Dzisiaj jest 20 sie 2018, 15:09

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2007, 4:36 
Miss Skryba
Awatar użytkownika

No coz,nie od dzis wiadomo,ze wiekszosc z nas (moze i na szczescie) mieszka poza WWA i ze wiekszosc studentow nie bedzie mogla sie pojawic. T. Cz ma te ceche,ze pojawia sie o roznych porach,tj czasem w ferie. Nadal wiec podbijam pomysl uzupelnienia wynikow paczkobrania w terminie pozniejszym,bo sa one niepelne, ot co!!

Polskie Stowarzyszenie Korozyjne (Polish Corrosion Society) jest organizacją pozarządową, której misją jest - podobnie jak wielu innych tego rodzaju stowarzyszeń na świecie - zabezpieczenie ludzi, majątku i środowiska przed szkodliwymi skutkami korozji.
Obrazek

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2007, 6:35 
duża srebrna
Awatar użytkownika

z tego co pamietam to wedlug zasad paczkobrania poaczki mozna spozywac poza kanciapa, tylko wypadaloby miec jakies potwierdzenie zjedzonej ilosci. nawet w irlandii i wszedzie poza warszawa mozna wiec przeznaczyc 100minut na paczkowe obzarstwo i zglosic swoj wynik.

a ja ze wstydem przyznam ze tlusty czwartek obchodze bez paczkow, bo w skepie ktorym robie zakupy nic nawet odrobine do paczka nie istineje... :(

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2007, 10:33 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

A na Węgrzech Tłusty Czwartek obchodzi się w czwartek PO popielcu (przy najmniej tak pisze się wszędzie od zeszłego roku, kiedy to jakaś Izba Turystyki wymyśliła akcję, że w TCZ we wszystkich restauracjach biorących udział w akcji można jeść za pół ceny). Motywują to tym, że był to zawsze pierwszy czwartek po karnawału, i trzeba było zjeść wszystkie resztki (coś a la ostatki w PL).

Muszę to jeszcze zweryfikować, ale jeśli się zgadza, to byłbym w pełni usprawiedliwiony, zajadając pączki w następny czwartek :D

a co do terminu: zgadzam się z Anią F - było mi niezmiernie przykro, że nie było mnie w tym roku, ale cóż, byłem gdzie indziej, a TCZ przełożyć się nie da. Dlatego nie poszedłem dalej, niż wyrażenie smutku z tego powodu, i nie wysunąłem opcji przesunięcia, bo dla mnie to już nie byłoby to samo.

Howgh ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2007, 10:54 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Oj ciężko wczoraj było - po przyjściu do domu najpierw spałem godzinę a potem już jakoś mogłem funkcjonować. Tym razem pączki miałem smaczne ale niestety bardzo słodkie, także jeszcze nigdy nie byłem w takim stanie przesłodzenia. Chociaż i tak wynik nie najgorszy. Chwała zwycięzcy no i za rok walczymy dalej.
Fajna jest też nowa kategoria jedzenia pączka na czas - zawsze to jakieś ożywienie zawodów i w sumie każdy może wystartować z realnymi szansami - choć wiadomo, że teoretycznie duży może więcej ;)

pzdr
Bronek

PostZamieszczono: 16 lut 2007, 11:15 
duża brązowa
Awatar użytkownika

jd23151 pisze:
Paweł K. 11 (z koeficjentem 0,7 gdyż pączki były malutkie, zjadł 16)

Jak z koeficjentem 0,7 to 13 :) 10 mniejszych (ale z normalną ilością lukru) i 6 normalnych.

PostZamieszczono: 16 lut 2007, 11:27 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

jd23151 pisze:
A ja się tylko zastanawiam, jakim cudem te 15 pączków zmieściło się w Andrzeju :)

Bo pączek to nie tylko mąka, cukier, drożdze jakieś...
Bo pączek to nie tylko kilkaset kalorii zamkniętych w formie okrągłej...
Bo pączek to coś co tkwi w każdym z nas a ujawnia się w Tłusty Czwartek...
Bo pączek to coś co cały rok pączkuje by raz w roku wydać słodki owoc...
Bo pączek to stan świadomości dostępny wybranym...
Bo raz w roku pączek to ja, a ja to pączek...
:D :D :D
Więc jednak mogę sobie wyobrazić, że 15 paczków zmieścić można. Andrzeju, zdobyłeś tytuł Mister Pączka!
A ja ze swojego wyniku też jestem dumny (rekord osobisty chyba).
No i miło było dziś być znów głodny i pałaszować radośnie śniadanie :)

"Moja ojczyzna jest rozprzestrzeniona, składa się z adresów w różnych krajach (...) tworzą ją setki drzwi, które wiem, jak otworzyć, autobusy, których numery pamiętam, ulice, przystanki, budki z gazetami, twarze, głosy" (R. Kapuściński, Lapidarium)

PostZamieszczono: 16 lut 2007, 11:48 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Robert pisze:
No i miło było dziś być znów głodny i pałaszować radośnie śniadanie :)

Ja chyba jednak poczekam do obiadu :P

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2007, 12:48 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Z Wilkiem i Mlodym siedzielismy w kanciapie do 21.30 gadajac o niczym, a jak wychodzilismy to chlopaki stwierdzili ze paczkiem wali nie tylko w kanciapie, ale WSZEDZIE. zasugerowalem ze moze maja lukier pod nosem, a Wilku wymyslil ze po prostu maja takie stezenie paczka w wydychanym powietrzu, ze sila rzeczy zaciagaja sie tym zapachem przy kazdym nastepnym oddechu ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2007, 14:18 
duża srebrna
Awatar użytkownika

A ja się z Marcinem zgadzam!! Z jakiej racji fakt, iż w terminie jakiegoś trampowego wydarzenia zdecydowałem się robić coś innego, gdzieś indziej i z kimś innym ma mnie z tego trampowego wydarzenia eliminować?????? No przecież to zupełnie nie mam sensu!!

Dlatego też, ośmielony inicjatywą Marcina, wnosze o powtórkę,albo jakąś dogrywkę (jak to nazwiemy to już obojętne) z sylwestra tegorocznego, na którym mnie nie było :( ,bo bawiłem się gdzieś indziej...

"Coraz bardziej dochodzę do wniosku,że chodzi w tym wszystkim też o to,aby móc spokojnie czytać gazetę i popijać herbatę (...) bez wewnętrznego niepokoju,bez wyrzutów sumienia,że się czegoś w życiu nie zrobiło."

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2007, 14:21 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Dobre Gogol, bardzo dobre :) Na zerówce mnie nie było....może też jeszcze raz?? :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2007, 14:35 
duża złota
Awatar użytkownika

Jeżeli udało by się, któremuś z pierwszych 5 uczestników trampowego pączkobrania, powtórzyć wynik w czasie 5min to mógłby zgarnąć tytuł mistrzowski w krakowskich zawodach o tym samym menu :hyhy:

W tłusty czwartek odbyły się IV mistrzostwa Krakowa w jedzeniu pączków. Puchar i zaproszenie na kolację w 'Wierzynku' wygrał Marek Unger, który zjadł najwięcej - dwanaście - pączków w ciągu pięciu minut. (zyt)
http://www.rzeczpospolita.pl/News/pic/58885_4795_F.jpg

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2007, 15:24 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Pączki...
A zacnie było. Bardzo dobrym patentem była przebieżka z samego dołu eFki na samą górę i z powrotem, którą to z Wilkiem uskuteczniliśmy.
A dzisiaj o 10 głodny się normalnie zrobiłem, co mi się nie zdarza!

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lut 2007, 12:23 
duża srebrna

A ja postanowiłam przyuczyć kolegów z pracy do Tłustego Czwartku. Wprawdzie w internecie wyczytałam, że w Niemczech też się go obchodzi, ale w moim landzie jest to ostatni poniedziałek karnawału (widziałam w cukierni informację o możliwości zamówienia pączków na poniedziałek). Wspólnie z koleżanką Polką nabyłysmy 20 pączków, a następnie zaprosiłysmy na nie wszystkich z naszego piętra. Ja zjadłam dwa, reszta towarzystwa po jednym. Te ichnie pączki były całkiem podobne do naszych - tylko trochę mniej wysmażone. Zawsze to jakaś namiastka...

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 maja 2007, 22:34 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Poniższy tekst pochodzi z opisu ostatnio pobitego rekordu Guinessa w szybkości jazdy sofą. Oto, co znalazło się na końcu relacji:

(...)

Rekord został wpisany do Księgi Guinnessa 2008 wraz z ustanowionym niedawno rekordem człowieka o tajemnieczym nazwisku Lup Fun Yau - sześć dużych pączków w trzy minuty bez oblizywania ust.

Proponuję za rok podjąć rzuconą rękawicę :hyhy:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]