Dzisiaj jest 18 lis 2017, 15:45

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 29 lut 2012, 15:51 
mała brązowa

Po wczorajszym klubowym kanciapa wygląd tak jakby przeszła przez nią "burza". Już chciałem nie robić afery i osobiście ją posprzątać, gdy nagle okazało się, że panie sprzątaczki są na obchodzie, a ich kantorek jest zamknięty, co spowodowało niemożność wypożyczenia odkurzacza. To był kropla, która przelała czarę goryczy.

Sprawca tego całego bałaganu - osobnik o pseudonimie "Burza" zasługuje na wieczne potępienie. Człowiek ten siejąc dywersje w szeregach klubu przyczynił się wczoraj do rozlicznych strat moralnych. Ponadto "Burza" to spekulant, członek obcego wywiadu, którego odwieczna propaganda bałaganu ma przyczynić się do erozji klubu... Nie wiem jakie obce siły sterują owym osobnikiem, ale pewne jest to, że siły te usilnie dążą do strasznych rzeczy. Tym siłom musimy się z całą naszą stanowczością przeciwstawić, a obce elementy, dążące do destabilizacji klubu znacząco zreformować, tak aby się poprawiły :)

W jaki sposób można zgasić kontrrewolucyjne ognisko, wybuchłe w sercu szkodliwego społecznie elementu o pseudonimie "Burza"? Myślę, że człowiek ten zasługuje na zejście do najgłębszych czeluści piekieł i spotkania szatana kontrrewolucji. Ponadto materialne i moralne imperatywy nakazujące każdemu uczciwemu członkowi klubu naprawienie swoich win muszą sprawić, iż na najbliższe spotkanie klubowe Burza powinien przygotować coś specjalnego. Osobiście, jako pierwszy sekretarz klubu proponuje ciasto. A więc konkluzją mojej jakże kwiecistej przemowy jest zdanie: BURZA PRZYNOSI NA NASTĘPNE KLUBOWE CIASTO, W TAKIEJ ILOŚCI, ABY KAŻDY CZŁONEK KLUBU MÓGŁ ZJEŚĆ CHOCIAŻBY KAWAŁEK.

Mam nadzieję, że przykładne ukaranie obywatela Burzy w taki sposób, spowoduje, że porządek w kanciapie zostanie już na zawsze utrzymany.

PostZamieszczono: 29 lut 2012, 16:51 
popularna

Ja zasługuje na potępienie ?! :D

PostZamieszczono: 29 lut 2012, 16:53 
popularna

"Mam nadzieję, że przykładne ukaranie obywatela Burzy w taki sposób, spowoduje, że porządek w kanciapie zostanie już na zawsze utrzymany."- nie zgadzam się z tym. Wg mnie Witek, który rozbija szklanki, zostawia śmierdzące ubrania po wfie bardziej szkodzi niż ja !

PostZamieszczono: 29 lut 2012, 18:43 
popularna
Awatar użytkownika

Ja myślę, że to wszystko przez pseudonim... No, ale nic by złego się nie stało, gdybyś Burza przyniósł ciasto. Może nie jako zadośćuczynienie, ale chęć wkradnięcia się w łaski klubu. No, a jak Burza chcesz, to Witek też może je przynieść. Wolałabym ciasto po 15 marca, bo póki co mnie nie ma w Wawie. Byłabym wdzięczna, jakby to było wzięto pod uwagę... :)

PostZamieszczono: 29 lut 2012, 23:06 
mała brązowa
Awatar użytkownika

Ja tam bym wolała, aby Burza przyniósł odkurzacz a nie ciasto - bo co ma piernik do wiatraka?

Rozmawiając tu i ówdzie wnioskuję, że przydałoby się jednak więcej dyscypliny w kwestii czystości, skoro większości przeszkadza syf, który ostatnio w skali większej niż zazwyczaj zapanował w kanciapie.

Tak więc postuluję, aby każdy wyrzucał swoją puszkę po piwie i swój kubeczek po jogurcie! :P

Spytam prezesa co o tym sądzi i delikatnie podpowiem mu, żeby się ze mną zgodził :P ^_^

PostZamieszczono: 29 lut 2012, 23:20 
mała srebrna
Awatar użytkownika

eghm... ano odkurzacz by nam się przydał może go nam Burza sprezentować....

Co do wrzucania do kosza.... to chyba pozostawimy kazdemu do przemyslenia czy lubi siedziec 4 godziny w syfie... a jak ktos nie umie rzucać i nie trafia to zapraszamy w piatek na hale....

PostZamieszczono: 01 mar 2012, 20:20 
mała brązowa
Awatar użytkownika

Pięknie odkurzone! Brawa dla tego Pana/Pani! :hurra:

PostZamieszczono: 01 mar 2012, 22:10 
popularna
Awatar użytkownika

ale to Cyryl odkurzył... teraz to burza musi conajmniej jemu zrobić dobre ciasto w ramach rekompensaty !

PostZamieszczono: 01 mar 2012, 22:37 
mała brązowa

A dziękuje bardzo Natalio. Braw nigdy za wiele. A na ciasto oczywiście czekam z niecierpliwością

PostZamieszczono: 01 mar 2012, 22:39 
mała brązowa

Aha i odpowiedź na pytanie co ma piernik do wiatraka: Ano to, że gdy pisałem ten post kanciapa była już posprzątana :p

PostZamieszczono: 02 mar 2012, 14:18 
mała brązowa
Awatar użytkownika

Pesto pisze:
teraz to burza musi
teraz to Burza musi się wstydzić! :wstyd:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]