Dzisiaj jest 19 lis 2017, 23:49

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 17 paź 2008, 0:43 
Hej!
Nie jestem co prawda członkiem Trampa, ale pozwolę sobie zamieścić wątek na Waszym forum:) Chciałbym w przyszłym tygodniu w weekend (tj. 25-26.10.08) pochodzić po szlakach w rejonie Babiej Góry, której to zdobycie będzie rzecz jasna głównym punktem wyjazdu (przejście Akademicką Percią):) Jako, że nikt ze znajomych nie kwapi się do wyjazdu w tym terminie, liczę że być może zainteresowaniem wykażą się osoby ze społeczności trampowej;) Wyjazd planuję w nocy z piątku na sobotę, pociągiem TLK. Powrót w niedziele wieczorem lub w poniedziałek wczesnym rankiem, w zależności od rozwoju sytuacji:) Myślę, że dobrym miejsce noclegowym będzie schronisko na Markowych Szczawinach. Trasę już po części ustaliłem, jednak nie wyznaczają jej jakieś sztywne ramy i wszelkie twórcze modyfikacje są jak najbardziej dopuszczalne i pożądane:) Liczę na odzew z Waszej strony, prosząc jednocześnie zainteresowanych o kontakt:
GG: 4619588
tel: 602-260-778
Pozdrawiam, Łukasz;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 paź 2008, 2:04 
duża złota
Awatar użytkownika

Sprawdź czy Perć Akademicka nie jest zamknięta. Uważaj na wiejące tam porywiste wiatry które przy połączeniu z oblodzonymi skałami na podejściu powodują, że taka wycieczka staje się ryzykowna.

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 paź 2008, 10:13 
Gomar
Awatar użytkownika

Bez przesady, w połowie października powinno być ok ;-)

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 paź 2008, 10:15 
za wytrwałość

Radi, ale Sosław ma rację. Tej jesieni jest cholernie zimno, tutaj w Wawie koło 10 stopni zwykle już od połowy września, więc wyżej na dość trudnym szlaku może być niebezpiecznie. Ja bym się też zastanowił, gdybym miał jechać bez fachowego sprzętu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]