Dzisiaj jest 23 lis 2017, 14:49

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 27 paź 2010, 20:56 
mała brązowa

Jakiś czas temu podczas rozmowy z Młodym doszliśmy do wniosku, że podczas ferii zimowych warto byłoby wyjechać gdzieś na narty. Padła propozycja Alp. Osobiście znam jeden świetny kompleks narciarski w Alpach austriackich - Nassfeld Harmagorr (chyba tak sie to pisało :P ), gdzie można poszaleć sobie na ponad 80 trasach o łącznej długość ponad 200 km.

Zbliża się już listopad i wypadałoby zacząć coś ogarniać. I tu właśnie chciałem się zwrócić do Trampów.

Zanim zaczniemy cokolwiek robić należy zebrać ekipę, która pojedzie na 100% (więc jeżeli jesteś niezdecydowany/ niezdecydowana proszę nie deklaruj chęci wyjazdu, bo nie chcemy, żeby na tydzień przed wykruszyła nam się połowa ekipy.:P). Planujemy pojechać samochodami (prawdopodobnie na jakieś 2 do 3).

Jeżeli chętnych będzie zbyt mało zawsze można podpiąć się pod CWFiS i wyjechać z nimi. Wg opinii innych studentów (np. Młodego :P) ich wyjazdy narciarskie są naprawdę bardzo fajne, a i tak wiadomo, że Trampy zawsze trzymają się razem, więc nie będzie problemu, jeżeli inne towarzystwo będzie nieciekawe :p

Swoją chęć wyjazdu zgłaszajcie na forum, bo tak chyba łatwiej będzie to ogarnąć.

Dobra napisałem się, a teraz czekam na odzew Ludu :P

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 paź 2010, 19:37 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Ja się na bank piszę, szczególnie, że ferie akademickie(czy sghowe, nie mam pojęcia jak to jest na innych uczelniach) nie pokrywają się z szkolnymi, więc innych planów nie posiadam.
W tytule postu jest mały błąd: jedziemy w góry pojeździć na nartach, SNOWBOARDZIE, i innych tego typu parapetach. Nie ma tutaj żadnego rasizmu, szowinizmu i innych izmów, aco....
A teraz znalazłem, że SNB SGH organizuje ferie świąteczne w Val Thorens. Genialny region, ceny są przystępne (1000PLN+skipass ok. 150EU i to za 9 dni, oczywiście 7 jeżdżonych) można by to od nich zerżnąć mówiąc najogólniej i pojechać tam w ferie zimowe...

Tytuł:
PostZamieszczono: 31 paź 2010, 20:08 
duża złota
Awatar użytkownika

bacznie bede obserwowal ten watek, bo moze w koncu udaloby sie uskutecznic trampowy wyjazd w Alpy na narty :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 31 paź 2010, 20:52 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Ilu to prezesów już poległo na podobnej propozycji :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 lis 2010, 18:06 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Jaco pisze:
Ilu to prezesów już poległo na podobnej propozycji :)

nie wiem, ale na Slowacje sie udalo. nawet dwa razy.

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 lis 2010, 19:37 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Żeby ruszyć temat do przodu i pokazać niedowarkom, że można piszę:
Byłem dzisiaj w Neckermannie mają niezłe oferty w rejonie Salzburskim, katalog z zaznaczyonymi cenami (ok. 2100-3200 za czterosobowy apratament + ubezpieczenie) zostawię jutro w kanciapie, oczywiście można olać biuro podróży i wynająć apartament bezpośrednio u gospodarza jeśli będzie taniej.

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 lis 2010, 22:12 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

:szok:

pewnie będzie, że się czepiam ale wyjazd klubowy....z Neckermanna?

....

Ciepłemu bananowi kiełbasa między nogi
W bananie i śmietanie czarne wyobcowanie

<-- czyż on nie jest piękny....

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 lis 2010, 23:27 
duża brązowa

Tez sie dziwie :P ... zawsze zalatwialem bezposrednio, stron jak mrowkow (chociazby www.skiamade.com, www.salzburgerland.com, www.tiscover.at, ze o stronach konkretnych miejscowosci nie wspomne). Kwater tez jak mrowkow. Zalatwianie urlopu w Alpach to czysta przyjemnosc... a strona bergfex.at ma wszystkie informacje o regionach jakie mozna sobie wymarzyc (nie wspominajac o podlaczonej pod googlemaps mapie topograficznej, istnej uczcie dla milosnikow kartografii).

Ze swojej strony na wyjazd budzetowy polecam region Lungau (www.lungau.at) - 3 super gorki na miejscu i laczony karnet z Obertauern. A i na biegowki swietne miejsce.

Tytuł:
PostZamieszczono: 05 lis 2010, 15:09 
za wytrwałość

Wilek, nie dziw się, to idzie nowe. Już na imprezy chodzi więcej osób niż jeździ na Mrówki, więc wyjazdy z Neckermanna nie powinny dziwić.

Tytuł:
PostZamieszczono: 05 lis 2010, 15:15 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Wyjazd nie jest z Neckermanna po prostu nie mieliśmy pomysłu GDZIE jechać i tam szukaliśmy propozycji załatwimy to bez nich:D

Tytuł:
PostZamieszczono: 05 lis 2010, 23:50 
duża złota
Awatar użytkownika

jd23151 pisze:
Wilek, nie dziw się, to idzie nowe. Już na imprezy chodzi więcej osób niż jeździ na Mrówki, więc wyjazdy z Neckermanna nie powinny dziwić.

jd23151 pisze:
Jak wiesz, nie każdy mógł, więc uwaga jest trochę nie na miejscu.

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 lis 2010, 0:35 
za wytrwałość

Nie widzę związku. A w tym wątku nie chcę rozpoczynać nowej dyskusji, może gdzieś kiedyś zacznie ją za mnie kto inny :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 29 lis 2010, 23:26 
mała brązowa

Dobra teraz konkrety.

Obgadaliśmy już z Młodym i BMW i zdecydowaliśmy się na wyjazd z NZS-em do Pra Loup. Koszt 1099 zł + 100 E na Skipass (Dla zgłoszonych do 8.12 cena niższa o 50 zł - 1049 zł). Zaliczka wynosi 500 zł, ale nie wiem jeszcze do kiedy należy ją opłacić. Termin wyjazdu 04.02-13.02.2011 (Skipass obejmuje 7 dni jeżdżenia).

Cena wyjazdu obejmuje:
a) Przejazd autokarem
b) Ubezpieczenie KL, NW, SKI
c) Zakwaterowanie w apartamentach 6-osobowych

BĘDZIEMY ZAKWATEROWANI W REZYDENCJI Z BASENEM!!!

NZS jest ugadany z jakimś biurem i dlatego SKipassy są takie tanie.

Czekam na komentarze[/b]

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 sty 2011, 20:31 
duża złota
Awatar użytkownika

Gdyby ktoś chciał jeszcze poszaleć na nartach w ferie, a przegapił zapisy na narty z NZSem to zapraszam na wyjazd do Valmeinier/Valloire (Francja, 04-13.02.2011). Więcej info tutaj: http://www.sghnarty.pl/index.php?option ... &Itemid=56

Jeśli zapiszemy się grupowo jest szansa na wynegocjowanie zniżki (myślę, że są w stanie zejść z tych 50zł, które obowiązywały w ofercie first minute).

Decydować trzeba się w miarę szybko, bo miejsca rozchodzą się jak świeże bułeczki. Ja i Magda zapisujemy się w okolicach soboty :)

Wyjazd z AZSem jest też szansą na rozpoczęcie przygody z nartami. W cenie jest codzienne 2-godzinne szkolenie. Niech to przekona niezdecydowanych.

Polecam :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 sty 2011, 21:04 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Gandiusha pisze:
Gdyby ktoś chciał jeszcze poszaleć na nartach w ferie, a przegapił zapisy na narty z NZSem

eghm, NZS trąbi o 3 wolnych miejscach, kto ma Ochotę niech się zapisuje, również polecam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]