Dzisiaj jest 22 lis 2017, 3:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 25 lut 2007, 22:01 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

im. Szmula Zygelbojma, bowiem chyba każdy zespół zaliczył skwer przy Pomniku Bohaterów Getta za 200 pkt.

Żeby nie powtarzać, tego co było powiedziane na spotkaniu pokonkurosowym u Radiego: Wielki SiP dla oganizatorów i dla wymagających konkurentów ;) Ja sądzę, że "zawody" wpiszą się na trwałę w mapę TRAMPowych imprez i czekam na kolejny raz, kiedy - mam nadzieję - będzie mi dane poznać ścianę zachodnią stoLicy.

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 lut 2007, 22:29 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

A my nie byliśmy na Sygewbauma, a i tak zajęliśmy 2. miejsce ;) fajnie było, rzeczywiście SiP!!!!

Tylko Gerberowej nigdzie nie było!!! pfuj.

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 lut 2007, 23:11 
mała złota
Awatar użytkownika

Kiedy bedzie oficjalny komunikat biura zawodow podsumowujacy dzisiejszy dzien. Czekam z niecierpliwoscia na wyniki. A jesli zbieranie wszystkich protokolow zajmuje tyle czasu, to moze chociaz, nieoficjalnie, sami uczestnicy jakas liste przedstawia.

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 lut 2007, 23:53 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Było super :)

Inaczej pewnie za Chiny ludowe nie poznałbym azjatyckiej części mojego ukochanego miasta. A tutaj proszę- bite 4 godziny w prawobrzeżnej Warszawie.

Z tej części stolicy (dokładnie z rogu Szembeka i Grochowskiej) pochodzi poniższe zdjęcie drzwi jednego z lokalnych barów:

Obrazek

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lut 2007, 1:47 
za wytrwałość

Tak, tak, szacun i pozdro dla organizatorów, którzy przeszli przynajmniej moje oczekiwania jeśli chodzi o organizację, no i dla Radiego, który zapewnił schronienie po konkursie :) Konkurs był po prostu super, aż szkoda, że było tylko 5h jeżdżenia, ale z drugiej strony, zostało jeszcze mnóstwo Warszawy do zrobienia :)

A oto dwa ciekawe zdjęcia, które udało mi się wykonać :)

Dworzec Wschodni, od strony Lubelskiej:

Obrazek

Naczelny plejboj RP:

Obrazek

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lut 2007, 1:51 
mała złota
Awatar użytkownika

świetne zdjęcia, ale kto wygrał ?? jasne, że wszyscy cenimy sobie idee olimpijskie, ważny jest start, współzawodnictwo, wspólna zabawa, ale nie można zapominać o kibicach, którzy będą pamiętać tylko zwyciezcow :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lut 2007, 10:17 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

to ja chcialam sie pokajac i wyrazic najszczersze ubolewanie, ze jednak sie nie pojawilismy :( Niestety, kolezanka z Bialorusi stwierdzila, ze woli jednak pozwiedzac Wawe w tradycyjny sposob, a biorac pod uwage ile wysilku kosztowalo ja zdobycie wizy i przyjechanie do nas, nie nalegalismy... moze wiec za rok?

I prosze o wiecej relacji i tez ciekawa jestem wynikow, statystyk itp.

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lut 2007, 21:12 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Gorące podziękowania za udział! Wiemy już, jakie błędy organizacyjne popełniliśmy i mamy kilka ciekawych pomysłów na urozmaicenie zawodów, więc następnym razem będzie jeszcze ciekawiej. :-)

A oto szczegółowe wyniki raz jeszcze i podsumowanie:
1. Pragas feat. Wierzbno Ultimate Kurwa 1350 pkt.
2. Cnotki niewydymki 1345
3. Pędzące ikarusy 1300
4. Twój stary 1186
5. Przegniłe zbuki 1181
6. Homoskedastyczni 980
7. Czerwono-czarni 971
8. Bezrobotne 925
9. Nokturie 831
10. Banan w cieście 766

Składy mieszane dwuosobowe raczej się, niestety, nie opłaciły – najlepszy z nich (Twój stary) zajął dopiero 4. miejsce.
Z 62 możliwych do zaliczenia punktów pośrednich (PP) najwięcej zdobyły Pędzące ikarusy (11), z kolei najmniej 2 ostatnie drużyny – po 6. Nokturie za to miały najlepszą średnią punktów / PP, wynoszącą 138,3. Pragas feat. Wierzbno Ultimate Kurwa zaliczali PP za średnio 135,0 pkt., Cnotki niewydymki za 134,5. Trzy najgorsze średnie to Pędzące ikarusy (118,2), Czerwono-czarni (121,3) oraz Homoskedastyczni (122,5).

Bez zdobycia pozostało 26 PP. 9 PP zostało zaliczonych tylko po jednym razie i tu szczególne słowa uznania należą się zwycięzcom, którzy jako jedyna drużyna byli na 2 „unikalnych” PP (pętle Elsnerów i Os. Ostrobramska). Tylko Nokturie i Bezrobotne nie mają na koncie „unikalnych” PP.
14 PP zostało zaliczonych przez po 2 drużyny, natomiast najchętniej zdobywanymi PP były:
- zdobywane po 3 razy: pętle Boernorowo, Choszczówka, Marymont – Potok, Odolany, Wola Grzybowska, stacja Warszawa Choszczówka i oczyszczalnia ścieków „Czajka”;
- zdobywane po 4 razy: al. K. Lisieckiego, ul. Improwizacji, stacja Wola Grzybowska, stadion RKS „Orzeł”
- zdobywany 5-krotnie skwer Szmula Zygelbojma
- absolutna „zwyciężczyni”, ul. Żupnicza (6 razy)

Trzykrotnie zespoły zaczynały od skweru Szmula Zygelbojma, dwukrotnie od pętli Dworzec Zachodni (ul. Tunelowa).

I teraz kilka ciekawostek ex post, czyli PP, które „opłacało” się zdobywać. Po pierwsze, ul. Żupniczą zdobyło 6 czołowych drużyn (!), pętlę Wola Grzybowska (3 zdobycia) zaliczyły zespoły 1., 3. i 5., Buków i ul. Zyndrama z Maszkowic drużyny 2. i 4., pętlę Olszynka 2. i 3. Ku mojemu rozczarowaniu „przepadli” ci, którzy zdecydowali się na ul. Improwizacji (4 ostatnie drużyny) i pętlę Boernorowo (7., 9., 10.).

To chyba najciekawsze kwestie. :)

Aha, składy drużyn:
Pragas feat. Wierzbno Ultimate Kurwa - Jacek S., Magda, Michał W.
Cnotki niewydymki - Jasiek R., Tomek D.
Pędzące ikarusy - Tomek, Łukasz
Twój stary - Magda, Andrzej R.
Przegniłe zbuki - Kasia S., Jacek D.
Homoskedastyczni - Jędrzej, Maciek D.
Czerwono-czarni - Magda S., Łukasz W.
Bezrobotne - Krysia, Agnieszka
Nokturie - Ada B., Marcin B.
Banan w cieście - Bogna G., Radek P.

Imiona z listy startowej; w kilku przypadkach nie znam nazwisk, dlatego zamieściłem same imiona.

PS: Zdjęcie jest wyrwane z kontekstu! :P

ŁP

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lut 2007, 21:32 
mała złota
Awatar użytkownika

no to gratulacja dla zwyciezcow i chwala zwyciezonym :)
szkoda, ze mnie przy tym nie bylo :rozpacz:

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lut 2007, 21:46 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Było super! Mam nadzieję że zawody staną się tradycją ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lut 2007, 22:41 
Gomar
Awatar użytkownika

Odwróć tabelę, banan w cieście na czele!

Mimo zaszczytnego ostatniego miejsca stwierdzam, że od dawna tak dobrze się nie bawiłem! To trzeba powtórzyć. Odolany muszą być na hiperidiotyku ;-)

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lut 2007, 22:57 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

namche pisze:
Odolany muszą być na hiperidiotyku ;-)

trzeba dobrze ustalic trase hiperidiotyka w tym roku by nie bylo 3 raz z rzedu pn-zach sciany...
zreszta moge sie trasa w tym roku zajac;)

Ciepłemu bananowi kiełbasa między nogi
W bananie i śmietanie czarne wyobcowanie

<-- czyż on nie jest piękny....

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lut 2007, 23:10 
za wytrwałość

My z Kasią po przeanalizowaniu pobieżnym dziś odkryliśmy, że w kilku miejscach daliśmy trochę ciała; mianowicie:

Z alei dziadka Lisieckiego do pętli na Czynszowej NIE TRZEBA było jechać tramwajem, ani bezpośrednią 32 ali innym do Inżynierskiej i stamtąd piechotą; trzeba było podjechać byle autobusem przystanek za Dworzec Wileński i przejść ulicę ;)

Nie trzeba było jechać tramwajem spod Czterech Śpiących do Podskarbińskiej, mimo że to tylko 6 przystanków; tramwaj jedzie wolno i ma mnóstwo świateł.

Błędem było zdobywanie Woli Grzybowskiej, trzeba było sprawdzić dokładnie gdzie jest Dzidka Warszawiaka i kopsnąć się tam 525, przy okazji zahaczając o Zbójną Górę obok. Potem można by było na Mokry Ług, wrócić 515 do Wiatracznej i dopiero na Pragę żeby zahaczyć o Orła, Żupniczą (od strony Wschodniego to było bajecznie łatwe), Kawęczyńską (na którą zabrakło czasu), Czynszową i Dziadka, po czym przejechać na drugą stronę i przez Zygielbojma wrócić (może w miarę czasu zahaczając o kpt. Cubrynę, z którego wszakże jesteśmy dumni).

No ale cóż, jesteśmy dumni i tak :]

I chyba tylko zwycięzcy i my mieliśmy na koncie po dwa skwery :]

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lut 2007, 23:29 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Skoro rozpocząłeś Jacku rozpamiętywanie błędów, to ja też mam pewne refleksje.

- Błędem było szturmowanie Utraty, już lepiej było wybrać sie na Elsnerów, bo stamtąd łatwiej można się wydostać. Nam zwiał autobus i byliśmy ugotowani.

- Ogólnie, po prawej stronie przy lepszym rozplanowaniu spokojnie można było zdobyć jakieś 1500 punktów.

- Lepiej sie nie spóźniać :P

No i jeszcze ciekawostka- właśnie dowiedziałem się, że do oczyszczalni "Czajki" można dojechać komunikacją miejską. Podobno jedna z brygad na lini 144 wyruszająca z pętli Buków ok 15. zawsze zbacza z trasy i przejeżdża koło oczyszczalni.

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lut 2007, 23:34 
za wytrwałość

Piechotą trza było więcej chodzić :) Z Utraty jest blisko na Olszynkę ;) albo na Elsnerów :P

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]