Dzisiaj jest 25 wrz 2018, 14:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 maja 2009, 14:14 
za wytrwałość

A Jacek przed kolejną próbą pamięta, że spanie 3,5 h przed idiotykiem jest pomysłem znacznie zmniejszającym szanse na sukces.

W PTSM w Kłodzku (gdzie baba ta sama, ale ma na nazwisko Duda, więc dała mi gratis ręcznik) połozyłem się na łóżko o 20 z minutami i kolejne przebudzenie miało miejsce o... 4:35. Nie wiedziałem, gdzie jestem, jak się nazywam, co tu robię, ale wiedziałem, że trzeba jeszcze spać. I spałem sobie do 8 rano, a o 9:35 przyjechali chłopaki :)

Piwo rzecz jasna za wyczyn dostali :)

A epilogując moją wycieczkę turystyczną - w niedzielę byłem jeszcze przewodnikiem turystycznym dla znajomej, jej męża i córeczki po Kłodzku oraz Dusznikach, a wieczorem zakosztowałem clubbingu w przemiłym towarzystwie w pubie Literatka. A w poniedziałek po stanowczo za krótkiej nocy, żeby to wyspać, nie obejrzałem Wrocławia z powodu ulewy, ale za to porozmawiałem o wzdłużeniach samogłosek i akcentach cyrkumfleksowych.

Piękne wakacje w połowie maja. Warto!

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 maja 2009, 22:41 
mała złota
Awatar użytkownika

Szacun, chłopaki :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]