Dzisiaj jest 18 lis 2017, 15:49

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 15 lut 2011, 18:06 
duża złota
Awatar użytkownika

TDudz pisze:
Proponuję, by następny wtorek uczynić Dniem Udanej Resuscytacji i tłumnie stawić się na klubowym! :)

Idea zacna, do realizacji przystąp! ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 lut 2011, 18:31 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Tajes!

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 lut 2011, 2:04 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Wiadomo, na forum mało się dzieje, ale chyba dzięki temu zajrzałem sobie na stronę główną - do działu 'wycieczki', 'galeria', poczytałem relacje ze starych wyjazdów, niektóre nawet pierwszy raz - i jak dla mnie rewelacja! I nie chodzi tylko o to, że człowiek z wiekiem się robi sentymentalny i chce powspominać stare czasy (czemu nie przeczę), ale te relacje z ostatnich ponad już 10 lat to kawał naprawdę ciekawej historii Trampa, zbiór przygód oryginalnych, często wariackich, a z reguły także zabawnie opisanych. Na razie flauta mi nie straszna :)

"Moja ojczyzna jest rozprzestrzeniona, składa się z adresów w różnych krajach (...) tworzą ją setki drzwi, które wiem, jak otworzyć, autobusy, których numery pamiętam, ulice, przystanki, budki z gazetami, twarze, głosy" (R. Kapuściński, Lapidarium)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]