Dzisiaj jest 24 lis 2017, 11:31

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 08 lis 2006, 2:08 
Gomar
Awatar użytkownika

Wraz z Jaśkiem chciałbym zaprosić na wyjazd w Rudawy Janowickie i Karkonosze

ZBIÓRKA NA WSCHODNIEJ POD KASAMI O 21:30
update 15-11-2006: Najprawdopodobniej nie będzie śniegu, prognozy są dobre.

Koszty stałe wyjazdu:
- ok. 60 zł przejazdy PKP
- 25 zł nocleg na Okraju (jest zniżka PTTK)
- ~5-8 zł przejazd busem Karpacz-Jelenia
O jedzenie każdy dba we własnym zakresie, ale zaopatrzcie się w Warszawie, bo po drodze może nie być sklepów (dopiero w Karpaczu w niedzielę). Najlepiej trzymać się zaleceń z naszego poradnika:
http://www.tramp.waw.pl/poradnik/

Wyjazd w piątek 17ego listopada; 22:15 ze Wschodniej, 8:30 wysiadamy w Janowicach Wielkich.

Pierwszego dnia przechodzimy Rudawy na południe - oglądamy zamek Bolczów, Skalny Most, wchodzimy na Skalnik (najwyższy w Rudawach - do Korony Sudetów i Gór Polski), potem przez Bobrzak na Przełęcz Kowarską, obejrzymy sztolnie i na Przełęcz Okraj (nocleg). Przedstawiona trasa ma 35 GOTów.

W przypadku złych warunków śniegowych mamy zapasowy nocleg w Czartaku (trasa 21 GOTowa).

Drugiego dnia idziemy na Śnieżkę, a potem schodzimy przez Równię i zielonym do Karpacza, łapiemy busa do Jeleniej. W przypadku startu z Czartaka idziemy przez Okraj do sztolni kowarskich (16 zł) i dalej do Karpacza.

Powrót do Warszawy "Karkonoszami" 6:53 w poniedziałek.

Kontakt:
Radek 607-677-268 (namche na tlen.pl)
Jasiek 604-122-165 (jr28906 na sgh.waw.pl)

Ostatnio zmieniony 19 lis 2006, 22:27 przez namche, łącznie zmieniany 4 razy

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lis 2006, 8:59 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Podobna trasa szlismy na zerowce 2003, nieco bardziej rozrzucona (2 noclegi po drodze). To bardzo ladna i atrakcyjna trasa :)

Wybor sprawia, ze nie zaluje, ze nie moge pojechac ;) za co dzieki! :)

PostZamieszczono: 08 lis 2006, 11:13 
duża srebrna

namche pisze:
do Korony Sudetów i Gór Polski

"Gory Polski"? To jakas nowa odznaka? Czy mozesz podac troche szczegolow, bo mnie zainteresowalo...

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lis 2006, 11:52 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Zakladam, ze o to chodzi:
http://kgp.amos.waw.pl/

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lis 2006, 12:57 
duża srebrna

Fajne :hyhy: Tylko pozostaje pytanie, jak udowodnic niektore zdobycze z czasow, gdy nie mialam nawet ksiazeczki GOT. Ale mam chyba jakies zdjecia z liceum, czy cos....
Dizeki za informacje

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lis 2006, 19:05 
duża srebrna

Śnieżkę i Skalnik zdobyłem juz jakis czas temu, a pomysł wyjazdu jest mój, więc domysł twój, Magdo, jest nieprawdziwy. Chodziło po prostu o jakikolwiek wyjazd w Sudety, gdzie nie byłem od końca maja, a przy okazji należało znaleźć jakieś miejsce atrakcyjne widokowo i geologicznie dla kursantów, tak jak rok temu był Żywiecki mimo sugestii co po niektórych członków żeby koniecznie pojechać w bodaj Gorce.

Co prawda, to Radek jest gorącym zwolennikiem Śnieżki, ale bardziej jako hasło rozpoznawalne dla ludzi, którzy góry polskie znają tak sobie.

Zresztą jeśli będzie sporo śniegu, a jest to bardzo prawdopodobne, z Piramidy Sudetów nici.

Tym niemniej powinno byc ciekawie, a trasy będą przypuszczalnie codziennie dwie.

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lis 2006, 19:12 
Gomar
Awatar użytkownika

Wiesz Aniu, ja osobiście zbieram KGP dla siebie a nie dla wpisania na listę na stronie :)

Zresztą jestem gorącym zwolennikiem tworzenia tego typu "koron", bo zachęcają one do odwiedzenia miejsc, w które normalnie by się nie pojechało.

Dobrym przykładem jest tutaj pomysł Korony Województw, którą zbiera obecny na forum Łukasz P.

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lis 2006, 19:23 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Popieram wyjazd i trase jak na integracje dla KTG. Super okolice, i atrakcyjne miejsca. Ja niestety nie pojade, bo mam egzamin 18.11., ale jestem pewny, ze bedzie super wyjazd ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lis 2006, 19:55 
Miss Skryba
Awatar użytkownika

Wyglada na to,ze i ja sie wybiore

Polskie Stowarzyszenie Korozyjne (Polish Corrosion Society) jest organizacją pozarządową, której misją jest - podobnie jak wielu innych tego rodzaju stowarzyszeń na świecie - zabezpieczenie ludzi, majątku i środowiska przed szkodliwymi skutkami korozji.
Obrazek

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 lis 2006, 9:59 
duża srebrna

namche pisze:
Wiesz Aniu, ja osobiście zbieram KGP dla siebie a nie dla wpisania na listę na stronie :)

Alez ja nie mam zamiaru wpisywac sie na zadnej stronie :P - ale fajnie jest miec jakis znaczek, ze sie odznake zdobylo. Mnie do Korony Sudetow zostalo tylko kilka gorek po stronie czeskiej i nie moge sie doczekac, az je uzbieram :]
Poza tym kiedys nie za bardzo zwracalam uwage, na jaka gore wchodze, i sama teraz nie wiem, ktore z wymienionych szczytow w Beskidach zaliczylam (poza Turbaczem, ale on ma duuuza wartosc sentymentalna :hyhy: ).

PostZamieszczono: 09 lis 2006, 13:02 
Hej słuchajcie!

Jestem tu nowy i zastanawiam się czy nie zapisać się do TRAMPU może nie wybrać sie na któryś z Waszych wyjazdów... niestety jest jeden problem... nie byłem na żadnym z Waszych wykładów i chyba nic nie wiem o turystyce górskiej. Po prostu za późno się obejrzałem :(

Chciałbym pojechać szczególnie w Karkonosze ale jest też drugi problem bo nie bedzie mnie nawet w Warszawie wtedy...

Czy jest możliwość załapania sie do klubu jeszcze??

pzdr, przemek

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 lis 2006, 13:55 
duża złota
Awatar użytkownika

Odpowiem jak to już jeden z Ex-prezesów napisał w stosunku do pewnej osoby: wstyd żaden, ale chwalić się nie ma czym!:) Najlepiej jeśli bezpośrednio uderzysz do Jaśka lub Radka - masz kontakty do nich na początku wątku lub uderz na priv.

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 lis 2006, 20:14 
duża brązowa

Dla wyjasnienia dodam, ze osoba, ktora to powiedziala bylem ja, a osoba do ktorej zostalo to skierowane- kolega Mydlak .... Nosi uraze w sercu do dzisiaj, i byc moze nie pamieta, ze zostalo to powiedziane tylko i wylacznie dlatego, ze przyznal sie z jakiej uczelni pochodzi :-)

PostZamieszczono: 09 lis 2006, 21:26 
Gomar
Awatar użytkownika

Przemek123 pisze:
Chciałbym pojechać szczególnie w Karkonosze ale jest też drugi problem bo nie bedzie mnie nawet w Warszawie wtedy...

Czy jest możliwość załapania sie do klubu jeszcze??

Po prostu jak będziesz miał czas to wpadnij do kanciapy - pokój 66. Jesteśmy tam praktycznie cały dzień. Wpadaj na slajdy we wtorki, wybierz się innym razem z nami (wyjazdy są), a się powoli zaaklimatyzujesz ;)

A żeby zapisać się do Trampa trzeba być na minimum trzech wyjazdach klubowych :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 lis 2006, 23:06 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Cytuj:
A żeby zapisać się do Trampa trzeba być na minimum trzech wyjazdach klubowych

ale jak zaznaczono wczesniej, nie o ksiazeczki i formalnosci zadne tu chodzi, a o wyjazdy... i nie tylko zreszta ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]