Dzisiaj jest 23 lis 2017, 1:53

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 19 wrz 2008, 13:55 
za wytrwałość

Jeśli ktoś jest już zdecydowany, to poprosiłbym o przelew opłaty za nocleg, 25 zł, na konto:

Jacek Duda
ul. Antka 11 m 11
05-804 Pruszków

50102055581111
114733300082

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 wrz 2008, 21:30 
duża brązowa
Awatar użytkownika

ja też na 100%. Kasa wkrótce :P

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 wrz 2008, 20:48 
za wytrwałość

OK.

To ostateczne ustalenia:

PROSZĘ O OSTATECZNĄ DEKLARACJĘ POPARTĄ PRZELEWEM DO PONIEDZIAŁKU, 22.09. DO 17.00

Jeśli nie zadeklarują się do tego czasu, to traktuję miejsca jako wolne i do rozdysponowania między osoby "last minute" :)

Tytuł: potwierdzenie
PostZamieszczono: 21 wrz 2008, 12:19 
popularna

Ja, też potwierdzam na 100%. Tylko pieniądze wpłacę we wtorek, bo wtedy będę miała dostęp do bezpiecznego netu.
Agnieszka

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 wrz 2008, 14:56 
za wytrwałość

Przyjęte :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 wrz 2008, 18:43 
za wytrwałość

Uwaga,

W związku z tym, że pani z Granita ma do zaoferowania ograniczoną liczbę miejsc noclegowych, chwilowo lista zapisów jest zamknięta. Pierwszeństwo mają osoby z listy podanej w wątku.

Niemniej jednak spróbuję zadzwonić jeszcze do PTTK "Trzy Korony", czy może nie mają więcej miejsc, a jeśli tak, to nocleg będzie tam.

Jeśli nie, to termin poniedziałkowo-wieczorny na potwierdzenie jest ważny cały czas. Jeśli zostaną jakieś wolne miejsca, tzn. ktoś z w/w listy się nie potwierdzi, to ileś z tych 11 będzie wolna w kolejności zgłoszeń.

Tak żeby wszystko było jasne i nikt nie miał pretensji.

Jacek

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 wrz 2008, 13:03 
popularna

Jadę, a jakże... przelew zrobię jutro albo dziś wieczorkiem

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 wrz 2008, 15:05 
za wytrwałość

To zdeklarowanych osób na dziś mam tak:

1. Ja
2. Kasia
3. Agnieszka
4. Ada
5. Małgosia
6. Edmund
7. Elpresidente (czyli Tomek)
8. Patryk
9. Koseq (kasa przeszła)

Czekam na potwierdzenie od Mydlaków. Ma ono być najpóźniej jutro. Jeśli się nie potwierdzą, otworzę listę rezerwową, na której są Tomek i Ania. Tylko Tomku, potwierdź mi, że chcecie ew. jechać, bo inaczej przepadnie założona kasa, gdyby Mydlaki nie mogły i Wy też.

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 wrz 2008, 8:50 
za wytrwałość

UWAGA!

Pojedziemy pewnie PKSem do Szczawnicy a wrócimy pociągiem jak było w planach. Nie ma pociągu. ŻADNEGO, NAWET Z PRZESIADKAMI.

A zatem wsiadamy o 21:05 na PKS Warszawa Zachodnia (zbiórka o 20:40 przy kasach DWORCA PKS). Koszt biletu to 52 zł dla dorosłych, 37 dla studenta. Jesteśmy na miejscu o 6:00 rano.

Rezerwacja jest zrobiona, jutro chcę za te bilety zapłacić (jest 9 miejsc zarezerwowanych), dlatego prosiłbym o przelew kasy, najlepiej jeszcze do dziś wieczora.

Dla osób nowych, co wziąć. Dziś potwierdzę miejsca w "Granicie" i zapytam się czy jest pościel. Z tego co pamiętam, jest. Jeśli tak, to śpiworów brać nie trzeba, karimat też nie. Proszę natomiast osoby, które jeszcze z nami nie jechały (czyli w sumie Patryka, bo Agnieszka już z nami była) o zabranie ubrania na zmianę (żeby mieć jedno suche przynajmniej w niedzielę rano). Zapasowe ubranie = spodnie i T-shirt co najmniej. Wziąć trzeba też płaszcz przeciwdeszczowy, najlepiej jednorazowy.

Jeśli chodzi o jedzenie, to kanapki na drogę wystarczą. Potem zaopatrzymy się przed wyjściem, w Szczawnicy.

Mam nadzieję, że zmiana środka transportu Was nie odstraszy i że spotkamy się w komplecie 9 osób na zachodnim.

Przepraszam za zamęt i zmianę, ale PKP mnie zaskoczyło, myślałem że jest jak w zeszłym roku i że Nosal jeździ w weekendy, a tu przykra niespodzianka :(

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 wrz 2008, 10:21 
za wytrwałość

Aha, powrót byłby już normalnie, pociągiem z Krakowa. Bilety studenckie każdy we własnym zakresie, osoby bez ulg kupią w ofercie "Ty i raz dwa trzy".

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 wrz 2008, 9:06 
za wytrwałość

No, to zostało jeszcze tylko przedstawienie trasy.

W związku z tym, że przyjeżdżamy wcześnie, możemy przejść (oczywiście w miarę możliwości grupy, ale jest gdzie skracać) fajną trasę w sobotę.

Ze Szczawnicy pójdziemy na stronę słowacką do miejscowości Lesnica. Z niej żółtym szlakiem zleziemy do Červenego Kláštoru, i tam przekroczymy Dunajec kładką pieszo-rowerową na polską stronę. Jak ktoś ma jakieś słowackie korony to niech weźmie, choć myślę, że w Č. K. spokojnie zaakceptują złotówki. Bo jednego browara to trzeba wypić, nie?

Ze Sromowców pójdziemy trochę asfaltem, a potem szlakiem czerwonym na przeł. Trzy Kopce. Stamtąd niebieskim na przeł. Szopka, skąd już blisko na Tre Kronor. Można pójść też ze Sromowców żółtym, przez Wąwóz Sobczański. Zobaczymy. Później będziemy dalej iść niebieskim, na Sokolicę, a do Krościenka zejdziemy zielonym.

W niedzielę pociąg odjeżdża nam z Krakowa o 18:12. Trzeba zadbać o komfort czasowy i wobec tego najprawdopodobniej nie da rady pójść na Lubań i zejść z niego do szosy tak, żeby złapać komfortowy dojazd do Krakowa (korki na Zakopiance). Pójdziemy zatem z Krościenka na Dzwonkówkę i zejdziemy do Szczawnicy, tak żeby wyjechać najpóźniej pospiesznym autobusem o 15:10 do Krakowa.

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 wrz 2008, 18:23 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Celem unikniecia szoku na dworcu informuje lojalnie ze tym razem biore plecak wiekszy niz 20L ;) Informuje tez ze biore Uno, zatem Ci idący w intelekt niech juz cwicza milczenie, idacy w muskuly - rzucanie ramieniem, a Jacek niech nie cwiczy bo, jak historia pokazuje, i tak mu nie pomoze :P

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 wrz 2008, 19:46 
duża srebrna
Awatar użytkownika

jd23151 pisze:
Jak ktoś ma jakieś słowackie korony to niech weźmie, choć myślę, że w Č. K. spokojnie zaakceptują złotówki. Bo jednego browara to trzeba wypić, nie?

Owszem, akceptują, z czego korzystaliśmy z Młodym nie dalej jak 4 tygodnie temu. Cena chyba 3 zł, o ile mnie pamięć nie myli. I pomyśleć, że temperatura sięgała wówczas 30 stopni i to piwo było nam zbawieniem. Bo przy obecnie panujących temperaturach napiję się chyba tylko dla zasady. ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 wrz 2008, 22:49 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

jd23151 pisze:
Bo jednego browara to trzeba wypić, nie?

Uzupełnić elektrolity, ma sie rozumić :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 wrz 2008, 8:43 
za wytrwałość

Uwaga, pytanie do kogoś studiującego i jadącego (czyli Kosqa albo Elpresidenta) - ma któryś z Was czas załatwić przejazd grupowy na niedzielę z Krakowa do Centralnego (pociąg o 18:12)?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]