Dzisiaj jest 21 lis 2017, 4:41

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 21 lut 2008, 15:39 
mała srebrna
Awatar użytkownika

UWAGA!

W związku z tym, że wypożyczony z klubu sprzęt często wracał niekompletny/miesiąc po wyjeździe/w ogóle nie wracał, a odpowiedzialnych za to ludzi nie udawało się ustalić, od dziś obowiązują nowe zasady wypożyczania:

1. Od tej pory klucz do szafki ma tylko jedna osoba z zarządu

2. Żeby wypozyczyć sprzęt należy się z ową osobą umówić co najmniej na 3 dni przed wyjazdem

3. Osoby wypozyczające zostaną wpisane na listę i to one będą odpowiedzialne za ekwipunek na czas wypożyczenia

4. Sprzęt należy oddać najpóźniej 3 dni po wyjeździe w takim stanie, w jakim był w momencie wypożyczenia (namioty wysuszone i przewietrzone!!!)

5. Osobom naruszającym ww punkty sprzęt wypożyczany nie będzie

6. Na osobę odpowiedzialną za wypożyczanie klubowego sprzętu mianuje się Wilka (kontakt: 503-652-178 lub przez PW na forum)

PostZamieszczono: 21 lut 2008, 23:40 
duża srebrna
Awatar użytkownika

koseq pisze:
6. Na osobę odpowiedzialną za wypożyczanie klubowego sprzętu mianuje się Wilka

hmm, ciekawy wybor :P SiP
Co jest z namiotem zimowym? na nastepny weekend bedzie naprawiony? ;)

PostZamieszczono: 21 lut 2008, 23:50 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Maryś pisze:
koseq pisze:

wybacz ale nie wiem cow tym wyborze jest niezwykłego...

PostZamieszczono: 22 lut 2008, 0:08 
duża srebrna
Awatar użytkownika

PeeN pisze:
Maryś pisze:
koseq pisze:

wybacz ale nie wiem cow tym wyborze jest niezwykłego...

Nie ujmuje nic Wilkowi,
tylko on naprawia namiot od sierpnia (sam sie zdeklarowal po przyjezdzie z Azji) I gdyby Marta sie za to nie zabrala, nie wiem, czy do teraz ruszyloby cos z miejsca. Takie ło! :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 lut 2008, 0:18 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Fajnie, sluszna ideja. Dobrze, ze sie za to wzieliscie. Wazne, zeby sie nie skonczylo jak zwykle - postanowienie sobie, a praktyka klubowa sobie...

No i 3mamy kciuki za Wilusia, żeby podołał!

PostZamieszczono: 22 lut 2008, 1:16 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Maryś pisze:
I gdyby Marta sie za to nie zabrala, nie wiem, czy do teraz ruszyloby cos z miejsca. Takie ło! :)

nie prawda jest ze sprawa nie zostala wogole ruszona bo podjete zostaly dzialania tylko utknely w pewnym martwym punkcie...

to tak w kwesti sprostowania

chcialbym tez zauwazyc ze nie ja bylem uzytkownikiem tegoz namiotu i to ze sie zadeklarowalem ze naprawie nie zwalnia innych osob ktore sa zainteresowane namiotem z czekania az bedzie naprawiony szczegolnie gdy widac bylo ze sprawa sie nie posuwa do przodu...
pamietam ze sama Marysiu sie mnie pytalas kiedys co trzeba zrobic i ja Ci odpowiedzialem i tez nie bylo potem zadnego postepu...

Ciepłemu bananowi kiełbasa między nogi
W bananie i śmietanie czarne wyobcowanie

<-- czyż on nie jest piękny....

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 lut 2008, 15:34 
Gomar
Awatar użytkownika

Jestem dobrej myśli. Osoba sprzętowca pozwoli
a) zarządowi na łatwiejsze ogarnięcie bałaganu,
b) utrzymać lepszy stan sprzętu, szczególnie mam nadzieję, że już nie będzie zapleśniałych i śmierdzących namiotów których nie wiadomo kto nie wysuszył (to się niestety często zdarzało),
c) na przejrzystą rezerwację sprzętu, bo tylko jedna osoba będzie dzierżyła listę, co pozwoli uniknąć sytuacji, że sprzęt wędruje sobie samodzielnie od jednej osoby do drugiej.

Nie będzie więc sytuacji, że wypożyczyłem sobie fajny namiot Gwineę, potem przekazuję go Wojtkowi, bo go lubię (a on przypadkiem wie że ja ten namiot mam), a Marcin, którego nie lubię, ale zgłaszał popyt na namiot dwa tygodnie wcześniej i musi obejść się smakiem ;-)

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 lut 2008, 15:41 
za wytrwałość

Moim zdaniem też jest to dobry pomysł, a najazd na Wilka zanim cokolwiek zrobił uważam za nieuzasadniony. Choć, nie powiem, pewne obawy mam. Ale pewnie miałbym je również gdybym sam został sprzętowcem :)

PostZamieszczono: 22 lut 2008, 19:01 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Wilku, ja bardzo ciebie lubie i wierze, ze podolasz :D
Gratuluje tez pomyslodawcy, bo uwazam, ze w koncu sprawa kompletnego i sprawnego sprzetu bedzie nalezycie rozwiazywana.
Mam nadzieje, ze nie poczules, zebym, jak to Jacek wyrazil, "najezdzala" na ciebie, bo to nie bylo moja intencja.
ale... namiot zimowy nie zostal (na pewno do konca stycznia, nie wiem jak teraz) naprawiony od waszego wyjazdu - zbytnio nie jest wazne, kto wtedy w nim spal i dlaczego sie rozerwal, ale sie zdeklarowales i danego slowa nie nie dotrzymales..
wilk pisze:
Maryś pisze:
I gdyby Marta sie za to nie zabrala, nie wiem, czy do teraz ruszyloby cos z miejsca. Takie ło! :)

pamietam ze sama Marysiu sie mnie pytalas kiedys co trzeba zrobic i ja Ci odpowiedzialem i tez nie bylo potem zadnego postepu...

w ramach wyjasniem, mam nadzieje konczacych ta mala dyskusje, nie mam uprawnien do odbierania faktury z kwestury. Powiedzialam, ze jak tylko otrzymam fakture, to zajme sie tym. Do dzisiaj jej nie otrzymalam..

Wilku, ja naprawde wierze w ciebie! :)

PostZamieszczono: 22 lut 2008, 19:12 
Gomar
Awatar użytkownika

Maryś pisze:
w ramach wyjasniem, mam nadzieje konczacych ta mala dyskusje, nie mam uprawnien do odbierania faktury z kwestury. Powiedzialam, ze jak tylko otrzymam fakture, to zajme sie tym. Do dzisiaj jej nie otrzymalam.

Jak się chce, to się da :P Pani Pietrzyk udostępniła faktury... Wojciechowskiemu ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]