Dzisiaj jest 21 lis 2017, 4:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 15 sty 2009, 6:55 
Gomar
Awatar użytkownika

Cytuj:
Pudło - właśnie pokazy na dużym ekranie bronią mnie przed cyfryzacją

To skłania mnie do zadania pytania, czy istnieje model rzutnika nadający się do pokazywania zdjęć? Mój ojciec poważnie rozważa wywalenie telewizora i zamontowanie rzutnika, więc może...

A może warto poczekać rok-dwa, kiedy takie rzutniki stanieją?

Będę wdzięczny za nazwy modeli, dokładniejsze poszukiwania cenowe mogę przeprowadzić sam.

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 sty 2009, 13:09 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

To ja zacznę ogólnie. :) Teoretycznie na każdym rzutniku cyfrowym tracisz jakość, choć są już modele, które wydaje się że idealnie odwzorowują. Ostatnio Marcin Listopadzki tak nabył, więc skontaktuj się z nim. Wydatek to duży (trzeba się przygotować na 6 tys). Średnio trzeba liczyć 3 tysiące.

Ale dlaczego wyrzucać telewizor? Jako że ostatnio rodzicielka ma zalała nasz kilkunastoletni telewizor zapadła decyzja o kupnie nowego. Dla mnie rewelacja, podpinam laptoka i to co widzę zwala mnie z nóg. Przy pełnym HD (rozdzielczość) jakość jest świetna. Jest to całkiem ekonomiczne wyjście z sytuacji. Sam się kiedyś zastanwiałem nad rzutnikiem cyfrowym ale teraz wystarczy mi analogowy :)

Jest też kwestia pomieszczenia. Zaciemnienie, no i odległość od ekranu co może wyglądać różnie w różnych pomieszczeniach. Co do wielkości obrazu: http://www.projectorcentral.com/project ... or-pro.cfm - dużo do poczytania o projektorach.

Zresztą trzeba będzie urządzić jakiś debiut nowego mebla ;)

pozdr

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]