Dzisiaj jest 19 lis 2017, 21:41

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 26 sie 2009, 10:31 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Gratulacje dla DVSC i jego wiernych fanów! :D

Powiem szczerze, że nigdy bym się nie spodziewał, że Węgrzy szybciej od nas zagoszczą w LM. A tu proszę! No i jeszcze mamy do tego w fazie grupowej Szwajcarów (po raz kolejny), Maccabi Hajfa...
Ciekawe, kogo w grupie Debreczynowi przydzieli losowanie. :)

Tymczasem ściskajmy kciuki, by jutro nie okazało się, że do września nie przetrwała w pucharach żadna polska drużyna.

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 sie 2009, 11:17 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Dziękuję za gratulacje! Przed sezonem kwalifikacyjnym szef klubu powiedział "potrzebny jest cud, byśmy awansowali" - cud się zdarzył :) rzeczywiście, w losowaniach mieliśmy szczęście, no może poza drugą (dla nas pierwszą) rundą, gdzie Szwedom niewiele brakowało. Ale potem graliśmy ze słabiutką Lewadią zamiast silniejszej Wisły (chociaż po meczach z Lewski sądzę, że i z Wisłą byśmy sobie poradzili :D ), a w play-off Lewski był losem w dechę. Wieść gminna niesie, że za Maccabi stoi jakiś milioner, który chce zrobić wielką drużynę i pompuje tam miliardy, a Zurych, który mi się jawił jako najlepszy przeciwnik, chyba jest jednak lepszą drużyną niż Lewski.

Myślę, że Lech też ma już awans w kieszeni - wystarczy strzelić gola, a Brugge musi już walić trzy. :) typuję 1:1 i awans Lecha.

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 sie 2009, 11:27 
za wytrwałość

Oczywiście gratuluję, choć patrząc na to, jakim "firmom" dał szansę Platini, tym bardziej mnie kurwica bierze, że MP w tym sezonie zdobyła akurat Wisła.

Nie chcę być złym prorokiem, ale prognozuję, że Madziarzy drugą Artmedią Petrżalka raczej nie zostaną.

A i Lech odpadnie, wynik 1:3 sądząc po ostatnich popisach klubu z Bułgarskiej może być najkorzystniejszym z możliwych :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 sie 2009, 20:20 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Liverpool, Olympique Lyon, Fiorentina :)

mogłoby być lepiej - żeby mieć cień szansy choćby na 3 miejsce, w grupie G lub H (Rumunom i Belgom się fartnęło :zdegustowany: ), a żeby zarobić naprawdę wielką kasę, to z Realem i Milanem oczywiście lub może z Barcą i Interem. Tak to ani wielka kasa, ani awans :/ ale rozpaczać się nad czym nie ma, 7 milionów w kieszeni (2 miliardy w forintach, nasz czteroletni budżet :D ), wielkie mecze przed nami, najwyżej wypadniemy 0 punktów i 17 goli straconych, jak Lewski 2 lata temu, co tam ;) punkty w rankingu lecą :) nasi byli MEGA dzielni w eliminacjach, teraz już każda gra tylko nagroda!!!

A stwierdzam, że w obecnym systemie za rok, najpóźniej za dwa lata będzie polska drużyna w LM. Mogę się założyć :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 sie 2009, 23:37 
za wytrwałość

Po dzisiejszych wyczynach Lecha nie byłbym tego taki pewny. Zaczniemy pewnie od pierwszej rundy, a już w trzeciej nie będziemy rozstawieni.

Co do meczu może zacytuję sam siebie i wpis na bloga na gorąco po meczu:

I kto im kurwa kazał zwalniać Smudę??? Przecież trener Zieliński zabił wszystko co w tej drużynie było dobrego. Lewandowski - cień gracza z zeszłego roku. Rengifo - myśli jak by się tu ładniej przewrócić. Štilić - obrażony, że go nie sprzedali. Żeby jednym z najlepszych graczy meczu był Kikut - w zeszłym roku jeden z najgorszych??? Mam takie wrażenie, że Lech Smudy dostarczając tyle samo emocji awansowałby po wynikach 2:1 u siebie i 2:3 na wyjeździe. Tymi samymi zawodnikami. Z tym samym rywalem. I bez tak dobrego bramkarza, jakim jest Kasprzik. Jakby Gancarczyka i Kikuta w formie z tego sezonu dorzucić do zeszłorocznego Lecha z pucharów, gdzie dobrze grali dziś i tydzień temu beznadziejni Rengifo, Lewandowski, Wilk to byłoby i 3-0 może w dwumeczu. Niestety, siłą Lecha w zeszłym roku był też trener. Ten, który jest teraz jest gościem z dupy, bez jakichkolwiek sukcesów. No ale Lech poskąpił Smudzie 300000 zł to stracił milion euro. W sumie ich pieniądze. Szkoda tylko tego, że człowiek się za głowę łapie. Węgrzy, Żydzi, Cypryjczycy w Lidze Mistrzów, a my nie umiemy wprowadzić drużyny do pucharu uefa. Przecież to runda wstępna była. I najłatwiejszy rywal z możliwych.

W zeszłym roku Lech miał chujowych bramkarzy. Teraz kupił świetnego, niestety, jego koledzy z pola zapomnieli jak się gra. To mi przypomina Wisłę z sezonu 2002/03, kiedy do szczęścia zabrakło im bramkarza. Tylko że Wisła ogrywała drużyny z Bundesligi i grała jak równy z równym z zespołem z Serie A. Lech nie umiał ograć drużyny z ligi belgijskiej...

Zresztą, co ja tu pierdolę. Od naszych nieudaczników lepsi są już nie tylko Belgowie, ale i Cypryjczycy, a nawet Węgrzy z Debreczyna, którzy skorzystali z prezentu od pana Platiniego i w kraju, którego reprezentacja nie awansowała nigdzie od 1986 r. będzie Liga Mistrzów. A u nas gówno.

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 sie 2011, 15:33 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

tomek pisze:
A stwierdzam, że w obecnym systemie za rok, najpóźniej za dwa lata będzie polska drużyna w LM. Mogę się założyć :)

Dziś się okaże, czy byłem prorokiem :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 sie 2011, 22:53 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

kurcze, ale było blisko :/

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 sie 2011, 11:18 
duża złota
Awatar użytkownika

System systemem, ale jednak jakieś umiejętności nasi piłkarze muszą wykazywać... ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 sie 2011, 18:57 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

pierwszy raz od dłuższego czasu jestem z Legii dumny!

Ciepłemu bananowi kiełbasa między nogi
W bananie i śmietanie czarne wyobcowanie

<-- czyż on nie jest piękny....

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]