Dzisiaj jest 23 lis 2017, 1:54

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 13 lut 2008, 23:15 
mała złota

Witam,

kierunek jak w temacie, jadę z rodziną i znajomymi, mam jedno miejsce wolne. Nie muszę dodawać na jakich nartach ja będę, tata równie uparcie zabiera biegówki (chociaż może być stromawo, ale słowaków tam widziałem...), znajomi na rakietach - także do wyboru do koloru. Wyjazd w sobote ok. 02:30 z W-wy, powrót w niedziele koło północy.

Kto chce się wyrwać ze stolycy na weekend niech da znać, czekam!

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 lut 2008, 23:59 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Zglaszam sie :P

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 lut 2008, 21:42 
mała złota

Odłaszam Marysie, jak ktoś chciałby się jeszcze skusić to zapraszam!

Tytuł:
PostZamieszczono: 18 lut 2008, 2:18 
mała złota

Finalnie byliśmy razem z tatą, Marysią (a jednak) i małżeństwem moich znajomych. Trasa: Rycerka Kolonia - Przegibek - Rycerzowa (nocleg) - Przegibek (ale znajomi zbłądzili, nie wiem jak... i zachaczyli jeszcze o Słowację) - Wielka Racza (to już tylko Marysia i ja, każde solowo).

Warunki miodzio, foki przypiąłem już przy parkingu w Rycerce Kolonii, chociaż na samym dole trzeba było ostrożnie, bo trochę kamieni wystawało. Biegówki nie zdały egzaminu - widziałem natomiast dwóch gości ze śladówkami 60mm i podczepianą (a nie klejoną!) foką i wiązaniami SNS - wydaje się, że to jest właściwe rozwiązanie na Beskidy w kategorii wagi lekkiej.

W Rycerce super klimat, bo całą bacówke wypchało jakieś SKPB i do póóóźna ale bardzo klimatycznie i kulturalnie podgrywali mi na gitarze, że browarek jeszcze lepiej smakował :)

Dla mnie to kolejny skiturowy wyjazd na "+", pierwszy bez ŻADNEGO obtarcia na nogach :-) Pare sympatycznych zjazdów w puuuchu wzmocniło apetyt na większe górki (i lepsze zjazdy), mam nadzieję, że już nie bawem uda się go zaspokoić :D

Fotorelacja jak zwykle do wglądu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]