Dzisiaj jest 17 lis 2017, 19:43

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 18 mar 2007, 11:18 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

To ja moze zaczne, skoro juz jestem w domu ;) i podziekuje organizatorom za swietne przygotowanie, niebanalna trase latwa jak i wspoluczestnikom za mila atmosfere, fakt ze wiekszosc doswiadczonych Trampow poszla na trudna trase i za to, ze ci mniej doswiadczeni dali sie pokonac na trasie latwej :hyhy:

SiP i siekierka !!!

Ostatnio zmieniony 18 mar 2007, 16:33 przez Magda, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł: .
PostZamieszczono: 18 mar 2007, 14:32 
popularna
Awatar użytkownika

Ja też chciałam bardzo podziękować organizatorom- to był udany i świetnie przygotowany wyjazd. Pakując się zakosiłam komuś czarną koszulkę z zeszłorocznych manewrów (z sali z apteczką). Jak wyschnie, będzie w klubie w torbie foliowej w szufladzie.

Tytuł:
PostZamieszczono: 18 mar 2007, 17:30 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Wszystko ok, potwierdzam. No może poza tym kleszczem, co mi się w lewą część brzucha wgryza :kwasny: Zaraz się pozbędę tej wątpliwej pamiątki.

PostZamieszczono: 18 mar 2007, 17:35 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Magda pisze:
fakt ze wiekszosc doswiadczonych Trampow poszla na trudna trase i za to, ze ci mniej doswiadczeni dali sie pokonac na trasie latwej

Wyjawia się oto sprytnie obmyślony plan zdobycia dyplomu i uścisku dłoni prezesa!! :P ;) Wszystko było cwanie zaplanowane i do końca na zimno wykonane!!! :hyhy: :hyhy:

"Coraz bardziej dochodzę do wniosku,że chodzi w tym wszystkim też o to,aby móc spokojnie czytać gazetę i popijać herbatę (...) bez wewnętrznego niepokoju,bez wyrzutów sumienia,że się czegoś w życiu nie zrobiło."

Tytuł:
PostZamieszczono: 18 mar 2007, 18:03 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Cytuj:
Wyjawia się oto sprytnie obmyślony plan zdobycia dyplomu i uścisku dłoni prezesa!!

Taaa... tylko sam prezes pokrzyzowal mi plany, bo to nie on sciskal dlonie zwyciezcow. :zalamany:
A co do reszty misternie uknutego planu, nie potwierdzam ale i nie zaprzeczam :hyhy:

Tytuł:
PostZamieszczono: 18 mar 2007, 22:08 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

jak dla mnie było super ekstra :)
trasa trudna trudniejsza według mnie niż rok temu ale nie taki diabeł straszny ;)
choć fakt że po pierwszej godzinie czułem już tą śmietanę na twarzy :D
zacna impreza po powrocie z tras (jakoś nie odczuwało się tej ilości osób wszystkich) no i to że trwała do 6...
SiP dla Organizatorów

Ciepłemu bananowi kiełbasa między nogi
W bananie i śmietanie czarne wyobcowanie

<-- czyż on nie jest piękny....

Tytuł:
PostZamieszczono: 18 mar 2007, 22:50 
popularna
Awatar użytkownika

nom,

dobrutko pod kazdym wzgledem

Tytuł:
PostZamieszczono: 18 mar 2007, 22:53 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Było super, szczególnie przyjemnie wypadła impreza po ;)

Zachowałem sobie naklejkę z beczki po napoju, który wszystkich nas wprawił w świetny nastrój.

Obrazek

Nie da się ukryć. Best Beer rzyczywiście smakuje.... hmmmmm.... inaczej :D

No i oczywiście pokłony dla Organizatorów !!

Tytuł:
PostZamieszczono: 18 mar 2007, 23:00 
duża brązowa
Awatar użytkownika

Andrzej pisze:
który wszystkich nas wprawił w świetny nastrój.

Szczególnie Dziasa, kiedy pieciokrotnie zwilżył szczodrze jego spodnie, a nawet twarz :D

Było w pytkę!

Tytuł:
PostZamieszczono: 18 mar 2007, 23:08 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Ja ze swej strony chciałem podziękować, że nikt się nie zgubił i nie awanturował na mecie przez co impreza była bezekscesowa ;)

A tak z nieco innej beczki: przywiozłem do wawy kilka dodatkowych karimat, menażkę, kubek zamykany i zestaw nóż,widelec,łyżka i pewnie kilka innych rzeczy. Będą do odebrania w klubie.....ale za jakiś czas. Bo przez kilka dni będę miał samochód unieruchomiony, a na plecach tego targał nie będę.
Poza tym chciałem zgłosić zaginięcie(zapewne podczas pakowania moich rzeczy przez kogoś) : niebieskiej koszulki rozmiar "L" z tegoż wyjazdu, oraz latarki typu patrol na 3 baterie R20 - nie działająca, ale i tak poproszę o zwrot, podobnie jak koszulki, bo chciałbym w końcu jakąś przywieźć z wyjazdu a nie jak to ostatnio bywa cieszyć się nią tylko jeden dzień w trakcie (mrówki) :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 18 mar 2007, 23:11 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

PeeN pisze:
Poza tym chciałem zgłosić zaginięcie(zapewne podczas pakowania moich rzeczy przez kogoś)

to bylem ja....
jezeli te rzeczy byly na twym poslaniu to sa albo w plecaku Makarona (wybacz nie wiem czmu uznalem ze to Twoj plecak :D...a wiem ze masz visport)
albo w torebkach Tomka Dombiego...ale to mniej prawdopodobne...
koszulke chyba pamietam ale latarki nie bardzo... :/

Ciepłemu bananowi kiełbasa między nogi
W bananie i śmietanie czarne wyobcowanie

<-- czyż on nie jest piękny....

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 mar 2007, 0:02 
Gomar
Awatar użytkownika

SiP dla Tomka i Pawła, naprawdę świetnie przygotowana impreza. Na której...

było 88 osób (łącznie z niestartującymi)

Zeszłoroczny rekord frekwencji - 84 osoby został więc pobity! Za rok potężna impreza na 100 osób?

Chciałbym też bardzo podziękować szerokiej ekipie sprzątającej (Marta, Justyna, Magda, Robert, Kuba, Bogna, Dziaso, Dorota, Mirek, oraz bodajże (? - bo spałem :)) Gogol i Andrzej w nocy) dzięki której raz-dwa się uwinęliśmy!

PS. Nadal mamy siedem nadprogramowych koszulek S i M z "wielkim fuckiem"- z chęcią się ich pozbędziemy po kosztach, czyli za 15 zł...

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 mar 2007, 0:50 
mała złota
Awatar użytkownika

namche pisze:

PS. Nadal mamy siedem nadprogramowych koszulek S i M z "wielkim fuckiem"- z chęcią się ich pozbędziemy po kosztach, czyli za 15 zł...

Zamawiam dwie. Jedną S i jedną M jeżeli można :)

N.

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 mar 2007, 10:41 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Cytuj:
Zamawiam dwie. Jedną S i jedną M jeżeli można

Akurat (tylko) te rozmiary jak najbardziej mozna, koszulki przyjada do klubu jutro w okolicach klubowego.

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 mar 2007, 12:06 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Ja też dziękuję uczestnikom za duch sportowy, no i dzięki brakowi protestów wyniki mogły być ogłoszone już na miejscu :) w niedzielę przy zbieraniu punktów nie stwierdziliśmy braku żadnego, więc wyniki są prawomocne :)

Co do trasy TS, myślałem, że choć ktoś wpadnie w wodę na 4 punkcie :evil: a co do dyskusji "groblą czy nie groblą" już chyba nikt nie ustali prawdy :) ja się bałem na początku, że będą awantury, że niby kłusownicy są przy stawach, ale te obawy zostały rozwiane, jak z Pawłem podjechaliśmy do gospodarza stawów. (stawy były bowiem puste) Natomiast faktem jest, że poza krótkim kawałkiem pomiędzy szosą a punktem 2, groble od terenu z punktami dzielił ściek o szerokości 3-4 m :) i była tylko jedna przeprawa, przy PK 4. Czyli opłacało się iść groblą między PK 1 i 2, potem ew. z 2 na 4, ale wtedy już mijało się PK 3 i PK A. Później już zdecydowanie nie, o czym się przekonała drużyna później zwycięska :)

Widziałem zeszłoroczne mapy, i zgadzam się, że w tym roku było trudniej (teraz były 2 rodzaje map, więc i 2 skale, różne znaki itp). Natomiast w stosunku do mapy sprzed 2 lat (z gwizdkami :) ) było moim zdaniem łatwiej, o czym też świadczą wyniki (nikogo nie było powyżej 1000 punktów karnych).

No i teren był piękny: niestety w nocy raczej tego nie widzieliście, ale za dnia lasek wyglądał ślicznie, a widok stawów był niesamowity.

Na koniec gratulacje zawodnikom, że dzielnie powalczyli z mapą i z terenem :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]