Dzisiaj jest 22 lis 2017, 23:59

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 04 sty 2011, 2:14 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Dlaczego jeszcze nikt nic nie napisał o Sylwestrze? Przeca zacniutko było!

Na początek ogromny szacun dla Piotra za organizację!

Było super towarzystwo, były piękne zimowe góry, była aktywność narciarska (choć jak krótka z względu na małą ilość śniegu), była przedobra zabawa... I te nocne opowieści :D
Nie ma to jak w całym kraju w pytę śniegu a w kieleckiem 10 cm (choć i tak zalałem cylinder) ale bardzo fajnie było spróbować biegówek. I w Punciaku mieści się 7 par biegówek (w tym dwie po 2 metry) :)
Bardzo miłe dwa przejścia (Jeleniowska i Święty Krzyż) i łojenie przez pola między Jeleniowem a Słupią przyniosły bardzo pozytywne wrażenia. I tak, to prawda, w kieleckiem naprawdę piździ! I te pola...
I hulanki i swawole jakże miłe! Składanka Piotra myślę, że wpisze się w historię!
Łuakszu F odegram się jeszcze! Ale musisz poczekać aż odegram się Dawidowi :P
Krzychu nie martw się, szkło się bije a na pewno jeszcze nie jedno przed nami ;)

Dzięki wszystkim za super wyjazd!

Ostatnio zmieniony 28 lut 2011, 0:27 przez Młody, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: 04 sty 2011, 12:03 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Młody pisze:
I w Punciaku mieści się 7 par biegówek (w tym dwie po 2 metry) :)

W suprze zaś ani jednej, za to na styk wchodzą 3 osoby z bagażami, a jeśli miejsce z tyłu przypada dla faceta średniej postury, to musi on siedzieć zgarbiony i w mało eleganckim rozkroku; no i trzeba mu pomagać przy wysiadaniu. :D

Serdeczne dzięki za zorganizowanie tego wszystkiego, za mile spędzony czas w doborowym towarzystwie, za kolejne przegrane browary, za stuprocentową frekwencję w turnieju tenisowym, za dobrą zabawę! Choć byliśmy ledwie przez dobę, było warto! :)

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

PostZamieszczono: 05 sty 2011, 15:09 
popularna

Jak będzie okazaja to próbować zawsze możesz :), mam nadzieję że warunek odebrania się na Dawidzie nie każe mi za długo czekać

A ja również dziękuję za zaorganizowanie wszystkiego, jak również za miłe towarzystwo. No i za dobrze skaliborowaną suprę ;)

PostZamieszczono: 10 sty 2011, 10:49 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

fiolek pisze:
No i za dobrze skaliborowaną suprę ;)

Wypraszam sobie! Supra z calibrą ma tyle wspólnego, że obie mają po 4 koła. Nic więcej. ;)

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 sty 2011, 14:55 
mała brązowa
Awatar użytkownika

Hehe :]

Głos zabieram z opóźnieniem, ale czuję się niejako wywołany rzuconym mi wyzwaniem ;)
Żeby bronić laur pingpongowego championa ;P w szranki chętnie stanę. Jestem więc panowie do Waszej dyspozycji!

Sam sylwester, rzecz jasna, udał się pierwszorzędnie!
Smucić może, że podpierdzielanie nam alkoholu przez wioskowych localesów staje się jakąś przykrą regułą :/ Ale nic. W sumie i tak kto chciał opił się w opór, z czego jasno wynika, że „szampanów”, win i wódy nam nie brakło :D

Wspomnę może jeszcze powrót.
5 osobową ekipą opuściliśmy Jeleniów pewnie koło 12.00, a do Wawy dotarliśmy jakoś po 20.00…
A było tak: Jeleniów -> z buta do Nowej Słupi -> busem do Kielc -> a tu piździ i komunikacja międzymiastowa płata figle… Kierowca autobusu do Wawy oznajmia tłumowi skupionemu na dworcu autobusowym, że weźmie co najwyżej jedną osobę z bagażem :/ To my na pociąg. Ten naturalnie spóźniony ok. 20 min, my naturalnie walczymy o wbicie się do wagonów. Miejsca wszyscy mieliśmy siedzące, wszyscy w wagonie 1 klasy, wszyscy w jednej kupie, wszyscy siedzące, wszyscy przy oknie, bo na własnych plecakach na korytarzu. Ścisk znośny, ale na tyle odczuwalny, że konduktor dopadł nasz wagon dopiero pod Warszawą, a i tak rzucił tylko w eter wagonu „bilety są?”, na co chóralnie odpowiedziano, że są ;) no i tyle. Była niedziela więc akurat wbiliśmy na 21 do św. Anny.

Aha. Były jeszcze wydarzenia post sylwestrowe, ale z planów sylwestrowych bezpośrednio wynikające. Mianowicie, jako że biegówek w Jeleniowie żeśmy nie wykorzystali, to odbiliśmy to sobie w poniedziałek w lesie kabackim (w ramach ceny jaką uiściliśmy za wypożyczenie sprzętu na sylwestra). Sam na biegówkach debiutowałem, podobało się. ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]