Dzisiaj jest 20 lis 2017, 19:08

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 21:16 
mała brązowa
Awatar użytkownika

dobra dobra! nie obracaj kota ogonem Jacka Dude tez zrzucilaes a przeciez mowil ze boi sie nawet karuzel-łabądków...zaloze sie ze sie na forum nie udziela bo leczy traume :)
ps czy w ramach podziekowania moge zamiescic na youtubie filmik jak sie rozbierasz do rżniecia...drewna? :D :D :D :]

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 21:26 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

szmergielka pisze:
dobra dobra! nie obracaj kota ogonem Jacka Dude tez zrzucilaes a przeciez mowil ze boi sie nawet karuzel-łabądków...zaloze sie ze sie na forum nie udziela bo leczy traume :)

Ej, z tego co pamietam to Jacek dal rade sam :P

szmergielka pisze:
ps czy w ramach podziekowania moge zamiescic na youtubie filmik jak sie rozbierasz do rżniecia...drewna?

nadinterpretujesz :P turysta po dojsciu... na miejsce noclegu zwykle sie przebiera bo mu cieplo i takie tam...

No nie wiem, sama zdecyduj. Takie obsceniczne filmiki moga ranic uczucia osob ktore czytaja forum i beda chcialy sie zapisac do klubu ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 21:30 
mała złota

Witam!

Ja z Mrowek glownei zapamietam przezycia zwiazane z meczem z potega Azji Srodkowej - Kazachstanem i newrowe pytani ado Bronk - "czy masz juz nastepnego SMSa od zony?" A takze utyskiwania na Dziska na to ze na jego !@#$%^&* stadionie swiatla zgasly i co to za druzyna, ktory taki stadion ma...

A i pogoda byla fajna, i knajpa z wyzera pierwszego dnia fantastyczna (ja poszedlem w zurek, a nei jak wiekszosc w czosnkowe ochydztwo, ale i tak sie chyba najwoecej obzarlismy chclebem ze smalcem).

Czy ogolnei bardzo pozytywne wrazenia, chociaz lekko "niedochodzony" sie czuje....

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 21:39 
mała złota
Awatar użytkownika

To ja już tradycyjnie się dołączam do przeprosiń podziękowań. Było fantastycznie, browar w Żywcu jakże zacny :D no i te opowieści Młodego o kurczaku z rożna i wsadzaniu Wilka do pociągu...

I mam jeszcze pytanie. Czy jakaś dobra dusza nie zabrała pozostawionych przeze mnie w chatce czarnych stuptutów (ochraniaczy)?
Wisiały na jednym z wieszaków w przedpokoiku gdzie były wszystkie buty. Ich pierwotny kolor to czarny... Ale po sobotniej trasie zmieniły trochę kolor na brązowo-gliniasty.

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 21:49 
mała złota

A, i ja rowniez zapytam: czy jakas dobra dusza (slyszalem ze moze nia byc Wojtek Paczos) nei znalazla przypadkiem w jakims kacie mapy laminowanej Beskidu Zywieckiego?

Szanowna malzonka bedzie jutro w klubie wiec by odebrala...

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 21:51 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

jak juz zaczynamy o zgubach to ja zasunalem komus czarna czapke- najprawdopodobniej Lukasza M., tak?

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 21:57 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

a co sie stalo z szalikiem w krate ktorym Wilka jakze zacne stopy byly unieruchamiane? Mojci on byl (szalik, nie Wilk).

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 22:16 
mała srebrna
Awatar użytkownika

a propos zgub, w schronisku w tajemniczych okolicznosciach zaginela moja koszulka wyjazdowa :( czarna rozmiar S, moze ktos przypadkiem spakowal 2 ;) ? uczciwemu znalazcy stawiam browara :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 22:17 
za wytrwałość

Gandiusha pisze:
Jacku D. - aż sobie zaczęłam Lumberjacka nucić :)

Droga Aniu, trzeba było pojechać nie zważając na achillesy, tobyś wówczas nawet mogła go ze mną i z Przyjacielem Moim Dziaskiem Maciejem zaśpiewać!

Przy okazji przypomniało mi się, że z rzeczonym Dziasem mieliśmy wymelodeklamować Mars Napada i się nie udało. Więc parę rzeczy jeszcze zostało do zrobienia.

A do huśtawek nadal mam lęk :)

Kiedy będą jakieś zdjęcia? :P

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 22:47 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Michal Kowalczuk pisze:
nei znalazla przypadkiem w jakims kacie mapy laminowanej Beskidu Zywieckiego?

Oj, pamięć to ty masz krótką :)

A w temacie, to oczywiście dołączam się do wszystkich "dziękuję", "przepraszam", itepe... Było przepysznie! Z pewnością nie mogę powiedzieć, że na wyjeździe się nie dołoiłem. Nocne wycieczki rowerowe maja swój specyficzny, mistyczny urok, w szczególności widok lecącego przez kierownicę Bronka, oświetlonego bladym światłem czołówki. Doprawdy, metafizyczne przeżycie :)
Żal mam do kogoś, kto buchnął mi śpiwór (którym chciałem sobie naiwnie zarezerwować miejsce na lotnisku), przez co ja musiałem buchnąć śpiwór komuś innemu.
Ponadto, do tej pory przeszywa mnie dreszcz rozkoszy na myśl o GENIALNEJ pigwówce i jeszcze pozdro dla całej brygady KŚP (zainteresowani wiedzą :))
A Beskid Mały, ze swoimi błotnisto-kamienistymi ścieżkami, zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. No i chata pierwszoklaśna :)

Rzeczy w chatce trochę zostało, ale były to głównie jakieś pierdoły, stuptutów sobie nie przypominam, ale też "buciarni" nie penetrowaliśmy zbyt dokładnie przed wyjściem. Wszystkie zguby powinny być jutro na klubowym.

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 22:50 
I norma za wytrwałość

SzataN pisze:
jak juz zaczynamy o zgubach to ja zasunalem komus czarna czapke- najprawdopodobniej Lukasza M., tak?

O,całkiem możliwe. Bo sobie teraz sprawdziłem i chyba tylko szalik jest. A miałeś plecak koło mojego. Przyniesie kolega jutro to zweryfikujemy.

Mi chbya przy przenoszeniu z jednego ciemnego przedziału do drugiego (w pociagu powrotnym nie działało oświetlenie i nagrzewanie) zawieruszyło się kilka rzeczy w jednej siatce, mianowicie majtasy i skarpetki. Ale o to raczej nie będe sie szczególnie dopominał ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 22:55 
duża złota
Awatar użytkownika

jd23151 pisze:
Gandiusha pisze:
Jacku D. - aż sobie zaczęłam Lumberjacka nucić :)

Droga Aniu, trzeba było pojechać nie zważając na achillesy, tobyś wówczas nawet mogła go ze mną i z Przyjacielem Moim Dziaskiem Maciejem zaśpiewać!

Przypominam, iż sam wcześniej mówiłeś, że czasem lepiej odcierpieć ten jeden wyjazd niż narobić sobie dodatkowej szkody, więc teraz, proszę Cię, nie wywołuj we mnie poczucia żalu.

A do zaśpiewania okazja na pewno się jeszcze znajdzie :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 22:57 
za wytrwałość

Oj, przepraszam, racja :) Oczywiście, że się znajdzie, może nawet wcześniej niż później :]

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 23:07 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Dzięki wszystkim, hej! Zacnie było. A co do opowieści oralnych (bo takie są, jak ogólnie wiadomo, najlepsze) to jutro na klubowym (dzisiaj wieczorem straciłem prawie głos po konwersacji z Edmundem :) ).

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2007, 23:37 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Młody pisze:
dzisiaj wieczorem straciłem prawie głos po konwersacji z Edmundem :)

I beg your pardon...? :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]