Dzisiaj jest 18 lis 2017, 16:02

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2010, 16:38 
duża złota
Awatar użytkownika

Soso dzieki, ale oferta dosyc slaba. Z karta multisport wychodzi taniej (nie duzo, ale jednak).

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2010, 17:28 
duża srebrna
Awatar użytkownika

przemek pisze:
jako, ze ostatnio mialem okazje sprobowac tego po raz pierwszy w zyciu to podbijam watek :) Ktos zainteresowany podszkolic/skopac tylek mlodemu adeptowi squasha? A moze sa jakies regularne wyjscia w wezszym gronie? Cierpie na glod informacyjny ;)

Ja mam obecnie karnet w OSIR Ochota na Nowowiejskiej na piątki 19-20.
W karnecie jest atrakcyjnie cenowo, bo za osobo-godzine wychodzi 18 PLN. Chodzę systemtycznie już dość z Tomkiem Hajdukiem i Marysią.
Zauważyłem, że o 20 zazwyczaj kort ten pozostaje wolny, myśłałem więc żeby w ten pt dorezerowwać po cenach rynkowcyh drugą godzinę i wybrać się większym gronem (tak w 4-5 osoób).
Dobrze by było ściągnąć Wojtka Barańskiego, który dobrm nauczycielem jest.

Ps. Fajnie, ze trampowa sekcja squashowa się powiększa :)

"Coraz bardziej dochodzę do wniosku,że chodzi w tym wszystkim też o to,aby móc spokojnie czytać gazetę i popijać herbatę (...) bez wewnętrznego niepokoju,bez wyrzutów sumienia,że się czegoś w życiu nie zrobiło."

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2010, 22:24 
duża złota
Awatar użytkownika

Bardzo podoba mi sie ten pomysl. Jestem w stanie stawic sie w skladzie dwuosobowym BYLE nie w ten piatek, bo szykuja sie weekendowe narty. A tak to gogolu jestem chetny na kazdy dzien tygodnia :) Pisze sie tez na maltretowanie Wojtka, bo doszly mnie juz sluchy o jego darze pedagogicznym ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 lut 2010, 13:34 
duża srebrna
Awatar użytkownika

W najblizszy piątek nie będę w stanie pograć o 19., jakoże wyjazd na narty się szykuje. Kort jest opłacony, więc zapraszam do skorzystania - na nazwisko Gogolewski w OSIR Ochota na Nowowiejskiej można wejść (ew. pożyczenie rakiety to 10 PLN płatne gotówką) a rozliczyć się ze mną jakoś przy okazji potem.

"Coraz bardziej dochodzę do wniosku,że chodzi w tym wszystkim też o to,aby móc spokojnie czytać gazetę i popijać herbatę (...) bez wewnętrznego niepokoju,bez wyrzutów sumienia,że się czegoś w życiu nie zrobiło."

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 lut 2010, 17:43 
duża brązowa
Awatar użytkownika

No ja się wybieram tylko nie wiem kto jeszcze :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]