Dzisiaj jest 21 lis 2017, 1:08

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 sty 2009, 23:46 
za wytrwałość

Impreza zacną była. Gdybym się nie skusił na samym początku na ciemnego Szwiturisa, tobym nie wypił ani jednego browara. A to się zdarza rzadko, oj rzadko. A i tak bawiłem się dobrze.

Dziękujemy, Wojtku!

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 sty 2009, 0:11 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

jd23151 pisze:
Impreza zacną była.

Oj, była, była, muszę potwierdzić skoro już dwa razy w wątku fotograficznym padło moje imię :]

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 sty 2009, 0:15 
duża brązowa
Awatar użytkownika

edmund pisze:
oficjalnie zwycięstwo Olgi w zakładzie

Wzruszyłam się.

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 sty 2009, 0:43 
mała srebrna
Awatar użytkownika

...powrót od Wojtka 4ma nocnymi - bezcenne. Warto jednak było, po stokroć warto!!
Dziękujemy komisji (ja tu jednak ciągle czuje jakiś szwindel, podobnie pewnie jak wszyscy zacni moi w zakładzie współfrajerzy) a tytułem przypomnienia - zgodziliśmy sie wszyscy ze wygrana zakładu zobowiązuje do natychmiastowej konsumpcji, w przeciwieństwie będzie bardzo przykro (tak, jakby nie bylo dosc przykro ze sie przegralo) zatem Olu-Olgo-Chaberku - najedz sie przed wtorkiem, lepiej sie przyswaja ;)
Dzieki for All i przepraszamy Sasiadow!

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 sty 2009, 0:53 
mała złota
Awatar użytkownika

Młody i Wojtku, dzięki za wiedzę, która kiedyś gdzieś już tam do mnie dotarła, choć z niezbyt przystępnego źródła;) teraz już zrobił mi się w głowie jako taki porządek. Może nawet wejdę w kontakt analogowym zenitem, starszym ode mnie, z którego jednak mam najlepsze zdjęcia z dzieciństwa autorstwa mojego taty :)

Wojtku, dodatkowo dzięki za lokal. Szkoda tylko, że sąsiedzi :(

Było wspaniale, dzięki wszystkim obecnym :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 sty 2009, 10:11 
duża brązowa
Awatar użytkownika

Małgosiu, obawiam się, że niestety Was zawiodę, nie jestem bowiem w stanie w najbliższy wtorek tego zrobić. A w ogóle porozumienie to zostało zawarte bez mojej zgody, na dodatek po zakładzie i wtedy, gdy wszelkie znaki na niebie i ziemi mówiły, że wygrałam! Czyli się nie liczy! :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 sty 2009, 10:50 
duża złota
Awatar użytkownika

No to kiedy mam przynieść to piwo? :niepewny:

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 sty 2009, 16:26 
duża brązowa
Awatar użytkownika

Domi, możesz przynieść we wtorek! Aczkolwiek ja 4 piw w przeciągu godziny nie skonsumuję. :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 sty 2009, 17:21 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Ale macie problemy! :P Ja piwko przyniosę jutro, a gdyby "O[spacja]O" :) miała problem z konsumpcją to pomogę.
Przy okazji dziękuję Wojtkowi i Młodemu za zacną ideę i organizację, będąc na grudniowym, kameralnym spotkaniu, w sobotę skupiłem się na aspekcie towarzysko-degustacyjnym... Ale frekwencja!
A co to było za zajście z sąsiadami? Eli i mnie już wtedy nie było.

"Moja ojczyzna jest rozprzestrzeniona, składa się z adresów w różnych krajach (...) tworzą ją setki drzwi, które wiem, jak otworzyć, autobusy, których numery pamiętam, ulice, przystanki, budki z gazetami, twarze, głosy" (R. Kapuściński, Lapidarium)

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 sty 2009, 2:03 
mała złota
Awatar użytkownika

To ja dziękuję za frekwencję :) Oj przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Podobno w punkcie maksymalnej kulminacji, czyli w chwili gdy jednoosobowa komisja zakładu przejmowała kontrolę nad zakładem O[spacja]O ;), zmieściło nas 29 osób! To jest coś. No a z sąsiadami, to długa historia :) Jeszcze raz dzięki!

Co do następnych warsztatów, to oczywiście zajmiemy się kolejnymi zagadnieniami :) Kiedy? Jeszcze nie wiem, ale coś z Młodym pomyślimy i damy znać. Choć przy tej frekwencji trzeba będzie chyba jakiejś auli ;)

Pozdrawiam,
Wojtek

PS. A odpowiadając na pytanie Wojtka, to za***** zdjęcia robi się bardzo prosto, wystarczy po prostu ***** ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]