Dzisiaj jest 23 lis 2017, 15:01

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 14 lis 2007, 1:26 
mała złota

Niedołojony jestem, to się i zareklamuję, a co :]

Jako, że Batorego w nowym rozkładzie niestety już nie ma, to wypadałoby jeszcze skorzystać, zanim go całkiem zlikwidują. Stąd mam pomysł, coby wyskoczyć w góry w klubie chyba rzadziej odwiedzane, a chyba ciekawe, bo pełne różnych skałek wapiennych we wszelkich kształtach i wielkości. No i jeszcze piwko... Wszystkich zapraszam zatem na wyjazd:

Sul'ovske vrchy

Propozycja jest następująca:

Wyjazd: Piątek, 23 listopada, Batory, ze Wschodniej 19:13, do Rajeckich Teplic z przesiadką w Żylinie
Powrót: Poniedziałek, 26 listopada, tyz Batory, ok. 8 rano na Centralną, z Poważskiej Bystrzycy

Cel: Sul'ovske vrchy - niewielkie górki (najwyższy szczyt: Vel'ky Manin. 890m n.p.m.), ale bardzo ładne. W planie m.in.
-Sul'ovske skaly - jeden z ładniejszych parków skalnych na Słowacji, skałek dużo i w dużym nagromadzeniu
-2 zamki - Lietava i Sul'ov, oba w ruinie, ale ładnie położone, na szczytach górek
-Tiesnavy - Kostolecka i Maninska
-parę górek i ogólnie ładny krajobraz, jak będzie widoczność to zobaczymy Małą Fatrę, która jest zaraz pod bokiem

Plany na dni:
Sobota: Rajecke Teplice - Skalky - Lietavsky hrad - Rohacske sedlo - Brada - Sul'ovsky hrad - Sul'ov (wieś) (ok. 27 GOT)
Niedziela: Sul'ov (wieś) - Vrchtepla - Maninska tiesnava - Vel'ky Manin - Powazska Bystrica (ok. 29 GOT)

Nocleg: Jeszcze nie mam sprecyzowanego, w Sulovie jest trochę chatek, jak mniej więcej będzie wiadomo ile osób jedzie to się załatwi

Koszt: Transport + nocleg - ok. 130 zł, do tego pewnie jedzonko i piwo

Jeszcze raz wszystkich zapraszam, mam nadzieję, że będzie ogólnie fajnie :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]