Dzisiaj jest 23 lis 2017, 1:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 paź 2009, 23:51 
duża złota
Awatar użytkownika

Organizuja graduacje i bezczelnie wytykaja, kto moze z danego roku w niej uczestniczyc, a kto nie... zenada :wstyd:

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2009, 13:27 
duża srebrna

Ada pisze:
Niestety składka wynosi 50 zł rocznie.

Która składka? Na bibliotekę, czy na kartę?
Ostatni raz kupowałam roczny abonament do biblioteki jakieś 4-5 lat temu, więc coś się mogło zmienić. A jeśli chodzi o kartę absolwenta, to może jest wpisowe, ale o ile sie orientuję, to jednorazowe. W każdym razie ja mam tę kartę już jakieś 2-3 lata (wyrobiłam między powrotem z Niemiec a urodzeniem Bartka, to na pewno) i więcej nic nie płaciłam.

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2009, 17:10 
duża brązowa
Awatar użytkownika

50 zł wynosi roczna składka członkowska w Stowarzyszeniu SGH, natomiast by dostać "prestiżową Kartę Absolwenta SGH ,która uprawnia jej posiadaczy do atrakcyjnych zniżek oferowanych przez firmy będące Partnerami Programu Rabatowego" trzeba wnieść jednorazową opłatę w wysokości 20 zł.

Obstawiam, że w tym drugim przypadku mieści się właśnie karta do biblioteki. Więc w tym wypadku jak najbardziej się opłaca:)

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 paź 2009, 22:18 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Odświeżając wątek chciałem podzielić się paroma refleksami po odebraniu dziś dyplomu.

1. Miałem to samo co Marcin Buliński smutne wrażenie definitywnego końca przygody z uczelnią, w momencie gdy Pani Bucka z dziekanatu wyłożył mój dyplom, odpisy tegoż oraz świadectwo maturalne, kazała się podpisać pod papierami, że wszystko to odebrałem i życzyła powodzenia... Łezka się w oku niemalże zakręciła.

2. Widok obrączki na palcu na uczelni nie jest standardowy. Najpierw w dziekanacie Pani Bucka zagadnęła, gdy podpisywałem różne papiery: "A pan Gogolewski to się żenił przed czy po obronie?" (z satysfakcją odpowiedziałem, że po (w końcu ślub jako magister brałem!).
Potem brałem klucz do kanciapy, przy czym się wywiązała z Cieciem taka oto dyskusja:
- Proszę klucz do 64a, do Trampa.
Cieć po dłuższym mierzeniu mnie wzrokiem spytał:
- A na którym Pan jest roku...?
- Na piątym - odpowiedziałem niepewnie trochę, mając świadomość, że po odbiorze dyplomu raczej na piątym roku już nie jestem.
- A żonaty od kiedy Pan jest?
- Od miesiąca.
- A żona też studiuje?
- Nie, żona już skończyła..
Cieć do kolegi drugiego Ciecia:
- W sumie na piątym roku może być od miesiąca żonaty...
Po czym ostatecznie dał mi klucz.
Cóż, następnym razem muszę pamiętać, że uchodzenie za regularnego studenta w oczach cieci łatwiejsze jest bez obrączki...

"Coraz bardziej dochodzę do wniosku,że chodzi w tym wszystkim też o to,aby móc spokojnie czytać gazetę i popijać herbatę (...) bez wewnętrznego niepokoju,bez wyrzutów sumienia,że się czegoś w życiu nie zrobiło."

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 paź 2009, 22:23 
duża złota
Awatar użytkownika

Gogol pisze:

Cóż, następnym razem muszę pamiętać, że uchodzenie za regularnego studenta w oczach cieci łatwiejsze jest bez obrączki...

Kolejny powód, dla którego warto ćwiczyć zdejmowanie obrączki jedną ręką i bez wyjmowania jej z kieszeni... :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 paź 2009, 22:25 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Domi pisze:
Gogol pisze:

Kolejny powód, dla którego warto ćwiczyć zdejmowanie obrączki jedną ręką i bez wyjmowania jej z kieszeni... :D

Coś mnie ominęło chyba... Jakie są pozostałe powody???

"Coraz bardziej dochodzę do wniosku,że chodzi w tym wszystkim też o to,aby móc spokojnie czytać gazetę i popijać herbatę (...) bez wewnętrznego niepokoju,bez wyrzutów sumienia,że się czegoś w życiu nie zrobiło."

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 paź 2009, 22:57 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Np. jak cię chcą skroić :hyhy:

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 paź 2009, 0:23 
za wytrwałość

E tam, kilkanaście razy odbieralem klucz w obrączce i nikt się nie zainteresował.

Poza tym panem cieciem z wąsem, co to jest od zawsze i na mój widok wykrzyknął "Ojej, to pan jeszcze żyje?"

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]