Dzisiaj jest 24 lis 2017, 13:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 31 lip 2012, 23:43 
duża brązowa
Awatar użytkownika

Moi Drodzy,

hipoteza konwergencji ma zapewne tyluż zwolenników, co przeciwników. Na ile się sprawdza w skali makro - nie wiem [ ale pewnie niektórzy mnie niedługo uświadomią ]...

... ale wiem, że w niedzielę 12 sierpnia mój wiek zrówna się z metrażem okupowanego przeze mnie lokum. W związku z tym w sobotę 11 sierpnia zapraszam do tegoż lokum na imprezkę!

Kiedy: 11 sierpnia (sobota) 2012 r., od 20:00
Gdzie: Krochmalna 2/217 (przy Jana Pawła, nieopodal Hali Mirowskiej)

Bierzcie ze sobą drugie połówki i dobre humory! Potwierdźcie przybycie i napiszcie, jakie 3 owoce lubicie najbardziej (to nie żart!)

Pozdrawiam serdecznie,
TDudz

PS Istnieje szansa, że w rzeczoną niedzielę 12 sierpnia zorganizuję poprawiny - wspólne oglądanie finału siatkarzy na IO 2012 :) Warunek - Polacy muszą dojść finału.

PPS Organizator dołoży wszelkich starań, by impreza była udana poprzez m.in. i) zapewnienie znacznej ilości przekąsek oraz alkoholu różnej maści, ii) upewnienie się, że Ś.P. Sąsiadka Z Dołu nie ożyje podczas imprezy :) Organizator zastrzega, że nie bierze jakiejkolwiek odpowiedzialności za i) spotkanie z ex na ograniczonym metrażu, ii) propagowanie wśród innych gości oglądania starć ex na ograniczonym metrażu podczas jedzenia popcornu i popijania alkoholu.

PPPS Ciekawe, czy zostanie pobity rekord z zamierzchłej u Koska imprezy w ilości osób na metr kwadratowy mieszkania :) [ choć, przyznaję, zaprosiłem bardzo dużo nie-Trampów, więc nie wiem, pod jaką kategorię to podpada ]

PostZamieszczono: 03 lis 2016, 18:20 
popularna

Szkoda że nie ma więcej takich akcji.

PostZamieszczono: 18 lis 2016, 10:49 
popularna

No szkoda szkoda, ale ważne że wogóle są.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]