Dzisiaj jest 18 gru 2017, 22:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lip 2009, 13:04 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

wal z tym do allegro, koles jest wybitnie niepowazny! nie po to jest opcja cena minimalna, za ktora sie pewnie kolesiowi nie chcialo tej zlotwki czy ile tam zaplacic, zeby taki numery robic.
Koles zlozyl oferte, ktora go powinna obowiazywac i jak nic nie dotrzymal warunkow umowy!

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lip 2009, 16:45 
Gomar
Awatar użytkownika

Magda pisze:
nie po to jest opcja cena minimalna, za ktora sie pewnie kolesiowi nie chcialo tej zlotwki czy ile tam zaplacic, zeby taki numery robic

Swoją drogą, ta cena minimalna to jest niezły debilizm i jedna z lepszych opłat wymyślona przez Allegro, głównie naciągają się na nią nowi użytkownicy. Nawet wystawiając przedmiot za 1 zł z ceną minimalną i tak płacimy prowizję na poziomie ceny minimalnej. Więc jeśli nie chcemy sprzedać za mniej niż określona cena, o 1 zł taniej jest po prostu ustawić wywoławczą taką jaką chcemy :-)

Tytuł:
PostZamieszczono: 18 lip 2009, 17:30 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

wysłałem do allegro "zgłoszenie naruszenia zasad" razem z korespondencją mailową
poinformowałem też zainteresowanego, w rezultacie czego dostałem mail już mniej stonowany, widać, że gość się wkurzył i pogroził negatywem...i jeszcze mi wypominał, że piszę niegramatycznie :D

Ciepłemu bananowi kiełbasa między nogi
W bananie i śmietanie czarne wyobcowanie

<-- czyż on nie jest piękny....

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 lip 2009, 14:18 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

kurcze, niby nie ma nic skomplikowanego w zakupach na allegro - wygrywasz licytacje, ustalasz szczegoly przesylki, wplacasz kase, sprzedajacy ja dostaje i wysyla ci towar...
Naprawde napawa mnie zdumieniem, skad biora sie ludzie ktorzy ten prosty i wydawaloby sie wygodny proces potrafia niemilosiernie skomplikowac albo uprzykrzyc...
Trzymam Wilku kciuki !

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 lip 2009, 3:27 
mała złota

Ja dla przykładu kiedyś przez pomyłke kliknąłem "Kup teraz!", bo zmulony byłem i myślałem, że licytuje :/ Napisałem do gościa "sorry" i przelałem mu jego koszty wystawienia aukcji. Zakończyło się obustronnym pozytywem w opiniach :-)

To co Wilek opisuje to jednak żenada ze strony handlarza... Powodzenia i czekamy na info jak zakończyła się ta historia!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]