Dzisiaj jest 20 lis 2017, 22:57

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 18 lis 2006, 17:41 
mała złota

Chciałem się przejechać, bo jeszcze nigdy tam nie byłem, może ktoś jeszcze się znajdzie chętny :)

Wyjazd "Karkonoszami" (póki jeżdżą :hyhy: ) w piątek ze Wschodniej o 22:15, jedziemy do Wałbrzycha Głównego. Powrót w poniedziałek tymże pociągiem, o 6:53 na Centralną.

Co do trasy, to chciałem iść z Wałbrzycha Głównego, przez Zamkową Górę na Borową, stamtąd do Zamku Rogowiec i dalej do Andrzejówki. Tam zostawiamy plecaki i idziemy zobaczyć Zamek Radosno, może trochę więcej, zależy od warunków śniegowych, pogody, czasu, ekipy, etc. Śpimy w Andrzejówce, drugiego dnia szturmujemy North Face of Waligóra i dalej idziemy do Sokołowska, skąd pewnie jakoś przez Lesistą Wielką i Dzikowiec dojdziemy do Boguszowa Gorców.

Atrakcji trochę jest, 3 ruiny zamków, 2 szczyty do Korony Gór Polski (Borowa i Waligóra), Sokołowsko, no i w ogóle ciekawe górki :P

Koszt wyjazdu (przejazdy i nocleg) ok. 80 zł.

Kontakt na forum, mailem (jarek.gory@interia.pl), telefonicznie (607464074), albo osobiście.

Zapraszam wszystkich!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]