Dzisiaj jest 20 lis 2017, 17:41

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 06 mar 2009, 18:13 
duża złota
Awatar użytkownika

Zgubiłem na nartach zegarek i został mi tylko niesprawny. W Galerii Mokotów za naprawę mojego zegarka chcą 300zł co uważam za zdzierstwo. Dlatego poszukuję dobrego zegarmistrza w Warszawie który potrafi tanio naprawić skomplikowany mechanizm (a nie tylko wymienić baterię i założyć pasek).

Jeżeli macie jakieś doświadczenia z naprawą zegarków i lokalnymi specjalistami oraz serwisami to czujcie się zaproszeni do dzielenia się wiedzą na ten temat w tym wątku :]

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 mar 2009, 18:57 
duża brązowa

Jesli to jest sportowy zegarek to może być problem - zegarmistrzowie stronią od tego typu urządzeń i odsyłają do dystrybutorów.

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 mar 2009, 21:14 
popularna
Awatar użytkownika

Słyszałam, że dobry zegarmistrz jest na rogu Kruczej i Al. Jerozolimskich (w tym samym budynku co Smyk i McDonald - ale nie pamiętam, na którym piętrze). Polecała mi go znajoma.

Nie wiem tylko jakie ma ceny ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 mar 2009, 22:27 
popularna
Awatar użytkownika

Kiedyś dobry zegarmistrz był przy Metrze Politechnika, wyjście w stronę Pl. Konstytucji.

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 mar 2009, 22:28 
popularna

A ja szczerze polecam zegarmistrza przy pl. Wilsona (tzn. dokładnie na ul. Mickiewicza, za Merkurym, w stronę Hali Marymonckiej). Stara szkoła, bierze przyzwoicie, wielokrotnie sprawdzony. Naprawia głównie zegarki mechaniczne.

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 mar 2009, 16:32 
duża złota
Awatar użytkownika

Dziękuję za wszystkie wskazówki :) Jeszcze wczoraj zdążyłem pojechać do Reduty i tam znalazłem pasjonata który za darmo naprawił zegarek od razu! Nie tylko w Indiach trzeba uważać na ceny usług od czapy. Jeżeli zegarek będzie się śpieszył lub spóźniał o więcej niż 1 min na dobę to mam wrócić do Reduty i wtedy zegarmistrz coś wymieni i wyreguluje za 135zł ale na razie jest dobrze. Z ciekawostek dowiedziałem się od tego Pana, że taki 15 letni czasomierz to młody zegarek :zdziwko:

Dyl pisze:
Jesli to jest sportowy zegarek to może być problem - zegarmistrzowie stronią od tego typu urządzeń i odsyłają do dystrybutorów.
A w serwisie dystrybutorów koszt naprawy często przewyższa lub jest zbliżony do wartość nowego zegarka

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 mar 2009, 16:56 
duża brązowa

Nie mówiłem, że jest tanio, ale że odsyłają - ja nie polecam tej opcji.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]