Dzisiaj jest 18 lis 2017, 3:01

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 03 lip 2008, 11:40 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Mieliśmy już losowanie, w LM dupa - zarówno mistrz Polski i Węgier trafili na najgorsze z możliwych przeciwników... a mogli na siebie :D

Rozstawiona Wisła spotka się z Beitarem. Moim zdaniem są oni do pokonania, ale na pewno jest to najtrudniejszy przeciwnik wśród nierozstawionych.

Nierozstawiony MTK trafił na... Fenerbahce... :mur: :mur: :mur: pół tureckiej reprezentacji (brązowy medal ME 2008), trener mistrzów Europy... Cóż, przynajmniej zobaczymy wreszcie gwaizdy piłki nożnej w Budapeszcie :)

cień szansy polega chyba na tym, że w Budapeszcie drużyna turecka ulegnie zatruciu makaronem i polegną 6:0 jak Węgrzy z Sowjetami w Irapuato w 1986... :rotfl: (makarony to na Węgrzech symbol niewytłumaczalnych wpadek, wśród których Nr 1 ma wyżej wspomniany mecz). w każdym innym przypadku punkt wyjścia to 0-10 w dwumeczu dla Turków. Jeśli będzie lepiej, to chwała naszym :D

W UEFA też nie najlepiej, przy najmniej dla Debreczyna: jedziemy do Karagandy, 4000 km w jedną stronę. :wsciekly: :wsciekly: :cenzura: :cenzura: :cenzura: Niby słabsi, ale takie czarne konie są najgorsze. Nic o nich nie wiadomo, nagrań trudno zdobyć, bardzo się boję tego dwumeczu. O tyle lepiej, że drugi mecz u siebie.

Po kiego kija Kazachowie są w UEFA? :mur: chyba tylko po to, by Platini miał jeszcze jednego głosa... :cenzura:

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 lip 2008, 12:43 
za wytrwałość

Ta, nasi też się bali, żeby nie trafić na Górnika Karaganda. Co zrobić.

Co do szans zespołów:

Pierwszą przedwstępną powinny oba zespoły przejść, choć dożyliśmy niestety takich czasów, że nie można być tego na 100% pewnym, to już nie jest jak 10 lat temu, że wylosował Widzew Neftczi Baku i wpierdolił mu 10 goli. Moim zdaniem prędzej przegra Legia, bo ma mocniejszego rywala. Lech powinien wyjść.

Wisła myślę że ogra Beitar, bo ma pierwszy mecz tam. Gdyby bylo odwrotnie, to byłbym pewien że nie awansuje, a tak to ma trochę szansy. Ale oczywiście nigdzie dalej, bo pan Cupiał zapomniał zrobić zakupów.

Co do makaronu, u nas raz w historii tę rolę spełnił barszczyk na przyjęciu polonijnym. Nie chodziło o zatrucie i przegranie meczu, ale wyjaśnienie było równie zabawne :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 lip 2008, 13:27 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

A moim zdaniem w UEFA obie polskie drużyny przejdą pierwsze rundy, ale po męczarniach, pewnie padnie w ogóle mało bramek w dwumeczach.

Z Wisłą według mnie gorzej. Więcej szans daję Beitarowi.

Zresztą, co tu nie mówić - jeden z naszych zespołów nie dotrwał w pucharach nawet do lipca (!).

Karagandy szczerze współczuję, niemniej jednak nie mieszajmy w to Platiniego - Kazachstan jest w UEFA już od 2002 r. a Michel przewodzi jej bodajże od 2007 r.

ŁP

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lip 2008, 22:42 
za wytrwałość

No to mamy już pierwszą rundę przedwstępną UEFA za sobą.

Lech - no cóż, bura należy się za to, że nie wygrali wyżej. Ale przynajmniej wygrali. Przejdą pierwszą rundę i mają szansę przejść drugą. Robert Lewandowski to jest jednak gość :)

Legia - ja pierdolę! Przemogłem się, zawsze w pucharach kibicuję polskim drużynom, ale po prostu na to się nie dało patrzeć! Jeśli Urban mówi, że oni grali na 70% możliwości, to znaczy że ta drużyna jest chujowa na maksa! U siebie nie umieć strzelić gola zespołowi, który się tylko broni, nie prezentując piłki nie wiadomo jak wspaniałej. Chłopcy się podniecili, że umieją prowadzić piłkę, ale pomysłu w tym co robili nie było ŻADNEGO. A że Giza na Mundial pojechał to nie mogę uwierzyć. Niech wypierdalają z tych pucharów i więcej do nich nie awansują, najlepiej, żeby te bandyty pojechały, rozpierdoliły stadion na Białorusi i zawiesili tę pseudodrużynę na 5 sezonów.

A za tydzień gra Wisła i aż się boję myśleć, co będzie :( :( :(

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lip 2008, 22:49 
popularna

jd23151 pisze:
Niech wypierdalają z tych pucharów i więcej do nich nie awansują, najlepiej, żeby te bandyty pojechały, rozpierdoliły stadion na Białorusi i zawiesili tę pseudodrużynę na 5 sezonów.

mam nadzieję, że tak się stanie :-)

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lip 2008, 23:18 
mała brązowa
Awatar użytkownika

dokładnie, przynajmniej przestanie nas Legia rok po roku ośmieszać w meczach z jakimiś Białorusinami i Vetrami Wilno...

http://picasaweb.google.pl/TKolodziejczyk86

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lip 2008, 23:25 
za wytrwałość

To co dziś oglądaliśmy niestety tylko dowodzi tego jak beznadziejnie słaba jest nasza liga. Przecież gdyby to gówno nie grało w pucharach, to zagrałoby inne w rodzaju Cracovii czy innego Bełchatowa i osiągnęłoby pewnie to samo.

Ciekawe co myśli sobie taki Brychczy, Dziekanowski czy nawet Kosecki jak patrzy na tych szmatławców.

Tytuł:
PostZamieszczono: 30 lip 2008, 22:05 
za wytrwałość

I kurwa następne szmatławce. Ja nie wiem, przecież to niedawno jeszcze byli całkiem nieźli piłkarze! A teraz? Nie umieją nic robić tylko kopią po kostkach, gola strzelili fuksem. Oczywiście, dalej nie przejdą, bo nie bardzo mają kim grać. Totalnie tego nie rozumiem.

Niech to kurwa wszystko zdelegalizują.

Tytuł:
PostZamieszczono: 31 lip 2008, 19:49 
mała złota

No i Legia wygrala jednak 4:1.

Zapraszam na stronę Klubu Podróży Jarema: http://www.jarema.waw.pl

Tytuł:
PostZamieszczono: 31 lip 2008, 22:15 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

L
L
L
L
LLLLL

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 sie 2008, 9:34 
za wytrwałość

Ja jakoś nie podzielam euforii. Obawiam się, że zarówno w przypadku Legii jak i Lecha już druga runda przedwstępna brutalnie zweryfikuje umiejętności tych klubów i oba mogą odpaść z wielkim hukiem.

Lech zagrał źle, bojaźliwie, jakoś bez pomysłu i taktyki, okazuje się, że nie ma rozgrywającego (Murawski był raczej defensywny, a z przodu wielka dziura, podania "oby Rengifo dobiegł"), okazało się, że ten Chazar był tak słaby, że dwa strzały z dystansu wystarczyły. Bardzo źle zagrała obrona, jakby się pierwszy raz widzieli.

Legia też nie zagrała powalająco, 3 z 4 bramek padło po stałych fragmentach gry, a ci Białorusini naprawdę nic nie umieli i szkoda tych ułamków punktów do rankingu, które straciliśmy przez ten remis w Warszawie.

Najgorzej zagrała Wisła. Naprawdę zastanawiające, bo Cleber, Zieńczuk, Niedzielan czy Sobolewski to byli naprawdę nieźli pilkarze jeszcze niedawno, a teraz grali taki piach że zęby bolały. Pewnie ten Beitar przejdą mimo wszystko, choć nie zdziwiłbym się, gdyby skończyło się 0-0.

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 sie 2008, 13:40 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

No i nie będzie wielkiego meczu DVSC-Legia ;)

nam przypadły Young Boys, mogłoby być lepiej, mogłoby być gorzej, zobaczymy. Podróż i pobyt będzie z pewnością przyjemniejszy, niż w Kazachstanie :)

Gyor fatalnie: trafili na Stuttgart. Trzeba mieć k.de pecha :(

polskie drużyny mają dobre szanse na awans, w stosunku do tego, że byli nierozstawieni (innymi słowy: mieli fuksa :P ) IMO zarówno Szwajcarzy, jak i Rosjanie są do przejścia.

Powodzenia!!! :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 sie 2008, 14:48 
za wytrwałość

I wzajemnie. Moim zdaniem bardzo dobrze dla Was, że nie będziecie gościć ok. 1000-2000 (podróż tania i można na własną rękę) najebanych kiboli. Jak powiedział wczoraj mój sąsiad p. Tomasz, z którym prowadziłem konwersację balkonową, polskie kluby powinny losować tych ze wschodu, bo tam jak zaczną się burdy to zostaną spacyfikowani gazem, sparaliżowani pałką pod prądem i może jeszcze dostaną wyroki. A na zachodzie policja będzie pytać czy może krzyknąć że będzie zaraz strzelać w powietrze.

Nasi mieli owszem fuksa, szkoda że pierwsze mecze u siebie :( Wasi w sumie też.

PS> Skąd wiesz, Tomku, może w Karagandzie jest przyjemnie ;):P

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 sie 2008, 23:13 
za wytrwałość

No dobra, chłopaki z Wisły pokazały że jednak umieją. Pierwszą połowę zagrali super, nie dali w ogóle tamtym grać, chociaż druga połowa była już słabsza a obrona jest cały czas nie za pewna.

Ale za czwartą brameczkę szacun i pozdro.

Oczywiście z Barceloną szans najmniejszych nie mają :)

Za to Legia i Lech - zobaczymy.

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 sie 2008, 0:43 
mała brązowa
Awatar użytkownika

Z Barceloną cudu nie będzie ale przynajmniej Wisła zagra jeszcze w Pucharze UEFA i jak dobrze wylosuje to jest szansa na awans do fazy grupowej i trochę punktów w rankingu.

A dzisiaj zagrali bardzo ładnie, chociaż jakby nie udało się szybko strzelić pierwszej bramki to nie wiadomo jak mecz by się ułożył... A bohaterem dwumeczu dla mnie jest bramkarz Beitaru Kale Tvrtko, chociaż obrony za mocnej przed sobą to też nie miał :)

http://picasaweb.google.pl/TKolodziejczyk86

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]