Dzisiaj jest 17 lis 2017, 19:35

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Atak?
PostZamieszczono: 11 lut 2007, 0:06 
mała złota

Na forum wchodzę zazwyczaj przez stronę główną, miałem teraz mały problem, gdyż zamiast klasycznego www.tramp.waw.pl ujrzałem kolorową etykietkę wskazującą na zaatakowanie strony. Czy już nie można normalnie korzystać z sieci :( ?

Mam też nadzieję, że sytuacja wróci do normy, bo aktualny stan rzeczy zdecydowanie mi się nie podoba...

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lut 2007, 0:19 
za wytrwałość

To już drugi raz, ale admin bawi w Irlandii więc co najmniej przez 5 dni jeszcze tak będzie :(

Swoją drogą często zdarza się to ostatnio :(

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lut 2007, 0:56 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Ale o ile pamiętam, poprzednio (jakiś tydzień temu) admin nasz był jeszcze w Polsce, a i tak trwało to ładnych kilka dni!! :kwasny:

Swoją drogą Skandal i Granda,żeby tak taszą stronę atakowano!! Powinniśmy chyba jakąś akcję odwetową przedsięwziąć!! :P :P

"Coraz bardziej dochodzę do wniosku,że chodzi w tym wszystkim też o to,aby móc spokojnie czytać gazetę i popijać herbatę (...) bez wewnętrznego niepokoju,bez wyrzutów sumienia,że się czegoś w życiu nie zrobiło."

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lut 2007, 1:15 
za wytrwałość

Bo przeciez spieprzaj on ma fajniejsze rzeczy do roboty i dobrze mu z tym ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lut 2007, 1:22 
duża srebrna
Awatar użytkownika

jd23151 pisze:
Bo przeciez spieprzaj on ma fajniejsze rzeczy do roboty i dobrze mu z tym ;)

Widzę,że ta niefortunna wypowiedź zaszła Tobie Jacku mocno za skórę i jednocześnie stała się najczęsciej cytowaną, niezależnie od tematu dyskusji :hyhy: :hyhy: :hyhy:

"Coraz bardziej dochodzę do wniosku,że chodzi w tym wszystkim też o to,aby móc spokojnie czytać gazetę i popijać herbatę (...) bez wewnętrznego niepokoju,bez wyrzutów sumienia,że się czegoś w życiu nie zrobiło."

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lut 2007, 1:32 
za wytrwałość

Alez zdaje Ci sie :) Ona mnie sie po prostu podoba, i ma szanse wejsc do klasyki gatunku :P

A cytowalem ja chyba ze 2 lub 3 razy dotad :P

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lut 2007, 17:46 
duża brązowa
Awatar użytkownika

A mi się wydaje, że to już lekka przesada... Kto powiedział, że Radek nie może mieć życia poza Trampem?? To co robi ze stronką, robi z dobrej woli i chęci, a nie z obowiązku. No i chyba jest jedną z nielicznych osób, która ma pojęcie JAK to się robi.

Mimo że nie dotyczy mnie to personalnie, męczące zaczyna się robić czytanie postów z mizernie zawoalowaną uszczypliwością :/

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lut 2007, 17:54 
za wytrwałość

Ale kiedy naprawdę nie miałem nic na myśli tym razem, nie lubię jak ktoś się na siłę dopatruje już nie pierwszy raz uszczypliwości tam gdzie jej akurat nie ma :/

Zreszta ja sie nie bede usprawiedliwial bo tylko winny sie tlumaczy.

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lut 2007, 21:53 
duża brązowa

Zgadzam sie z Ada. Mozna sie Radiego czepiac za rozne rzeczy (choc ja osobiscie uwazam, ze niektorych, zwlaszcza tych najbardziej krzyczacych, mozna by sie czepiac zdecydowanie bardziej), ale za to co zrobil (i robi) z trampowa strona (i za wprowadzenie forum) nalezy mu sie WIELKIE, WIELKIE SZACUN I POZDRO. A najlatwiej sie wypowiadac, jak sie nie ma pojecia o walce z hakerami. I chyba ma prawo pojechac na wyjazd bez oskarzen o to, ze zostawil Trampa i strone bez opieki. Choc z drugiej strony - przeciez TEN wyjazd jest bardzo niepoprawny...

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lut 2007, 22:07 
za wytrwałość

Ponieważ widzę, że zostałem bardzo źle odebrany, to się jednak wytłumaczę. Jakkolwiek głupio by to nie brzmiało, to naprawdę dorabiacie sobie teorię.

Napisałem najpierw, że tak będzie jeszcze 5 dni, bo Radi jest w Irlandii, nie daltego, żeby pokazać, że on jest głupim, bo se wyjechał, a na stronę jest atak, tylko tak po prostu. BEZ ŻADNEJ IRONII, SARKAZMU ANI PRETENSJI ŻE ON W TEJ IRLANDII JEST. Po prostu ta smutna buźka miała świadczyć o tym, że szkoda że atak zdarzył się wtedy gdy strona została bez opieki...

Ale to już pierwszy powód żeby dorobić teorię.

Drugi powód jest dalej, pewnie w drugim moim poście. Który nastąpił po komentarzu Gogola i w zamierzeniu, jak już próbowałem zauważyć i wytłumaczyć, w moim odczuciu też nie był przypierdalaniem się.

No cóż, skoro widzicie, co chcecie widzieć, to czego bym tu nie napisał, to i tak nie będzie dostatecznym usprawiedliwieniem.... :( :( :( Bo pewnie i w tym poście ktoś się jakiegoś ataku na siebie dopatrzy.

Jak ktoś napisze "nie wpierdalaj się nam do slajdów" to jest w porządku i nawet nikt nie zauważy a dorabiać mi gębę to można.... Ale już się przyzwyczaiłem.

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 lut 2007, 8:43 
duża brązowa
Awatar użytkownika

A ja się zgadzam z Jackiem. Zarówno podmiana strony głównej jak i częsta krótkotrwała jej niedostępność zdarza się nie pierwszy raz. Prosiłem Radka, by to wyjaśnił z dostawcą usługi, ale jakoś nigdy mu się nie chciało...

Stronę główną zmieniłem na jedną z wcześniejszych wersji.

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 lut 2007, 13:44 
za wytrwałość

Ale akurat ja nie miałem ani przez chwilę do Radka pretensji o to, że nie zajmuje się stroną, chyba to normalne, że jak wyjechał, to się może zdarzyć atak. Co się dzieje ze stroną jak on jest to mnie niespecjalnie obchodzi, naprawdę, nie korzystam ze strony.

O innych rzeczach nie będę pisał, bo jak wspomniałem, zapewne zostanę źle zrozumiany a usprawiedliwiać się nie będę.

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 lut 2007, 15:06 
Gomar
Awatar użytkownika

1) Pewnych rzeczy nie mogę zrobić z Gdyni, bo mam zapisane istotne dane w Warszawie (gdzie będę w niedzielę). Nie wożę tego ze sobą, bo nie spodziewałem się takiego ataku.

2) Jeśli chodzi o zabezpieczenia, to kompletnie się na tym nie znam. Tak samo jak nie wiem co powoduje klasyfikowanie postów jako przeczytanych po zalogowaniu (inny wątek). Jestem mimo wszystko amatorem.

3) Faktycznie odkładałem dość długo rozwiązanie problemów timeoutów na stronie. Pojawiają się one jednak nie tylko u nas, ale także na stronie www.mosir.pulawy.pl którą się zajmuję, więc to szerszy problem. Napisałem do nich w tej sprawie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]