Dzisiaj jest 23 lis 2017, 18:57

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 kwie 2011, 15:08 
Gomar
Awatar użytkownika

Ekonomia międzynarodowa
dr Józef Biskup - z nim miałem. Tak jak mówiłem, dobrze działa na sen :) zwłaszcza, że zajęcia trwają 3godziny, więc idzie się wyspać. Dużo osób do niego idzie, zwłaszcza dziewczyn, które notują każde jego słowo, więc idzie skąd wziąć notatki.

dr hab. Izabela Zawiślińska - na forum esgieha jest napisane, że u niej najlepiej wypadły oceny, choć egzamin był standaryzowany. Podobno jest dla tych bardziej "głupich", ale wyniki pokazują, że jednak chyba lepiej naucza.
Mam u niej teraz NOP. Byłem na 3 zajęciach i jakoś szału nie ma. Dlatego pozyskałem z Alpinusa transkrypcję wykładu i mam za to 1.5h wolnego

Polityka gospodarcza i społeczna(obecnie połączone)
dr Marek Chrzanowski - TYLKO ON! Przedmiot jest do dupy, chyba, że chcesz być urzędnikiem. Zaliczenie poprzez napisanie 8 krótkich (1-2strony) wypracowań w stylu "Ktore podatki są wg ciebie lepsze" i zrobienie banalnego testu na egzaminie. Najlepsze jest to, że powiedział nam, że naszych wypracowań wcale nie sprawdzał :) tylko dawał od razu pkty tym którzy je wysłali do niego.

Zarządzanie (wykład)
dr hab. Grażyna Aniszewska - z nią miałem. Już bym jej nie wybrał. Nie wiem na jakiej podstawie ocenia egzamin (wypowiedz się na temat: czy powinno się delegować własne obowiązki swoim pracownikom) ale chyba wg długości tekstu. Ja cieszę się z mojej 3 i z tego, że w ogóle nie trzeba było chodzić na zajęcia (chodziło ok 30 ze 100 zapisanych). Również bardzo mocno uspia!

Ekonometria
dr hab. Kuszewski Tomasz - miałem z nim. Byłem na 2 wykladach. Pokazuje jakieś dziwne slajdy, ale zero wyprowadzeń itp. Więc poszedłem 3 razy do - dr Growiec Jakub -, który jest bardziej matematyczny i przez to (dla mnie) bardziej zrozumiały.
Ćwiczenia miałem z Iloną Tomaszewską i ją polecam. Wystarczy zrobić 1model i ma się od razu max 5pkt możliwe do uzyskania na ćwiczeniach.
Generalnie nie wiele chodziłem na zajęcia z ekonometrii. Wszystkiego się sam nauczyłem z książki.

Ćwiczenia to chyba mieć najlepiej z Arkadiusz Filip, który jest podobno u Rockiego. Strona ćwiczeniowca: http://akson.sgh.waw.pl/~af34330/index.html
Wiele można się nauczyć z jego strony www. Na zajęciach pewnie jeszcze więcej.

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 kwie 2011, 13:20 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

biemdablju pisze:
Ekonometria
dr Serwa Dobromił
dr Ciżkowicz Piotr
dr Growiec Jakub
dr Kotłowski Jacek
dr hab. Kuszewski Tomasz
dr hab. Plebaniak Joanna
dr hab. Rocki Marek
dr Rubaszek Michał
dr hab. Syczewska Ewa M.
dr Tomczyk Emilia
dr Topolewski Marcin
dr Witkowski Bartosz

Emilia is the best, Rocky też spoko!

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 cze 2011, 12:08 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Fck, Panu Chrzanowskiemu nie otworzono wykładu z Polityki Gospodarczej i Społecznej..(chlip). Zna może ktoś kogoś o podobnym nastawieniu do przedmiotu?:D Oto lista:
dr hab. Albiński Piotr
prof. dr hab. Góra Marek
dr hab. Marczewski Krzysztof
prof. dr hab. Kaja Jan
dr hab. Przybyciński Tomasz
dr Buchowicz Izabela

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 cze 2011, 14:13 
mała srebrna

Przybyciński! jedyna właściwa możliwość
no chyba, że zależy Ci an średniej względnej, u niego średnia z przedmiotu wynosi 5.0

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]