Dzisiaj jest 23 lis 2017, 22:38

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 26 lis 2008, 0:44 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Śniegu w górach sporo, część wyciągów została już uruchomiona, uruchomienie kolejnych planowane jest na najbliższy weekend, więc chcielibyśmy ruszyć się z Przemem na otwarcie sezonu. Niestety, na najbliższy weekend zapowiadane jest dość mocne ocieplenie, więc warunki mogą się pogorszyć, a zatem wyjazd nie jest jeszcze pewny. Tym niemniej daję znać, że perspektywa wyjazdu jest i jeśli ktoś chciałby dołączyć, to zapraszamy. Losy przedsięwzięcia ostatecznie rozstrzygną się w piątek w ciągu dnia jak będziemy już znali warunki śniegowe i prognozy na weekend.
Preferujemy Białkę, ale wszystko zależy od tego gdzie będzie śnieg.

pozdro,
Jacek

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lis 2008, 8:13 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Wstępnie piszę się.

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lis 2008, 14:42 
mała złota

Edi, ja też myślałem o rozpoczęciu sezonu ski(turowego) w ten weekend, ale szkoda mi na dzień dobry rysować ślizgi...

Myślałem o Babiej/Pilsku, ale prognozy nie mówią jeszcze - powiedzmy sobie szczerze - o taaakim śniegu, na jaki wszyscy czekamy :( Bedę śledził wątek w nadzieji, że coś się odmieni i może bym się podczepił [ewentualnie tylko na transport] :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lis 2008, 17:21 
duża złota
Awatar użytkownika

Na razie nie jest tak zle, bo w Bialce i Wisle panuje ujemna temperatura, nasniezaja sztucznie i o wszystkim zadecyduje czwartek kiedy nastapi glowne uderzenie odwilzy :kwasny:

Planujemy Bialke lub Wisle. W tej drugiej po jednym dniu na Stozku i Soszowie, wieczor w basenach/aquaparku Golebiewski i kolacja w Karczmie. Jednym slowem ten wyjazd jezeli dojdzie do skutku to bedzie baaardzo udany :) :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]