Dzisiaj jest 18 gru 2017, 22:20

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 16 wrz 2006, 9:33 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

mysle ze bardziej sie bedziemy o sily martwili niz o motywacje... ;)

Ciepłemu bananowi kiełbasa między nogi
W bananie i śmietanie czarne wyobcowanie

<-- czyż on nie jest piękny....

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 wrz 2006, 10:08 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

A ja wrecz przeciwnie. Bo jak nie masz sil, a masz motywacje, to idziesz. A gdy masz sily i brakuje motywacji, daleko nie zajdziesz. Bo i po co, jak się isc nie chce?

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 wrz 2006, 11:00 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

ja 5 raz z rzedu nie mam zamiaru isc 50km...teraz albo nie wiem czy wystartuje za rok :wstyd:

Ciepłemu bananowi kiełbasa między nogi
W bananie i śmietanie czarne wyobcowanie

<-- czyż on nie jest piękny....

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 wrz 2006, 10:40 
mała złota
Awatar użytkownika

co do maratonu to ja w zeszlym roku bedac na mecie zarzekalam sie ze nigdy wiecej!!! ...a teraz powaznie mysle o starcie. Mam ambicje na 75 ale sił to nie wiem czy na 50 wystarczy;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 wrz 2006, 11:00 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

To ja sobie chyba też dygnę, ale z góry nastawiam się tylko na 50 km, biegiem, więc start o 23-ej. Wolałbym w ciągu dnia, ale trasa niedzielna jest tylko dla piechurów.

"Moja ojczyzna jest rozprzestrzeniona, składa się z adresów w różnych krajach (...) tworzą ją setki drzwi, które wiem, jak otworzyć, autobusy, których numery pamiętam, ulice, przystanki, budki z gazetami, twarze, głosy" (R. Kapuściński, Lapidarium)

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 wrz 2006, 22:38 
duża srebrna

Pewnie też sie pojawię.

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 wrz 2006, 11:37 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

To ja sie na 100 pisze.

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 wrz 2006, 9:37 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

No to Młody biegniemy od 23-ej :hyhy: Na pierwszą 50-tkę pisał się jeszcze Robercik :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 wrz 2006, 10:12 
popularna

Dzien dobry wszystkim! Zamierzam startować po raz pierwszy w tym roku na 50km :) Lubie dużo chodzic i sportem żadnym nie gardze wiec mam ambitne plany dotrwac do konca :) Jakie macie wspomnienia z Waszego pierwszego rajdu i moze jakies cenne wskazowki moglibyscie przekazać nowicjuszce?
Pozdrawiam!

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 wrz 2006, 10:30 
za wytrwałość

Hm, hm. Cenne wskazówki - może takie:

- weź sobie swoje najwygodniejsze buty - nie najprofesjonalniejsze, ale takie, w których Ci się najwygodniej chodzi. Jedni mają lepiej w górskich inni w adidasach za kostkę, jeszcze inni przed kostkę. Nie ma reguły, a zły dobór butów to dotrwanie do końca ale z wysoką ceną.

- ostrożnie z postojami. Nie opłaca się moim zdaniem zatrzymywać za często - zwłaszcza po 35 km kiedy jest zimno nad ranem i mięśnie momentalnie stygną i się zakwaszają. A tak to nawet nie bardzo się czuje - może na asfaltowej dojściówce. Ale usiąść na dłużej pod koniec = murowane zakwasy w 10 minut.

- ważniejsze jest picie niż żarcie - jeść od pewnego momentu i tak się nie chce ;)

- dasz radę. Na 50 każdy daje, nawet bez przygotowania. Tylko nie wolno przeszarżować z tempem.

A co do wspomnień z pierwszego rajdu - uwaga przede wszystkim na grającą kukurydzę :P Chociaż w tym roku tamtędy się nie idzie.

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 wrz 2006, 10:39 
popularna

Dzieki wielkie :)
hehe zaintrygował mnie temat "grającej kukurydzy"....może rozwiniesz troszke.... :D
dużymi ekipami startujecie?czy raczej na własną rękę?póki co namawiam znajomych, ale coś ciężko mi to idzie. Chyba tylko jedna osoba ode mnie sie zdecyduje a ja nie mam zamiaru zrezygnować z marszu :) Nie jest zbyt strasznie isc tylko w 2 osoby?

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 wrz 2006, 11:00 
za wytrwałość

Rozwinę.

Jak szliśmy, a w zasadzie dogorywaliśmy już za pierwszym razem na długim piaszczystym a potem asfaltowym odcinku między Granicą a Lasocinem, to o 6 rano, kiedy zaczynało dnieć, usłyszeliśmy głośno grające radio. Zdziwiło nas to zdeka, bo domy były dość daleko, zresztą z domu inaczej słychać. Dźwięk dochodził wyraźnie z pola kukurydzy przy drodze.

Długo zastanawialiśmy się, czy nie mamy słuchowych omamów - ale okazało się, że kazdy słyszał grającą kukurydzę...

A co do "straszności" - jeśli się kiedyś chodziło w nocy po lesie i umie się posługiwać mapą (tzn. znajdując się w dowolnie wybranym punkcie objętym przez nią potrafi w niedługim czasie określić gdzie jest, oraz znaleźć szlak/ścieżkę którą idzie) to nie jest strasznym iść nawet samemu. My szliśmy za pierwszym razem w trzy osoby i było dobrze.

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 wrz 2006, 11:06 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

w 2 jest duzo lepiej niz samemu (choc pewnie sa tacy, co nie dziela mego zdania). Za duza grupa tez przeszkadza, bo co chwila to nowe potrzeby kogos i trzeba stanac/zwolnic. Wiec nie boj sie.

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 wrz 2006, 11:15 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

To zależy jaki jest cel staru:
-jeżeli sportowy to najlepiej samemu lub z jedną, dwiema osobami o bardzo zbliżonych możliwościach
-jeżeli towarzyski no to osób może być więcej tyle, że niestety trzeba zaakceptować spore straty czasu z uwagi na brak synchronizacji zgłaszania pewnych potrzeb ;)

Na pewno najważniejsze są wygodne buty i ogólnie sprawdzony strój (co by nic nie obcierało, zwłaszcza w bardzo newralgicznych miejscach - prawda Radku? :hyhy: )

pzdr
Bronek

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 wrz 2006, 16:41 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Wiesz Bronek, przez chwilę zastanawiałem się, czy nie podczepić się pod Ciebie, zrobiłem parę rundek wzdłuż Wisły, ale ja jednak wolę 22 godziny męczarni niż kilkanaście godzin nieludzkiej katorgi. Tak więc zapewne się gdzieś miniemy pod Lasocinem.

Ponawiam swe pytanie: czy są na forum osoby już przed startem nastawione na 100 km w sposób tradycyjny, co by na mecie na 50 a pozniej 75 dokonały heroicznego wyczynu podniesienia d..., kiedy wszyscy leżą/spią/patrzą w podłogę?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]