Dzisiaj jest 24 lis 2017, 20:25

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 06 lip 2006, 15:58 
duża złota
Awatar użytkownika

Radek się nudzi, ale generalnie nudzić zaczął się w 20 minut po ostatnim egzaminie:) i to nie tylko moja opinia:)

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 lip 2006, 16:33 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

namche pisze:
Czy w takim razie sugerujesz, że Henry strzeli w finale 2 bramki Włochom a "kolekcja mebli Klose" nie strzeli ani razu? ;)

oj czytaj Radi czytaj - podałem przedział w którym na pewno będzie Twoja puktacja za króla i czwórkę a nie moje sugestie co do tego kto ile goli strzeli - a w sumie każdy z grających może jeszcze nastrzelać i z 5 goli (jak choćby Salenko na mundialu w USA)

pzdr
Bronek

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 lip 2006, 17:08 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

To i na 4. pozycję mam marne szanse, oj... Ale walka będzie do końca a wyniesione doświadczenie zaprocentuje w następnych turniejach typerskich :).

ŁP

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 lip 2006, 21:22 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Zobaczcie nominowanych do zlotej pilki mundialu :rotfl: :rotfl: :rotfl:

http://mundial.wp.pl/kat,26695,wid,8382 ... 213553.812

Normalnie nie wiem kto tak nominowal :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 lip 2006, 21:36 
za wytrwałość

Dziaso, nie rozumiem tylko Ballacka i Zambrotty. Cannavaro wymiata, Pirlo podobnie (nie ma lepszego srodkowego pomocnika) Vieira jest niezly... Maniche najlepszy z Portugalczykow

Kto weglug Ciebie zamiast nich? Beckham? Crouch? Ayala? Messi? Ronaldo?

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lip 2006, 11:53 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

ja sie zgadzam z nominacja Zambrotty- raczej zostanie prawym obronca jedenastki mistrzostw, a dla odrobiny konsekwencji nominowalbym jeszcze Grosso. dla mnie Pirlo jest jednym z wielu dobrych srodkowych pomocnikow: Deco, Riquelme i Zidane graja na mniej wiecej podobnym poziomie, ale oczywiscie "nie mozna nominowac kogos kto przepadl w cwiercfinale"... dziwia mnie oprocz nominacji Ballacka jeszcze Buffon- nie wiem dlaczego mialby zostac pilkarzem mistrzostw?! co najwyzej do 11 jesli Wlosi zdobeda puchar... i Henry'ego- rozumiem ze wiele Francja mu zawdziecza, ale on gra kiepsko jak na swoje mozliwosci bo najprawdopodobniej jest zmeczony sezonem... A tak w ogole to nie dawalbym nikomu nominacji w miejsce cieniasow, bo i po co ;) wybieralibysmy sposrod np. 5...

tak ogolnie to bardzo malo pilkarzy gralo tak zeby patrzylo sie na nich z pzryjemnoscia, a z tych nominowanych to Zidane na pewno, dlatego to moj faworyt na pilkarza mistzrostw ;)

dlugie wyszly te moje zale za co przepraszam, ale tez temat bardzo powazny :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lip 2006, 12:34 
za wytrwałość

E, właśnie Deco grał moim zdaniem beznadziejnie, dużo beznadziejniej od Figo, a Riquelme mnie w ogóle nie przekonał. Ale co człowiek to gust.

Moim zdaniem też od Zambrotty lepszy Cannavaro.

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lip 2006, 13:05 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Ja tam nie mam zastrzezen - mam dwie watpliwosci, ale Ballack gral do meczu z Wlochami dobrze, tylko gola nie strzelil, Henry nic nie robi zazwyczaj przez caly mecz, ale jeden moment starczy, i decyduje o awansie (BRA, POR), to tez swiadczy o klasie. Mimo wszystko, nominacja nominacja, i tak ci wymienieni pilkarze zlotej pilki nie dostana (chyba ze strzela 5 goli na weekend :D ) a komu szkodzi, ze sa nominowani? Beda mogli sie pochwalic wnukom ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lip 2006, 13:42 
za wytrwałość

tomek pisze:
Ja tam nie mam zastrzezen - mam dwie watpliwosci, ale Ballack gral do meczu z Wlochami dobrze

Kiedy? Z Argentyną jak mu pary zabrakło? Tyle strzałów i ani jeden celny? To ma być lider drużyny? Było kilku znacznie lepszych Niemców niż Ballack.

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lip 2006, 14:00 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

nie samami strzalami zyje pilkarz, a Ballack gral na calym Mundialu pomocnika raczej broniacego. To, ze byli lepsi w niemieckiej druzynie, to prawda.

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lip 2006, 14:37 
za wytrwałość

O to chodzi, że Ballack oddał chyba najwięcej strzałów ze wszystkich Niemców i pożytku z tego żadnego nie było. A skoro było wielu lepszych Niemców to czemu nominować Ballacka?

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lip 2006, 14:49 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Chodzi chyba o to, ze Niemcy osiagneli polfinal jako druzyna - chyba o kazdym graczu mozna by bylo napisac cos zlego, mimo tego sa w 4. Ballack jest kapitanem, wiec dostal nominacje - to takie proste.

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lip 2006, 14:53 
za wytrwałość

Ale o Ballacku można napisać znacznie więcej złego niż np. o Podolskim, Lahmie, Odonkorze czy nawet Metzelderze. Był totalnie nieprzygotowany do turnieju, całe mecze przestawał (tak może robić napastnik ale nie środkowy pomocnik) kondycyjnie w meczu z Argentyną gdzie postanowił pobiegać to ledwo dotrwał do końca itd itd.

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lip 2006, 15:15 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

jd23151 pisze:
Ale o Ballacku można napisać znacznie więcej złego niż np. o Podolskim, Lahmie, Odonkorze czy nawet Metzelderze. Był totalnie nieprzygotowany do turnieju, całe mecze przestawał (tak może robić napastnik ale nie środkowy pomocnik) kondycyjnie w meczu z Argentyną gdzie postanowił pobiegać to ledwo dotrwał do końca itd itd.

po czym mierzysz nieprzygotowanie do turnieju? Gdzie przestawal cale mecze? "postanowil biegac"??? Piszesz juz totalne glupoty, nie wiem, po co? By miec ostatnie slowo? Realnie patrzac, Ballack nie byl najlepszy w druzynie, zwlaszcza w meczu z Wlochami, moze i dlatego odpadli. Ale nie jest totalnym draniem, jak Ty go opisujesz, patrzysz przez oczernione okulary. Wiem, ze go nie lubisz, ale to napisz wprost, ze Ballack to chuj, i koniec kropka. No.

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lip 2006, 15:25 
za wytrwałość

Ej, po co mnie obrażasz? Uważam że grał beznadziejnie i nie był liderem drużyny, nie biegał w ogóle, kopał po autach i nie oddał celnego strzału na bramkę rywala. Nie jest chujem tylko jak na taką gwiazdę i lidera zespołu, na którego go kreowano grał żenująco słabo. Mogę? Mogę, tym bardziej ze takie mam wrażenie po obejrzanych meczach.

Nie obrażam ani Ciebie ani Ballacka zatem nie życzę sobie obrażania bez powodu mnie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]