Dzisiaj jest 23 lis 2017, 15:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 22 mar 2009, 22:41 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

W imieniu Kasi i Jacka oraz swoim zachęcam do wspólnego wyjścia na rzeczoną w temacie imprezę. Mundial :P odbywać się będzie od środy do niedzieli, my mamy już kupione bilety na czwartek - sesja wieczorna od 19.00 do ok. 22.00.

Jeśli chodzi o kolarstwo torowe, to zarąbistszej imprezy być już nie może (nie licząc IO), więc zachwalać chyba nie trzeba. Osobiście dodam, że w ogóle będę chyba po raz pierwszy na żywo oglądał zawody rangi MŚ w czymkolwiek w Polsce.

Plusem jest ciekawy program czwartkowy: finały sprintów (ind. i druż.), wyścigi na dochodzenie, a także scratch i keirin. ;) Największy minus to cena biletu: 50 zł (na cały dzień) i nie ma zniżek, no chyba że ma się do 12 lat. :P

Więcej: http://tor-pruszkow2009.pl/

Ja prawdopodobnie wyjadę do Prucha po pracy ok. 18.00.

Zapraszamy!

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 mar 2009, 23:56 
za wytrwałość

Pojedziemy kolejką o 18:05 albo o 18:20.

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 mar 2009, 0:40 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Wybiorę się, jeśli uda mi się jeszcze zdobyć bilet.

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 mar 2009, 10:53 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

edmund pisze:
Wybiorę się, jeśli uda mi się jeszcze zdobyć bilet.

Nie powinno być kłopotów, są np. dostępne w prawie każdym Empiku.

(Tzn. mam na myśli bilety, nie kłopoty. :P)

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 mar 2009, 23:01 
mała złota
Awatar użytkownika

Po pierwszych doświadczeniach z oglądania zawodów na żywo na tym torze latem zapowiada się niesamowicie :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 mar 2009, 10:25 
za wytrwałość

Umawiamy się na WKD Śródmieście (WKD, nie PKP, czyli pod estakadą na Chałubińskiego) o 18:00. Pasi? :) Bilet za 3,60 (2,30 dla studenta), kasujemy na stacji Opacz.

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 mar 2009, 16:54 
za wytrwałość

Było bardzo miło, choć występy malezyjskich keirinowców Josiaha Ng Onn Lama oraz Azizula Hasni Awanga kosztowały mnie dwa piwa, w tym jedno przegrane dosłownie o błysk szprychy. Keirin jest rzeczywiście widowiskowy i sprzyja hazardowi, a Grzegorz Krejner odziany w obcisły kostiumik i prowadzący dernę wymiata. Był również ciekawy wyścig pań na dochodzenie, gdzie Nowozelandki walczyły z Brytyjkami, oraz burdel w konkurencji scratch, po której niemal reanimowali Argentyńczyka Collę, zdobywcę srebrnego medalu.

Więź szczególną poczuliśmy z niejakim Francoisem Pervis, którego francuski fanklub siedział przed nami i darł ryje po francusku. Niestety, Francois przyjechał drugi. Były też dwie brytyjskie babcie lat 70+ z flagami. A moim idolem został Wołodymyr Diudia, kolarz z Ukrainy, 4. na 4 km na dochodzenie, okolicznościowo w moim awatarze.

Niech rod, ruten, iryd, osm, platyna, złoto, srebro oraz Bubo Bubo będą z Wami! :)

A na koniec powiem, że poczułem się niedowartościowany bo nie wpuścili mnie do kibla dla VIPów ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]