Dzisiaj jest 18 lis 2017, 15:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 09 gru 2013, 2:25 
mała złota

Hej!

Tak się zastanawiałem - nie przedłużyłby ktoś wyjazdu Sylwestrowego?

Jeżeli tak, to zapraszam. Pomysł jest taki, żeby 2 stycznia rano przetransportować się do Doliny Chochołowskiej i zostać tam na trochę, proponuję do 5 stycznia (3 noce, jakieś 100zł za całość w zależności od pokoju, ze zniżką PTTK mniej). Chochołowska jest niezłym miejscem jeżeli ktoś nie był zimą w Tatrach, naokoło jest kilka celów górskich, bardzo ładnych, niezbyt trudnych (jak na Tatry) i stosunkowo bezpiecznych. W zależności od warunków i naszych możliwości można też "stopniować" przejścia (np. Grześ - Rakoń - Wołowiec, albo Trzydniowiański - Kończysty - Jarząbczy/Starorobociański).

Co do mnie, to kto pamięta tegoroczną Majówkę, albo był na Ukrainie ten wie, czego się spodziewać, kto nie wie, ten niech spyta.

Zapraszam!

Kontakt na priva albo na fejsie - Jarek Strzałkowski (Dżaro)

PostZamieszczono: 09 gru 2013, 17:09 
popularna
Awatar użytkownika

Z mojej strony to wygląda tak, że chcieć to bym chciał, ale najpóźniej 3 muszę już wracać. Jakby się TO dało włączyć w standardową opcję sylwestrową, mam na myśli nocleg w szkole i czas do 2 włącznie, to masz jednego do ekipy.

PostZamieszczono: 09 gru 2013, 18:18 
mała złota

Termin jest częściowo do negocjacji. Na Sylwestra będę w Ustroniu, więc na Nowy Rok po pobudce mogę wsiąść w samochód i jechać do Zakopanego, na wieczór możemy dojść na Chochołowską. Wtedy 2 możemy gdzieś wejść i 3 mógłbyś wracać, a pozostali (jeżeli będą :) ) mogą jeszcze na coś wejść.
Słowem, da się zrobić!

PostZamieszczono: 09 gru 2013, 19:17 
popularna
Awatar użytkownika

Zakładam, że będą - liczę jeszcze na Kubę Smolika, ale to trzeba się go pytać, pogadam z nim. Ale teraz wygląda to dobrze :D jeszcze się odezwę dokładniej w przyszłym tygodniu, chyba że chcesz wcześniej mieć już wszystko ugadane?

PostZamieszczono: 09 gru 2013, 19:23 
mała złota

Najlepiej byłoby mieć wstępny skład do końca tego tygodnia, żeby dzwonić do schroniska i rezerwować nocleg, niby Chochołowska jest duża, ale i tak może być tłoczno.
Jesteś na miejscu to działaj, robimy marketing :wink:

PostZamieszczono: 10 gru 2013, 23:26 
popularna
Awatar użytkownika

No ja się piszę :D Opcja z dojściem 1 wieczorem do Chochołowskiej wydaje mi się optymalna - wtedy można 2 i 3 coś przełoić i 3 wieczorem moglibyśmy z Łukaszem wracać, bo sa pociągi o 19 i 22 ileśtam :P

PostZamieszczono: 13 gru 2013, 17:42 
mała złota

Dzwoniłem na Chochołowską. Mamy rezerwację na 2 noce od 1 stycznia, sala 8-osobowa, bez zniżek PTTK to będzie 30 zł za osobę/noc.

PostZamieszczono: 21 gru 2013, 0:21 
popularna
Awatar użytkownika

Więc mamy dwa dni na chodzenie, 2 i 3 stycznia. Jakieś propozycje tras lub wariantów w zależności od warunków pogodowo-śniegowych? Generalnie to gdzie chcemy i możemy wejść?

PostZamieszczono: 21 gru 2013, 20:41 
mała złota

Wstępnie myślałem, żeby 2 stycznia zaatakować Trzydniowiański, a potem zobaczymy jak będzie. Optymalnie można dojść aż do Starorobociańskiego, a to zajmie więcej czasu, dlatego lepiej zostawić sobie cały dzień. 3 stycznia poszedłbym na Grzesia i znowu zobaczył, jak będzie, w miarę możliwości na Wołowiec. Jeżeli wyjdziemy wcześnie, (i tak trzeba, bo dzień krótki) to powinno zostać dużo czasu, żeby wrócić na Siwą Polanę i wsadzić was do pociągu.

PostZamieszczono: 21 gru 2013, 22:28 
popularna
Awatar użytkownika

Wschód Słońca 7:35 - zachód - 15:51
To o której byłyby przewidywane wyjścia? 6:00, wydaje mi się to dobry pomysł :) bo wcześniej i tak nie wyjdziemy, chociaż jakbyśmy chcieli iść na Trzydniowiański z opcją przedłużenia na Starorobociański i ta opcja byłby mocno prawdopodobna to bym nawet wcześniej się ruszył. Ale to tylko mój pogląd na tę sprawę, czekam na wasze opinie. A co do wyjścia w stylu: 2 stycznia Trzydniowiański i może na Starorobociański, albo na Kończysty też można; a 3 na Grześ może Rakoń może Wołowiec to z mojej strony jest głos za - oby warunki nam pozwoliły na jak najwięcej.
Kiedy przylatujesz do Polski? Zarezerwowałeś dla naszej trójki miejsca w schronisku czy ktoś jeszcze się zgłosił?

PostZamieszczono: 21 gru 2013, 22:55 
mała złota

Nie przesadzajmy, o 6 wystarczy ;)
Co do ludzi to na razie jest na pewno nas trzech, czy będzie ktoś jeszcze to zobaczymy. Na razie rezerwacja jest na trzech. A w Polsce jestem już od czwartku, odpoczywam przed Świętami, bo jest po czym...

PostZamieszczono: 23 gru 2013, 21:05 
popularna
Awatar użytkownika

Też uważam, że o 6 wystarczy :P
Plan bardzo fajny, oby warunki pozwoliły na realizację :)

PostZamieszczono: 24 gru 2013, 14:46 
mała złota

Jeszcze jedno, bo chyba wcześniej nie wpisałem: mój numer telefonu to 509645826. Na wszelki wypadek przyślijcie mi swoje, na priva albo na telefon.

Wesołych Świąt wszystkim!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]