Dzisiaj jest 25 lis 2017, 11:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 16 paź 2008, 21:45 
duża brązowa
Awatar użytkownika

Chciałbym tylko zaznaczyć, że nie taka była moja intencja i ja na razie nigdzie nie jadę, tylko pytam o możliwość.

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 paź 2008, 21:52 
za wytrwałość

A ja Ci tylko podpowiadam, że takowa istnieje bardziej niż jeszcze przed kilkoma godzinami :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 paź 2008, 21:59 
duża brązowa
Awatar użytkownika

Dzięki, to mamy jasność.
Często mam bowiem wrażenie, że jak coś piszę to trudniej mi pewne treści przekazać niż gdyby je wypowiedział. To w sumie dziwne, bo oratorem jestem jestem równie kiepskim co pisarzem. Może w tym drugim wypadku po prostu trudniej pewne rzeczy odkręcić? No nie wiem...

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 paź 2008, 23:05 
duża brązowa
Awatar użytkownika

Hej!

Tak jak Jacek uważam, że trasa jest zbyt ambitna. Prawdę mówiąc nigdy nie brałam udziału w tak intensywnej objazdówce samochodowej. Zawsze preferowałam takie wypady, gdzie można i coś zobaczyć, i odpocząć. Wizja spędzenia całego dnia w samochodzie trochę mnie przeraża.

Jeśli można mieć jakieś uwagi do planu to postuluję za tym, by trochę go odciążyć. Zdaję się całkowicie na wybór Magdy, bo myślę, że wybrała atrakcyjne miejsca, ale ciut ich za wiele...

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 paź 2008, 23:11 
Miss Skryba
Awatar użytkownika

Da rade ;)
Z szanownymi Kowalczukami mialem okazje przez 6 dni robic cos takiego (i do tego 3 razy spac w aucie) i nie powiem, warto bylo.

Polskie Stowarzyszenie Korozyjne (Polish Corrosion Society) jest organizacją pozarządową, której misją jest - podobnie jak wielu innych tego rodzaju stowarzyszeń na świecie - zabezpieczenie ludzi, majątku i środowiska przed szkodliwymi skutkami korozji.
Obrazek

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 paź 2008, 1:13 
mała złota
Awatar użytkownika

Nie chcę powtarzać poprzednich pytań, ale czy nie sądzisz, że plan jest troszkę napięty i nie będziemy za bardzo zmęczeni w niedzielę rano? Wydaje mi się, że na sobotę może być trochę za dużo miejsc, ale możliwe też, się mylę.

Moja wątpliwość dotyczy czasu, bo będziemy mieć około 9 godzin (jasno jest do około 17:30), a w tym czasie trzeba będzie przejechać jeszcze około 150km z Koła, co moim zdaniem przy chyba całkiem dobrej średniej 60 km/h zajmie około 2,5 godziny, a także pewnie w międzyczasie będzie gdzieś trzeba siąść na jakieś jedzenie.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy na miejscu dostosowywali plan :)

Pozdrawiam,
Wojtek

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 paź 2008, 8:39 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Bastku - miejsca dla Was beda, wlasnie z przyczyn losowych zrezygnowala Kamila, a poniewaz najprawdopodobniej odpadnie tez Goluchow, to w zwiazku z tym nie zalapie sie i Pawel Kotlarz. No i po deklaracjach Jacka tym bardziej wyglada, ze beda jeszcze miejsca.

Bede dzis starala sie obdzwonic wszystkie miejsca ze "wstepami" i na podstawie tego zmodyfikuje plan, wiec nie martwcie sie - damy rade i sie nie zajezdzimy :)

Staralam sie, zeby trasa obejmowala miejsca i atrakcje na tyle ladne i roznorodne, zeby nie zlalo sie to w samochod-kosciol-samochod-kosciol ect.

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 paź 2008, 9:04 
za wytrwałość

Magdo, czy możesz mi jeszcze wyjaśnić, dlaczego mnie w ten sposób potraktowałaś?

Być może w zbyt emocjonalny sposób wyraziłem swoje wątpliwości na temat planu, ale nie kwestionowałem go w moim odczuciu w całości.

Ja naprawdę chciałbym pojechać na ten wyjazd, ale takie Twoje teksty sprawiają, że się bardzo zastanawiam, bo kto by chciał jechać na wyjazd, którego Organizator otwarcie na pierwszą wątpliwość wydaje komunikat, że "to mój wyjazd dla mojej przyjemności i będzie tak bo tak". I do tego w następnym poście sugerujesz, że będę piątą kolumną i będę chciał uskuteczniać niskie rozrywki.

Wyobraź sobie, że jak jadę z kimś, to nie po to, żeby rozbijać komuś wyjazd i ostentacyjnie zachowywać się inaczej niż wszyscy dla kontestacji, co, wydaje mi się, założyłaś. Taki wyjazd byłby dla mnie okazją poznać nowy region, w którym jeszcze nie byłem, i dostosowałbym się do planu, co najwyżej, zmieniony zostałby on podczas jazdy i wybrałbym pewnie wtedy grupę odpoczynkową.

Jeśli nie zostałem jeszcze w Twoich oczach skreślony, to sugerowałbym jednak zmniejszenie liczby miejsc i zwiedzenie tych atrakcyjniejszych dokładniej. Jeśli oczywiście moje zdanie ma jakiekolwiek znaczenie.

Dziękuję za wyjaśnienie, z góry.

Mam jeszcze taką refleksję - gdybym to ja wyjechał komuś z takimi tekstami, z jakimi Ty wyjechałaś do mnie wczoraj, to wydaje mi się, że zostałbym do reszty zjechany, w tym bardzo prawdopodobne, że również przez Ciebie... jak już nie raz się zdarzało. Zastanów się nad tym.

PS. Grupo piątkowa, przydałoby się zorganizować jakiś nocleg...

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 paź 2008, 10:32 
duża złota
Awatar użytkownika

Przepraszam, ale nie mogłam wytrzymać czytając tę dyskusję:

jd23151 pisze:
Paragraf organizacyjny:

Organizator zastrzega sobie prawo do subiektywnego doboru uczestników biorąc pod uwagę maksymalizację przyjemności swojej z wyjścia. Czytaj, może komuś odmówić jak za nim nie przepada ;]

Aha, i czy nie zostało ustalone w wątku spowodowanym sezonem ogórkowym, że kłótnie na forum szkodzą wizerunkowi klubu? Czy takich spraw nie powinno załatwiać się na PW? (pytanie ściśle retoryczne)

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 paź 2008, 10:40 
za wytrwałość

Jak na razie to nikt tu się nie kłóci.

Aniu, wydaje mi się, że Magda chyba nie potrzebuje adwokata. A jeśli nie chcesz żeby ktoś tu się zaczął kłócić, to nie bardzo wiem, po co napisałaś tego posta.

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 paź 2008, 11:04 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Jacku - paragraf organizacyjny jaki podalam to parafraza tekstu z jakim wlasnie ty wyjechales swego czasu:
http://www.tramp.waw.pl/forum/viewtopic.php?t=2002&start=0

Bynajmniej, nie zostales jeszcze skreslony w moich oczach. Kocham Wielkopolske i bardzo mnie cieszy ze tyle osob chce poznac ten rejon. Chcialam jednak wyraznie zaznaczyc w swoim poscie, ze nie jest to wyjazd "na piwo" i ze z definicji bedzie on dosc intensywny.

Do wszystkich:
Jesli sa jakies miejsca z powyzszych na ktorych bardzo wam zalezy lub uwazacie za zupelna strate czasu, to prosze o konkretne sugestie.
W szczegolnosci mam dylemat nt. Goluchowa - zeby dotrzec tam do 15:15 czy pierwszego dnia czy drugiego robi sie z tego spory challenge...

Poza tym: Dajcie mi troche czasu to obdzwonie wszystkie miejsca - mozliwe ze "sezon zimowy" i nieaktualne info w internecie spowoduje spore modyfikacje. Poza tym jak np. bedzie bardzo padac to i tak np. Wlkp PN odpadnie samoistnie, a pobyt w Czaczu bardzo sie skroci...

Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 11:13 przez Magda, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 paź 2008, 11:06 
mała złota

Gandiusha pisze:
Przepraszam, ale nie mogłam wytrzymać czytając tę dyskusję

Tez nie wytrzymalem

jd23151 pisze:
Jak na razie to nikt tu się nie kłóci.

Aniu, wydaje mi się, że Magda chyba nie potrzebuje adwokata. A jeśli nie chcesz żeby ktoś tu się zaczął kłócić, to nie bardzo wiem, po co napisałaś tego posta.

Moze po to zeby pokazac ze jak sie samemu ustala pewne reguly to jest fajno, ale jezeli ktos sie osmieli uzyc pdobnej reguly (zakladam ze bardziej humorystycznie niz faktycznie) to juz jest wielkei halo. Oj Jacku, drzage widzisz ale belki juz nie...

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 paź 2008, 11:19 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

no i obdzwonilam:
Kórnik - ostatnie wejscie o 15:30, bilet normalny 11 PLN - zakladam, ze to priorytet, w tej sytuacji odpadnie z planu na pewno Kolaczkowo, zastanawiam sie tez nad Kolem.

Cichowo - nie mam finalnego potwierdzenia jeszcze ale ze wstepnych zapewnien wynika ze powinni nas wposcic w sobote nawet i o 17:00, bilet 2 PLN bez przewodnika, jak chcemy z przewodnikiem to 4 PLN

Puszczykowo - otwarte od 10 do 15,

Goluchow - ostatnie wejscie 15:15

basen w Lesznie - otwarty do 22:00, godzina wychodzi ok. 10 PLN

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 paź 2008, 11:24 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Magda pisze:
Dlatego wole juz wziasc pod uwage

yeah! Michal nauczyl Magde mowic po lubelsku!

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 paź 2008, 11:42 
za wytrwałość

A ja nigdzie nie sugerowałem, że chcę rozgęstnić wyjazd po to, żeby pić piwo :) Piwa będę mógł się napić na noclegu, co też zapewne uczynię ;]

Jeśli chodzi o konkretne sugestie, to myślę że wyjdzie w praniu, niemniej jednak w razie ładnej pogody chciałbym więcej niedzieli poświęcić na WPN i skansen filmowy, niż na targ staroci.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]