Dzisiaj jest 25 lis 2017, 2:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 21 gru 2007, 5:38 
duża brązowa

Witajcie, 12 stycznia odbędzie się II Bieg, tak jak wyżej, szlakiem Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej. Trasa wiedzie z Wetliny do Woli Michowej, techniką klasyczną dystans 41km.

Strona Biegu:

http://www.komancza.info/content/view/292/

Zapisałem się na start, może ktoś z Trampów dołączyłby żeby było raźniej? :) Uprzedzam że kontakt ze mną będzie zapewne przed startem i w okolicach limitu czasu - 6h ponieważ jestem totalnym amatorem w biegówkach :wstyd: A impreza podoba mi się ponieważ jest kameralna oraz już dawno marzyłem o przejściu na nartach trasy wąskotorówki w Bieszczadach, a jeżęli będę dodatkowo zmobilizowany duchem sportu, to musi się udać :)

Dla osób które nie czują się na siłach na 41km, są warianty do Przysłupu(11km) lub Majdanu(23km).

Wpisowe 25zł. Będę jechał z Poznania z czwartku na piątek, niestety - odległość wiąże się z wzięciem dnia wolnego w pracy, jeszcze nie zdecydowałem gdzie będę nocował, organizator zapewnia transport osobowy z Woli Michowej na start i/lub transport bagażu z Wetliny na metę.

Po biegu planuję nocleg w Latarni Wagabundy lub w Stanicy Harcerskiej(jeżeli będzie otwarta) lub ewentualnie gdyby się trafił jakiś transport to w schronisku w Łupkowie.

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia!

Piotrek

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 paź 2008, 16:00 
duża brązowa

Hej, kolejna impreza z tego cyklu, o prawdopodobnie identycznej formule (szczegóły mają być znane w ciągu dwóch tygodni) odbędzie się 10 stycznia 2009. Może ktoś z Was ma ochotę dołączyć? Po biegu moglibyśmy się napić piwka etc :)

Pete

Ps. W zeszłym roku byłem, wino i miód piłem oraz przeżyłem super parę godzin w wyśmienitym towarzystwie!

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 paź 2008, 16:37 
mała złota

W zeszłym roku termin mi nie pasował, ale teraz jest OK, wiec się pisze. Think snow! Jeśli monitorujesz temat, to proszę daj znać w tym wątku kiedy ruszą zapisy.

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 paź 2008, 20:09 
duża brązowa

Jasne :) Fajnie że jesteś chętny. P.

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lis 2008, 12:07 
duża brązowa

Hej, pojawił się regulamin Biegu, z tym że jest tam błąd daty, impreza oczywiście odbędzie się 10 stycznia 2009

http://www.komancza.info/content/view/337/

Pozdrawiam, Piotrek

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 gru 2008, 13:23 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Piotrze, to my na skiturach? ;)
pomysł mnie się całkiem podoba. wstępnie się piszę. pewnie dołączę do Pete w limicie czasu, ale zawsze to coś :) :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 gru 2008, 15:24 
duża brązowa

W zeszłym roku widziałem jednego zawodnika na skiturach, ale nie wiem który dystans ukończył - przypuszczam że dalej niż 23km nie pofrunął :)

P.

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 gru 2008, 15:29 
mała złota

Nie, no ja zapodaje na biegówkach, ale wstępnie skitury chce zabrać ze sobą i jakiś spacer po połoninach urządzić.

Niemniej uzgodniłem ze znajomym, że jeżeli on się skusi i przyjedzie, to bedzie robił ten bieg z buta ale ze snowboardem na plecach :]

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 gru 2008, 9:55 
mała srebrna
Awatar użytkownika

no, jak mnie się uda zdobyć biegówki (i przeszkolenie) to też zadam zgodnie z zasadami..
:/

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 gru 2008, 10:02 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

moje biegowki (takie starej daty) powinny lezec w piwnicy, wiec Elu jesli jestes zainteresowana i rozmiar by pasowal, to moge uzyczyc.
Ale to juz szczegoly z Piotrkiem uzgadniaj, bo on ma 15 km blizej do tej piwnicy :).

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 gru 2008, 10:23 
mała srebrna
Awatar użytkownika

dzięki, dzięki za hojną ofertę :)
porozglądam się, a i z Piotrem nie omieszkam się skontaktować.

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 gru 2008, 12:24 
duża srebrna
Awatar użytkownika

zapisałem się :)

rozumiem ze po biegu herbatka z rumem i grzaniec z jajkiem w Bacowce pod Rawkami?

Poznan, Warszawa - jak planujecie dojezdzac? z pkp jest totalna zenada w nowym rozkladzie. wstepnie myslalem o pks waw-sanok o 11 w piatek. wypadaloby sie normalnie wyspac przed biegiem.

ps. ciesze sie na pierwszego od 2,5 lat wspolnego browarka Pete :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 gru 2008, 14:13 
duża brązowa

Hej Wojtku - to wspaniała nowina :)

Z Poznania będziemy jechać prawdopodobnie w 3-4 osoby samochodem bladym przedświtem w piątek rano, jeżeli byłaby taka potrzeba i pasowałoby to moglibyśmy kogoś zabrać np. z Sanoka czy gdzieś tam, wszystko jest do dogadania - pod warunkiem że ktoś jeszcze nie dołączy do nas i po prostu będziemy mieli miejsce w środku:)

W zeszłym roku z Sanoka uderzyłem na stopa i pomimo że tachałem 2metrowe narty to w ok 2h byłem w Woli Michowej :)

W kwestii co po biegu - to już zależy od dogadania, przy Latarni Wagabundy będzie ognisko, jakaś impreza etc - sporo osób nocuje po tym biegu jeszcze w Latarni. Mnie to w sumie by nawet odpowiadało żeby np. ok 19 po podstawowej części imprezy przejechać pod Rawki,ale musimy to wcześniej obgadać i być mobilni samochodowo.
Muszę to obgadać z kumplami.

Pete

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 gru 2008, 19:42 
duża brązowa

Cóż... ja bym się wybrał z Wami, bo bieg zapowiada się przyjemnie... tylko musiałbym załatwic wolne 9tego. Ale jak załatwię, to moja srebrna strzała może posłużyc ekipie warszawskiej.

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 gru 2008, 21:29 
mała złota

Ze wstępnych ustaleń kuluarowych wynika, że w tym sezonie TRAMP wystawi na biegu bardzo silną reprezentacje.

W tym momencie sponsoring zadeklarowały firmy:
* NAVY Golf z Otwocka,
* Narciarskie Bagażniki Dachowe z Lublina,
a dodatkowo żeńską część reprezentacji będzie wspierać:
* wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Kowalczuk&Trojanek.

Zawodnicy skłaniają się do opcji wcześniejszego przybycia (już w piątek) celem rozpoznania terenu, zaś w celu podkreślenia Jedynej Słusznej Koncepcji narciarskiej po zdobyciu pucharów planowana jest honorowa skitura po połoninach.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]