Dzisiaj jest 23 lis 2017, 4:02

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 29 mar 2008, 0:34 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

UWAGA: komunikat techniczny :)

wkrótce pojawi się szczegółowy regulamin (na pocz. następnego tygodnia) zawodów, ale dla ciekawskich już teraz mogę zdradzić, że szykują się najlepsze Manewry od lat!

W kategorii TS (dla zaawansowanych seniorów ;) ) będą 2 etapy, pierwszy w moim wykonaniu, drugi w wykonaniu Przemka. Zatem będą to pierwsze 2-etapowe Manewry w Trampie!

W kategorii TP Paweł upichci trasę, która będzie wyzwaniem zarówno dla żółtodziobów, jak i dla starszych wyjadaczy, niechcących się zmierzyć w kategorii TS.

Ustaliliśmy, że w kategorii TS startować będą tylko zespoły 2-osobowe, a w TP zespoły 2- lub 3-osobowe.

Kto będzie trampowym mistrzem orientacji w tym roku? Za tydzień się okaże ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 kwie 2008, 0:08 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

czy decyzja ze w TS beda startowac zespoly 2 osobowe jest podyktowana jakimis regulacjami/regulaminem InO czy jest to taki Wasz pomysl na ten rok?
i czy jest to decyzja ostateczna?
bo wiem i znam osoby ktore juz dobieraly sie w druzyny jak za zeszlych lat 3 osobowe...

Ciepłemu bananowi kiełbasa między nogi
W bananie i śmietanie czarne wyobcowanie

<-- czyż on nie jest piękny....

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 kwie 2008, 0:41 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

i to, i tamto. W kategorii TS startuja na wszystkich zawodach zespoly 1-2 osobowe. Ze wzgledu na to, ze jest nocka, nie chcemy nikogo puscic sam, a co do kwestii gornej granicy (ktory do tej pory, byly 3 osoby, albo nawet 4): poziom zawodnikow podnosi sie z roku na rok, i uznalismy, ze czas wyrownac liczbe zawdonikow w druzynie, wiadomo, ze 1 latarka wiecej w nocy to duza pomoc, oraz przy stopniu zaawansowania map tez robi roznice, czy druzyna dysponuje 2 czy 3 mapami. Generalnie 2 etapy na TS pozwola na bardziej wyrownany poziom i wylonienie rzeczywiscie najlepszych (jak sie komus cos popieprzy na 1, moze sie poprawic na 2). Temu tez sluzy wyrownanie dysproporcji w liczbie osob w zespole.

Na TP mozna startowac w 3, widze taka tendencje, ze na TS jest mocna rywalizacja, a na TP wiele osob startuje dla zabawy, wiec dlaczego nie? ale 4 osoby w druzynie to juz uznalismy za za duzo.

Zwiastun z regulaminu byl specjalnie wklepany w piatek, zeby wszyscy mogli sie juz odpowiednio wczesnie dobierac w ekipy. Wiec tak, jest to decyzja ostateczna.

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 kwie 2008, 0:46 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

REGULAMIN IMPREZY NA ORIENTACJĘ
Organizator:
Klub Turystyczny Ekonomistów TRAMP koło nr 26 przy Oddziale Międzyuczelnianym PTTK
Baza: SP im. WP, ul. Wojska Polskiego 21, Białobrzegi
Dojazd: Autobusem linii 705 z pętli Żerań FSO (15.15, 16.15, 17.15) do przystanku BIAŁOBRZEGI
Termin: 5 kwietnia 2008 (sobota), godzina 18.30 (odprawa)
Kategorie:

1) Trasa dla zaawansowanych (kat. TS), 2 etapy nocne, zespoły 2-osobowe, 2 pkt na OinO

2) Trasa dla początkujących (kat. TP), 1 etap nocny, zespoły 2-3-osobowe, 1 pkt na OinO

Budowniczy tras:

Przemek Antoniak (887-407-485), kat. TS, etap 2
Tomek Dombi (601-946-856), kat. TS, etap 1
Paweł Nowakowski (600-926-496), kat TP

Teren: zalesiony, wydmowy, miejscami podmokły
Mapa: nietypowa na trasie TS i TP
Świadczenia: Mapa dla uczestnika, protokół z imprezy, pamiątkowa koszulka, potwierdzenie pkt. na OInO, OTP
Nagrody: Dyplomy za trzy pierwsze miejsca w kat. TS i TP

Uwagi końcowe: Impreza odbędzie się bez względu na pogodę, za szkody wynikłe wobec uczestników i osób trzecich organizator nie odpowiada, uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie (nie dotyczy członków PTTK z zapłaconą składką na rok 2008, którzy będą objęci ochroną ubezpieczeniową od NNW), na imprezie obowiązuje punktacja KInO ZG PTTK (http://ino.pttk.pl/przepisy/regulaminy/2007/Reg2007.doc), uiszczenie wpłaty jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu, ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatorów

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 kwie 2008, 9:56 
za wytrwałość

Małe ogłoszonko: w sobotę ok. 12:30 przy dworcu wileńskim zbiera się grupa jadąca bicyklami, na razie składająca się ze mnie i Mydlaka (któremu pewnie coś w ostatniej chwili wypadnie ;P). Jeśli ktoś chciałby się wybrać w razie ładnej pogody to zapraszam.

Aha, w niedzielę o 14:40 na TVP3 jest transmisja meczu piłki nożnej Arka Gdynia - Znicz Pruszków. Jeśli są chętni na przeżywanie sportowych emocji, to można by gdzieś obejrzeć, gdzie jest telewizor, przekaz na żywo z miasta śledzia.

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 kwie 2008, 20:56 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Sa dwa wolne miejsca w samochodzie.
Wyjazd spod SGHu ok 16-16.30 (mozemy tez zabrac kogos z trasy Torunskiej)

Osoby chetne niech sie zglaszaja :)

ps. podczas jazdy (mimo iz krotkiej, jak zostalo to zauwazone na ost. klubowym) zapewniamy niezapomniane wrazenia - ja prowadze!! :hyhy:

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 kwie 2008, 9:27 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Maryś pisze:
Sa dwa wolne miejsca w samochodzie.

Już tylko jedno. Jam to uczynił :)

"Moja ojczyzna jest rozprzestrzeniona, składa się z adresów w różnych krajach (...) tworzą ją setki drzwi, które wiem, jak otworzyć, autobusy, których numery pamiętam, ulice, przystanki, budki z gazetami, twarze, głosy" (R. Kapuściński, Lapidarium)

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 kwie 2008, 10:50 
duża srebrna
Awatar użytkownika

No to ja się zgłaszam na miejsce nr 2 :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 kwie 2008, 13:03 
duża złota
Awatar użytkownika

Niniejszym dementuję, że COŚ mi wypadnie ;) NO chyba, że rower nawali... :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 kwie 2008, 18:46 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Andrzej pisze:
No to ja się zgłaszam na miejsce nr 2 :)

Ty masz miejsce nr 3 z juz wczesniej zarezerwowanych.(tak po znajomosciach masz - pamietalam o Tobie :P )

Nr 2 zajmuje Marcel :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 kwie 2008, 20:14 
popularna
Awatar użytkownika

Elo,

Ja może trochę póżno sie zainteresowałem, ale chciałbym też się wybrać! Organizuję drugą osobe do drużyny wiec mam z kim łazić. Zapewne nocleg będe miał z Marcelem. Wpisowe moge zapłącić :p

Więc moje pytanie jest takie:
Mogę ? :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 kwie 2008, 9:51 
Gomar
Awatar użytkownika

Alex pisze:
Elo,

Ja może trochę póżno sie zainteresowałem, ale chciałbym też się wybrać! Organizuję drugą osobe do drużyny wiec mam z kim łazić. Zapewne nocleg będe miał z Marcelem. Wpisowe moge zapłącić :p

Więc moje pytanie jest takie:
Mogę ? :D

Możesz.

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 kwie 2008, 20:20 
popularna
Awatar użytkownika

eh, teraz tylko partnera znależć ... nie ma nikogo chętnego albo ktoś do kogo mogę się podłączyć ??

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]