Dzisiaj jest 18 gru 2017, 12:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 10 cze 2008, 17:27 
duża złota
Awatar użytkownika

mydlak pisze:
Tym razem niezbyt wesoła opowieść. Wklejam artykuł z Trójmiasta - był przez chwilę na stronie głównej gazety, ale potem zabrali. Krótka notka o tym jak się traktuje ludzi bez biletów w Trójmieście. Smutne, ale piszą, że to codzienność.

http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35 ... enomy.html

o kurde jak czytalem to nie wierzylem :| A ja sie zdziwilem jak ostatnio do tramwaju weszlo trzech kontrolerow z dwoma ochroniarzami!! Normalnie Warszawa to wzor :niepewny:

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 cze 2008, 19:31 
mała złota

mydlak pisze:
Tym razem niezbyt wesoła opowieść. Wklejam artykuł z Trójmiasta - był przez chwilę na stronie głównej gazety, ale potem zabrali. Krótka notka o tym jak się traktuje ludzi bez biletów w Trójmieście. Smutne, ale piszą, że to codzienność.

http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35 ... enomy.html

To jest tak niewiarygodne, że aż nieprawdopodobne! Jeśli jest to prawda, mam nadzieję, że znajdą się świadkowie tych zdarzeń. Wydaje mi się, że policjanci powinni przynajmniej zapisać dane tychże świadków, aby ich potem wezwać.

Zapraszam na stronę Klubu Podróży Jarema: http://www.jarema.waw.pl

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 cze 2008, 11:26 
duża złota
Awatar użytkownika

wrzucam tutaj, ewentualnie przenieście gdzieś.

Metro dwa razy częściej od 20 czerwca:

Co kwadrans, a nie jak dotąd raz na pół godziny będzie kursować metro w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Pociągi jeżdżą w weekendy prawie do godz. 3 nad ranem od ub.r. Zarząd Transportu Miejskiego podaje, że z tego udogodnienia korzysta co tydzień ok. 12 tys. pasażerów. Rekord 26 tys. osób padł podczas ostatniej Nocy Muzeów. Dwukrotnie częstsze kursowanie metra ratusz zapowiada od najbliższego weekendu do końca sierpnia, a jeśli frekwencja będzie dopisywała, to do końca roku.

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 sie 2008, 15:55 
za wytrwałość

Anegdotka może nie ZTMowska, ale zabawna:

Dziś zmagałem się z urzędem ds. cudzoziemców przy Długiej; byłem odebrać wizę dla pana z Kostaryki. Pani urzędniczka sięgnęła po segregator z "Ameryką Łacińską-pozostałe", na którym dla ułatwienia były wypisane kraje: Ekwador, Kolumbia, Wenezuela, Chile, Honduras, Salwador, Kostaryka, Paragwaj, Urugwaj, Panama, Gwatemala oraz... SIERRA LEONE.

Pobudziło mnie to do dialogu:

- Przepraszam, że się wtrącam, ale Sierra Leone nie jest w Ameryce Łacińskiej...
- Ooo... nie? Ale brzmi po hiszpańsku.
- Tak, owszem, niemniej jednak leży w zachodniej Afryce.
- Oj, to muszę przełożyć... ale na pewno?
- Na pewno. A byli tu ludzie ze Sierra Leone?
- Tak, bywają.
- I nie zwróciło to Pani uwagi, że to są Murzyni?
- Ale przecież w Ameryce też są Murzyni! I nawet ich kiedyś bili!

:D

Tytuł:
PostZamieszczono: 18 cze 2009, 10:20 
za wytrwałość

Ja nie mam anegdoty, a spostrzeżenie, że rozkład w okolicach pętli Gocław robił jakiś debil!

Autobusy 507, 117, 509, 148 i 111 oraz przelotowe 411 po godzinie 20 odjeżdżają stadnie z pętli, po czym następuje urocza 20-min przerwa, podczas której nie jedzie nic! Przykład: o 20:10 jedzie 117, 20:12 - 509 i 507, 20:13 - 111 i 411, a 20:14 - 148. Następny autobus to 117 o 20:27, za którym jedzie "tropiący go" do centrum 507. A 20:32 jest 509 i 411.

Kto to wymyślił????

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 sie 2009, 9:15 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Chciałbym wyrazić swój pozytywny odbiór nowej strony i nowej wyszukiwarki. Brawo!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]