Dzisiaj jest 17 gru 2017, 23:27

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 09 wrz 2013, 14:10 
mała srebrna
Awatar użytkownika

info od mojego znajomego, mieszkanie powinno byc dobrze znane tzw. "starym Trampom" ;)

Świetnie zlokalizowane mieszkanie o podwyższonym standardzie. Widok z okien na Pola Mokotowskie. 2 osobne pokoje!!! Dostępne od połowy wrzesnia.
Mieszkanie w centralnej lokalizacji na Mokotowie (róg Batorego i Niepodleglości), 1 min od metra, przystanku tramwajowego, autobusowego. W pobliżu 2 parki, SGH, sklep spożywczy, przychodnia, biblioteka. Budynek po remoncie elewacji, balkonów i klatki schodowej. Winda. Pod budynkiem duży, bezpłatny parking. Mieszkanie po remoncie, umeblowane w nowoczesnym stylu i w pełni wyposażone. Jasne, słoneczne (płd-zach), ustawne. Duży pokój z rozkładaną kanapą, biurkiem, szafą, długim regałem pod telewizor, z wyjściem na przestronny balkon (widok na Pola Mokotowskie oraz warszawskie „City”). Sypialnia z podwójnym łóżkiem, biurkiem i szafkami. Przedpokój z dużą szafą wnękową i pawlaczem. Łazienka z prysznicem i pralką. Kuchnia wyposażona w dużą lodówkę z zamrażarką, nową zmywarkę, płytę elektryczną. Na wyposażeniu dodatkowo: deska do prasowania, suszarka do prania, odkurzacz, zelazko itp.
Kwota 2100 (włączając czynsz i ryczałt za wodę) + prąd (wg zużycia). Ogrzewanie miejskie. Możliwość podłączenia tv i internetu.
Jasiu 605 192 516

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]