Dzisiaj jest 18 gru 2017, 12:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 13 sty 2008, 20:05 
duża srebrna
Awatar użytkownika

jd23151 pisze:
Nota bene, Gogol mi się nie narzuca z flaszką za typowanie MŚ, a zasadniczo ona se czeka na niego, tylko ja zapominam.
Raz tylko sie narzuciłem jak byłeś w Serbii, bo miałem ochotę na rakije :D
Ale miło, że na mnie czeka, nie zmarnuje się!!!

A pomysł tego konkursiku pochwalam i rzecz jasna biorę udział ;)

"Coraz bardziej dochodzę do wniosku,że chodzi w tym wszystkim też o to,aby móc spokojnie czytać gazetę i popijać herbatę (...) bez wewnętrznego niepokoju,bez wyrzutów sumienia,że się czegoś w życiu nie zrobiło."

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 sty 2008, 20:11 
Miss Skryba
Awatar użytkownika

20. Liczba postów na Forum Trampa 15.12.08 przekroczy:
a) 30000
b) 35000
c) 40000
d) 45000
Oczywiscie, ze rozumiem intencje, tak jak zreszta jasne sa intencje wszystkich innych pytan, ale zauwaz,ze jesli przekroczy 45000, to przekroczy takze wszystkie nizsze wartosci :P

Polskie Stowarzyszenie Korozyjne (Polish Corrosion Society) jest organizacją pozarządową, której misją jest - podobnie jak wielu innych tego rodzaju stowarzyszeń na świecie - zabezpieczenie ludzi, majątku i środowiska przed szkodliwymi skutkami korozji.
Obrazek

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 sty 2008, 11:43 
za wytrwałość

Przypominam, że za dwa dni uplywa termin nadsyłania odpowiedzi!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 sty 2008, 12:54 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Robert pisze:
O, a ja jeszcze powtórzę prośbę Peta o podanie aktualnej ceny flaszki Wyborowej w Mokpolu - nie chce mi się sprawdzać, a ktos tam przeciez chodzi - po świeże bułeczki oczywiście ;)

Fajnie jest cytować siebie... :D
Wczoraj sprawdziłem. Mokpol prowadzi antyhumanitarną politykę cenową sprzedając Wyborową 0,5 za 25,10 zł. Hańba!

"Moja ojczyzna jest rozprzestrzeniona, składa się z adresów w różnych krajach (...) tworzą ją setki drzwi, które wiem, jak otworzyć, autobusy, których numery pamiętam, ulice, przystanki, budki z gazetami, twarze, głosy" (R. Kapuściński, Lapidarium)

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 sty 2008, 14:48 
duża brązowa

Robert pisze:
Wczoraj sprawdziłem. Mokpol prowadzi antyhumanitarną politykę cenową sprzedając Wyborową 0,5 za 25,10 zł. Hańba!

:zly: należy się bojkot :zly:

P

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 sty 2008, 15:03 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

PeteFijalkowski pisze:
Robert pisze:

:zly: należy się bojkot :zly:

P

Wiwat Wolna Ukraina!
... i sklepy bezcłowe :zdrowko:

"Moja ojczyzna jest rozprzestrzeniona, składa się z adresów w różnych krajach (...) tworzą ją setki drzwi, które wiem, jak otworzyć, autobusy, których numery pamiętam, ulice, przystanki, budki z gazetami, twarze, głosy" (R. Kapuściński, Lapidarium)

Tytuł:
PostZamieszczono: 18 sty 2008, 13:28 
za wytrwałość

Niniejszym zamykam konkurs. Wzięło w nim udział 20 osób :) Jestem zaskoczony - że tak mało! :P

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 sty 2008, 16:15 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Fuck! Punktów: 0/1
"Katyń" Wajdy nominowany do Oscara

edit: ale tak w ogóle to się cieszę :kwasny:

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 sty 2008, 17:06 
za wytrwałość

Są też nominacje za efekty specjalne. Ci, co typowali "300" mogą się pożegnać z punktem, nominacje to "Transformers", "Piraci" oraz "Złoty Kompas". Zaraz podsumuję.

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 sty 2008, 17:31 
za wytrwałość

No dobrze.

Zatem w przypadku "Katynia", szanse na punkt zachowali jeszcze: Wilk, Łukasz M., Młody, Wojtek B. oraz Kasia.

Przy efektach specjalnych wypadł tylko film "300", a więc z szansami zostają wszyscy oprócz: Dziasa, Tomka Dombiego oraz Pete'a.

Ostatnio zmieniony 23 sty 2008, 0:44 przez jd23151, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 sty 2008, 0:43 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

jebać oscara :zdegustowany: 0/2 :wstyd: zawsze wiedziałem, że to ch...owa instytucja :rotfl:
ale prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy :hyhy:

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 sty 2008, 2:12 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

tomek pisze:
ale prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy :hyhy:
trochę czarnego humoru ;) - czyli Tomku Twoje prawdziwe oblicze poznamy w trumnie ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 sty 2009, 23:42 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Czekam z niecierpliwością na wyniki. :)

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 sty 2009, 23:50 
za wytrwałość

Wyniki już są, ale nie mogę się zebrać i wpisać. A chcę to zrobić porządnie. Przepraszam.

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lut 2009, 11:33 
za wytrwałość

Na początek może odpowiedzi (nie mam dostępu do pliku z wynikami teraz).

1. Tak wysokiego poparcia dla PO chyba nikt się nie spodziewał, i te 2 osoby, które trafiły, na pewno nie miały na myśli poparcia rzędu <50%. Ostatni sondaż TNS OBOP pokazał 60%, w CBOS było 43%.

2. Wybory wygrał Obama i wiele już o tym powiedziano.

3. Zgodnie z określoną 25.02. wykładnią, Polska uznała niepodległe Kosowo, konfliktu nie było, zatem honorujemy odpowiedź A.

4. To pytanie dostarczyło punktów prawie wszystkim, odważni, którzy myśleli, że Ruscy wykombinują coś, żeby Putin był znów prezydentem, nie doczekali się, choć takie słuchy chodziły.

5. Terroryści uderzyli w Pakistanie, przynajmniej według tego co napisałem, że uznaję za atak (zaatakowali konkretnie duńską ambasadę w Islamabadzie i przyznali się do tego).

6. No i proszę, tyle gadania było o tej misji w Czadzie, a nawet chyba nikt na nią nie pojechał. A jeśli nawet pojechał, to nikt nie zginął. Zatem odpowiedź A.

7. Ropa też spłatała psikus i staniała jak cholera. 15.12. kosztowała 44,95 USD. Zatem dobra była odpowiedź D.

8. Kryzys finansowy zaskoczył mocno, choć akurat indeksy giełdowe zaczęły zjazd już w styczniu. 15.12. WIG miał 27725,24 pkt. Zatem prawidłowa była odpowiedź E.

9. Rząd Tuska okazał się - przynajmniej fasadowo - trwały, zmiany były tylko na niższych szczeblach, ale ministrowie są ci sami. Ćwiąkalskiego wyrzucili później ;)

10. Wyborowa drogą wódką jest. A Mokpol drogą siecią, co zaowocowało ceną połówki tejże wódy równą 26,00 PLN. Czyli prawidłowa odpowiedź to D.

11. O Oskarach już mówiliśmy.

12. Nasi piłkarze zagrali na odpowiedź A, dla przypomnienia, z 1 punktem i bilansem goli 1-3 zajęli IV miejsce w grupie.

13. W Pekinie było tak sobie średnio, ale 10 medali było. Zatem odpowiedź B była prawidłowa.

14. Padało. Konkretnie to nad ranem.

15. Rzecz jasna nie dowiedzieliśmy się, kiedy będzie euro w Polsce. Zatem za odp. B punkt.

16. Drugie pytanie oskarowe, o którym już mówiliśmy.

17. Średni kurs euro w NBP z 15.12. to 3,9804 PLN. Zatem poprawna jest odp. C.

18. Nie odważono się "zdjąć" Rydzyka i to pytanie zostało dostarczycielem punktów.

19. Mistrzostwo zdobyła Wisła Kraków.

20. Co do liczby postów to muszę sprawdzić w domu. W domu też podam oficjalne wyniki i to, kto gdzie zdobył jaki punkt.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]