Dzisiaj jest 17 lis 2017, 19:43

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 11 paź 2006, 14:12 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

W Wyjazdach sa obecnie 3 watki przyklejone. Przyklejenie Mrowek uwazam za sensowne, bo jest to wazny i duzy wyjazd dla wiele osob spoza klubu, ale wyjazd do Berlina albo na urodziny Wojtka to wyjazdy weekendowe, nie wiem, czemu maja swiecic ciagle na pierwszym miejscu. Moim zdaniem jest to naduzycie funkcji przyklejania, innymi slowy, czy od teraz kazdy wyjazd weekendowy moze byc przyklejonym watkiem?

Mysle, ze pozostanmy przy przyjetach zasadach (tzn. jak do tej pory, nie za bardzo bylo przyklejonych watkow, tylko Mrowki, Przejscie Manewry itp.), a watki wyjazdow innych niz te duze pozostawmy jako normalne.

PS. Wojtek, Marcin, nie bierzcie to do siebie, bo nie mam nic przeciwko Was albo Waszych wyjazdow, ale mysle, ze i bez przyklejenia beda one udane, i chyba nawet nie chodzi Wam o ilosc (co w domysle mozna zdobyc przez wystepowanie wyjazdu zawsze na poczatku tematu) ale o jakosc uczestnikow... :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 paź 2006, 14:32 
Gomar
Awatar użytkownika

Chciałem, żeby wszystkie aktualne wyjazdy były przyklejone. MB i Wojtek mnie o to nie prosili. Ale jeśli faktycznie to przegięcie, to mogę zmienić - kwestia jednego kliknięcia.

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 paź 2006, 14:47 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Czyli od teraz aktualne wyjazdy beda zawsze przyklejone? Jest to jakas koncepcja, ale mi sie wydaje, ze troche zbedna. A jak w krotkim czasie bedzie 5-6- albo wiecej wyjazdow? Wtedy przyklejanie troche sie mija z sensem, bo nie widac tak dobrze, gdzie jest nowy wpis.

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 paź 2006, 15:02 
Gomar
Awatar użytkownika

tomek pisze:
A jak w krotkim czasie bedzie 5-6- albo wiecej wyjazdow? Wtedy...

...będę bardzo się cieszył :)

Ale masz chyba rację. Skoro przez tak długi czas sobie radziliśmy bez przyklejeń, to można z tego zrezygnować. A dla mnie mniej roboty ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 paź 2006, 18:10 
I norma za wytrwałość

Tomek to znany przeciwnik przyklejania, ma w tym wprawę ;) Pamietam jak kiedyś w ramach protestu na forum esgieha poprzyklejał dużo watków ;)
Pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 paź 2006, 23:04 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

No ale to bylo inaczej, tu sa sami swoi :D

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]