej fanką szczypiorniaka... :kwasny:

Tak, Wojtku, żyję ;) , a co do pozostałych pytań, to już pojawiły się odpowiedzi:
- brąz IO'76, brąz MŚ'82, na ME bez większych sukcesów; dodajmy może wywalczenie Pucharu EHF przez dziewczyny z lubelskiego Monteksu w 2001 r.; w każdym razie - awans do finału MŚ'07 to największy sukces w historii polskiego szczypiorniaka!!!
- "Lijek" zagra; tylko bezpośrednia czerwona kartka za coś naprawdę ostrego powoduje dalszą dyskwalifikację

Cóż więcej mogę napisać... Z trzech najszczęśliwszych dni w moim całym życiu dwa to czwartki. :D

PS: Jacku, prosiłbym o jako taką cenzurę filmu przed upublicznieniem. :P

ŁP

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 lut 2007, 10:59 
duża srebrna
Awatar użytkownika

jd23151 pisze:
Ja się dziwię Dziasu, że ściana jest jeszcze cała między pokojem a kuchnią Gogola :))

Ściana może i jest cała (też mnie to trochę dziwi :P ), ale policja przyjechała jeszcze przed pólnocą!!! Na szczęsci skończyło się na upomnieniu i spisaniu moich danych do magicznego notesika :hyhy:

A móweiłem,żeby cicho być!!!!!!!!!!!

"Coraz bardziej dochodzę do wniosku,że chodzi w tym wszystkim też o to,aby móc spokojnie czytać gazetę i popijać herbatę (...) bez wewnętrznego niepokoju,bez wyrzutów sumienia,że się czegoś w życiu nie zrobiło."

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 lut 2007, 12:26 
duża złota
Awatar użytkownika

Ja straciłem początek meczu, ale dotrwałem do końca (chyba dlatego, że moi znajomi nie pozwalali zwątpić z zwycięstwo Polaków). Zdecydowanie nie mogę oglądać tak emocjonujących wydarzeń. Za kilka lat jestem przekonany, że dostanę zawału lub wylewu z powodu emocji:) Przypomniały mi się jednocześnie wydarzenia sylwestrowe i nasze granie w piłkę. NO bardzo fajne wspomnienia.

pozdr.

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 lut 2007, 12:35 
za wytrwałość

cortes pisze:
PS: Jacku, prosiłbym o jako taką cenzurę filmu przed upublicznieniem. :P

E, akurat az tak nie widac :) I nawet srednio slychac ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 lut 2007, 13:40 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Kibicowanie kibicowaniem, ale psia mać, nie spodziewałem się, że dla oglądania sportu przed telewizorem tyle osób zrezygnuje z rzeczywistego uprawiania sporu na sali :szok: O 19-ej byłem tylko ja i Wojtek B. Było całkiem fajnie, zjedliśmy misiowe żelki, godzinkę pogadaliśmy i na tym się skończyło :| A polska reprezentacja by wygrała i bez 4 ludzi przed telewizorem mniej :P

"Moja ojczyzna jest rozprzestrzeniona, składa się z adresów w różnych krajach (...) tworzą ją setki drzwi, które wiem, jak otworzyć, autobusy, których numery pamiętam, ulice, przystanki, budki z gazetami, twarze, głosy" (R. Kapuściński, Lapidarium)

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 lut 2007, 14:02 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

No trochę niefortunnie się wybraliście na salę... mundial... sesja... rocznica zamachu na Kutscherę... Wasz "produkt" nie sprostał konkurencji, Robercie ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]