Dzisiaj jest 18 lis 2017, 16:09

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 02 wrz 2006, 13:26 
Gomar
Awatar użytkownika

(kopia mejla wysłanego na listę)

Hej

Jesli jest ktos chetny na jazde na Zimowe Stolice Europy do Irlandii to zapraszam.

Razem ze znajomym kupujemy bilety w Wizzairze na wylot z Gdanska 7ego lutego i powrot 15ego do/z
Cork. Koszt CALKOWITY 77 zl razem z oplatami.

Oczywiscie moze cala masa rzeczy sie zdarzyc po drodze, ale jesli nie bedzie poprawek, to jedziemy.
Inwestycja niewielka, jestesmy gotowi przebolec ewentualna strate.

Bylby ktos chetny? Dzisiaj o 19:30 mam pociag wiec tak do 18:00 maksymalnie musze znac, kto jedzie.
Chyba ze bilety kupicie sami. Promocja Wizzaira do jutra wlacznie.

Pozdrowienia z Gdyni
Radek

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 wrz 2006, 14:09 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Kiedy orientacyjnie mogą się zacząć Stolice?

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 wrz 2006, 15:22 
Gomar
Awatar użytkownika

To jest tak: stolice irlandzkie mogą się zacząć właśnie 7ego lutego. Oczywiście jeśli nie będę miał poprawek.

Natomiast jeśli w tym roku będzie konkurencyjny wyjazd na Stolice - to jak znam życie będzie w sesji poprawkowej od 10ego do 18 lutego. Z tymże nie wiadomo czy coś takiego się odbędzie. W ostatnich latach wyjazdy robili Jasiek (2005, Mołdawia, Ukraina) oraz Marcin (2006, Białoruś, Ukraina). Jeździliśmy: Ania (2 razy), Magda (raz), ja (2 razy).

Marcin raczej na pewno się nie podejmie organizacji bo będzie miał sesję. Zobaczymy. To jeszcze dużo czasu.

PS. My bilety już kupiliśmy. Zachodnia Irlandia czeka! W zimie jest między 5 a 10 stopni, więc spokojnie można spać pod namiotami. Chcemy zobaczyć Cork, Cliffs of Moher, pochodzić w górach na Płw. Dingle (opis i zdjęcia), zobaczyć Zamek Blarney i wreszcie zobaczyć słynne Skellig Michael i klasztor na większej z wysp.

PS2. A jakby ktoś był zainteresowany to na mojej stronie jest trochę o moim i Marcina zwiedzaniu północnej i wschodniej częsci wyspy w 2005.

Skellig Michael:
Obrazek

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 wrz 2006, 18:27 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

x

Ostatnio zmieniony 04 wrz 2006, 22:52 przez Magda, łącznie zmieniany 2 razy

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 wrz 2006, 22:07 
mała złota

A ile bylo radosci i podskakiwania gdy w koncu internetowe okienko powiedzialo ze bilety sa zaplacone...

Swoja droga Irlandia to piekny kraj i warto tam ponownie zagoscic :) :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 wrz 2006, 22:32 
za wytrwałość

Swoją drogą, tak oryginalnego podejścia do organizowania wyjazdów to jeszcze nie widziałem... Radzioch przebił nawet wiadomo kogo :)

Chcę pojechać do Irlandii -> Kupuję bilet -> (żaróweczka!) ZSE będą beze mnie, ojej co tu zrobić! -> ogłaszamy mój prywatny wyjazd ZSE, to nic, że inni się nie zapiszą, bo nie mają ochoty/nie stać ich/nie zdążą/teraz nie organizuje się ZSE.

Ciekawe co przyniosą nam kolejne dni.

A Zimowe Stolice Europy mam nadzieję zorganizuje ktoś inny w bardziej dostępnym miejscu.

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 wrz 2006, 10:07 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Radi, przegiales tym razem. Fajnie, ze jedziesz (jedziecie) do Irlandii, ale na jasna cholere wmieszasz tu stolice? Nic wspolnego poza terminem nie ma... prywata sie szerzy... :( szkoda, ze nie oglosilem Przejscia Majowego pod Hamburgiem. :zdziwko:

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 wrz 2006, 10:27 
duża brązowa
Awatar użytkownika

Jacek, Tomek,

czy Wy trochę nie przesadzacie? Przeszkadza Wam anonsowanie wycieczki na parę miesięcy naprzód? Jeśli Radek nie zamierza być w Dublinie, to może nazwą nie powinna być ZSE, ale czy to jest taki problem? Nikt nikomu przecież nie broni zrobić drugiej wycieczki w ramach Zimowych Stolic Europejskich gdzieś bliżej. Im więcej wyjazdów tym chyba lepiej?

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 wrz 2006, 10:35 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Nie, jak juz pisalem, fajnie ze Radek jedzie do Irlandii, gdyby nie trzeba bylo juz sie teraz zdecydowac, moze bym nawet pojechal. Fajnie, ze jest dodatkowa wycieczka. Ale nazywac to Zimowe Stolice Europy u z tym awans na jeden z "tradycyjnych" wyjazdow Trampa jest moim zdaniem przegieciem, nie tylko, bo nie ma stolicy (wiemy, ze to nie jest kryterium ZSE), ale bo ew. uczestnicy mieli 1,5 dnia do zdecydowania sie, i to na pol roku w przod...

Nie mysle, ze sprawa jest powazna, nikt przeciez nie bedzie juz pamietal o sprawie w zimie. Ale troche mnie wkurza, bo nie oczekalbym tego od Radka.

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 wrz 2006, 11:19 
za wytrwałość

Dokładnie o to samo mi chodzi, o co Tomkowi. I też jestem zawiedziony, że to wszystko zaczyna tak wyglądać.

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 wrz 2006, 11:24 
za wytrwałość

Jeszcze jedno - może zróbmy w tym roku tak, że Ania F zrobi ZSE w Belgii, ja w Belgradzie, Ada w Paryżu, Anka w Petersburgu i do tego zróbmy je w grudniu - no bo przecież my tam wtedy może będziemy to co za problem.

Ostatnio zmieniony 04 wrz 2006, 11:46 przez jd23151, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 wrz 2006, 11:31 
mała srebrna
Awatar użytkownika

To jest genialny pomysł z tymi Stolicami w różnych stolicach jednocześnie, Jacku :P :P :P

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 wrz 2006, 11:31 
duża brązowa
Awatar użytkownika

jd23151 pisze:
Jeszcze jedno - może zróbmy w tym roku tak, że Ania F zrobi ZSE w Belgii, ja w Belgradzie, Ada w Paryżu, Anka w Petersburgu i do tego zróbmy je w grudniu - no bo przecież my tam wtedy może będziemy to co za problem.

Ja to uważałbym za bardzo dobry pomysł. Niech wszystkie nazywałyby się ZSE. Naprawdę sądzisz, że jeden wyjazd jest znacząco lepszy niż kilka?

tomek pisze:
bo ew. uczestnicy mieli 1,5 dnia do zdecydowania sie, i to na pol roku w przod...

Taka jest specyfika tanich linii. Czy wyjazdy, w których trzeba sie wcześniej szybko zdecydować, nie mogą być wyjazdami trampowymi?

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 wrz 2006, 11:36 
za wytrwałość

Przecież nikt nie zabrania Radiemu wyjechać. Tylko niech do jasnej cholery nie nazywa tego tak - to się kłóci przynajmniej z tym co przez ostatnie cztery-pięć lat się działo w klubie.

Idąc tym tropem - OK, to ja wyjadę w tym roku na Mazury znowu w maju z moim kolegą i z Kasią dajmy na to (Radi jedzie ze swoim kumplem) i ogłośmy to drugim przejściem majowym.

A w październiku pojedźmy sobie akurat 15 gdzieś i powiedzmy, ze to drugie Mrówki.

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 wrz 2006, 11:45 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

pkotla pisze:
jd23151 pisze:

Ja to uważałbym za bardzo dobry pomysł. Niech wszystkie nazywałyby się ZSE. Naprawdę sądzisz, że jeden wyjazd jest znacząco lepszy niż kilka?

Wole jeden wyjazd z 10 Trampami, niz 5 wyjazdow z Trampami po 2 na kazdym.

pkotla pisze:
tomek pisze:
bo ew. uczestnicy mieli 1,5 dnia do zdecydowania sie, i to na pol roku w przod...

Taka jest specyfika tanich linii. Czy wyjazdy, w których trzeba sie wcześniej szybko zdecydować, nie mogą być wyjazdami trampowymi?

Gadamy obok siebiea nie do siebie. Nikt przeciez nie zabronil Radkowi jechac do Irlandii. Nikt nie zabroni zrobic to na trampowy wyjazd. Fajnie ze jedzie, jeszcze lepiej, ze oglosil. Nawet nikt nie zabroni nazwac Stolicami (Radek jest przeciez Zarzad.) Tylko w moim malym swiecie, i w obrazie, ktory wyrobilem o Trampie, jest kilka wyjazdow, ktore sa jakby troche inne. Przejscie, Mrowki, Manewry etc. ...i Stolice Zimowe. Mimo ze jeszcze nie bylem. Dlatego pozwole sobie wyrazic zniesmaczenie postepowaniem Radka.[/quote]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]