Dzisiaj jest 25 lis 2017, 7:53

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 16 lut 2007, 2:03 
mała złota
Awatar użytkownika

W tym roku Rajd Ekonomisty organizujemy wcześniej niż zazwyczaj, bo 10-11 marca (czyli za 3 tygodnie).

Rajd jest organizowany wpólnie z AE w Poznaniu i AE w Krakowie, przy czym ci ostatni proponują trasy i organizują nocleg. Zaproponowali oni na sobotę Turbacz. Jednak w związku z licznymi głosami protestu zasłyszanymi w klubie organizujemy na sobotę trasę alternatywną.

Informacje szczegółowe:

Miejsce: Gorce

Czas: 10-11 marca

Przejazd - opcje są dwie, wybór zależy od ilości osób i ich preferencji :) :
1) ruszamy z dworca Warszawa Wschodnia o 21.28, jestesmy przed 7 w Nowym Sączu a o 8 mamy autobus do Tylmanowej.
2) ruszamy z dworca Zachodniego o 21.15 autobusem do Krościenka nad Dunajcem gdzie jesteśmy przed 6 :)

Sobota:
1) z Tylmanowej ruszamy zielonym szlakiem na Lubań skąd zielonym bądź niebieskim schodzimy do Ochotnicy Dolnej. Stamtąd szlakiem zielonym idziemy na Gorc skąd schodzimy do Hawiarskiej Koliby (miejsce noclegu).
2) z Krościenka ruszamy czerwonym szlakiem na Lubań, dalej tam samo jak w 1)

UWAGA! leniwce i obiboki mogą z Ochotnicy pójść bezpośrednio do Hawiarskiej (bez zahaczania o Gorc ;) )

Jak już napisałam śpimy w Hawiarskiej Kolibie. Tam też w sobotę wieczorem spotykamy się z innymi uczestnikami Rajdu :)

Organizatorzy główni poprosili abyśmy ze swojej strony przywieźli gitary, śpiewniki i "przygotowali ze dwie gry". Czekam na Wasze propozycje !! ;)

Niedzielna trasa nie jest jeszcze ustalona. Mam nadzieję, że uda nam się tak wszytsko ustalić abyśmy mogli spędzić ten piękny dzień z Krakowem i Poznaniem :)

Wracamy pociągiem z Nowego Targu bądź Nowego Sącza - zależy to od niedzielnej trasy. W każdym razie pociągi te w Krakowie stają się jednością i w poniedziałek będziemy o 6.27

Koszt:
Przejazdy: zaleznie od wybranych opcji przejazdu oscylują w okolicach 80-90 zł. Zależą też od ilości osób (bilet grupowy)
Nocleg: 12 zł
+ koszulka
Razem: ok. 100-110 zł

Pytania i zapisy u mnie:
Natalia Sawicka, natalka.sawicka@gmail.com, 505 327 417, gg 2088346, skype: natalka.sawicka
[/url]

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lut 2007, 16:27 
duża brązowa
Awatar użytkownika

Ach... A pamiętacie nasze chodzenie po Gorcach jak byliśmy jeszcze mali, tj w 2003roku? :) No ale dobrze, do rzeczy. Zgłaszam swą kandydaturę, pora się wreszcie trochę "odchamić" ;) Jeśli oczywiście można tak przez forum, bo wariantu tego nie znalazłam w poście.

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lut 2007, 17:15 
mała złota

Też wypada się zgłosić, oczywiście, co już wspominałem, o ile noga pozwoli. Ale na razie jest dobrze, na 98% jadę, prawdopodobnie w czwartek wieczorem (kochamy nowy plan zajęć :] ), pewnie z Łukaszem K. Oczywiście jeżeli ktoś jeszcze byłby chętny na opcję 3dniową, to zapraszam. Pociąg do Nowego Targu/Sącza nie wchodzi w grę, więc jechałoby się autobusem (39zł studenci) do Krościenka, stamtąd pewnie podobną trasą jak Natalia podaje powyżej i 2 noclegi w Hawajskiej, z tego co słyszałem, może już ktoś z innych uczelni będzie tam siedział... A w sobotę na lekko gdzieś po okolicy.

Na razie opcja na 98%, ale myślę, że ciekawa.

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 lut 2007, 14:56 
mała złota
Awatar użytkownika

Cagypcka pisze:
Ach... A pamiętacie nasze chodzenie po Gorcach jak byliśmy jeszcze mali, tj w 2003roku? :) No ale dobrze, do rzeczy. Zgłaszam swą kandydaturę, pora się wreszcie trochę "odchamić" ;) Jeśli oczywiście można tak przez forum, bo wariantu tego nie znalazłam w poście.

Jasne, że można ;)
Nawet zapomniałam o tym napisać.
Jakby się zebrało ponad 10 osób na bilet grupowy to będę Was ścigać :)

N.

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 lut 2007, 22:56 
popularna
Awatar użytkownika

ja chyba też!

stane na uszach i nie dam wyrwac sobie tego weekendu

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 lut 2007, 23:48 
duża brązowa

Hej,

Jedziemy z Poznania w czwartek wieczorem, w piątek późnym rankiem już na miejscu. Teraz krótka piłka. W parę osób planujemy stworzyć grupę nr 2 i nocleg z piątku na sobotę w jednym z szałasów gorczańskich(szczegóły do ustalenia), zainteresowanych proszę o kontakt na priva, pozdrawiam

Pete

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 lut 2007, 0:38 
duża złota
Awatar użytkownika

Cagypcka pisze:
Ach... A pamiętacie nasze chodzenie po Gorcach jak byliśmy jeszcze mali, tj w 2003roku? :)

Ja pamietam, oj dzialo sie wtedy Anka, nie?? :rotfl: :wstyd: A ze swojej strony tez postaram sie w koncu wybrac na rajd! Do trzech razy sztuka, teraz powinno sie udać :]

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 lut 2007, 15:14 
mała złota
Awatar użytkownika

Zapisy i wpłaty (100 zł - w tym przejazd, nocleg, koszulka) do 6 marca (wtorek).

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 lut 2007, 14:31 
mała brązowa

ja bym sie pisał na wyjazd, choć w gorcach bylem 2 tygoddnie temu

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 lut 2007, 17:49 
mała złota
Awatar użytkownika

Każdy z nas kiedyś był już a jedzie ;)
Więc zapraszam!

czufut_kalesony pisze:
ja bym sie pisał na wyjazd, choć w gorcach bylem 2 tygoddnie temu

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 lut 2007, 19:30 
mała złota
Awatar użytkownika

no tak, dobre kryterium ustalilas. nigdy w gorcach nie bylem, wiec nie jade :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 lut 2007, 22:47 
mała złota
Awatar użytkownika

Śpiewan pisze:
no tak, dobre kryterium ustalilas. nigdy w gorcach nie bylem, wiec nie jade :)

No skoro tak to odczytałeś ;)

A swoją drogą to szkoda, ze jestes gdzies tam w zimnej Walii i pojechac nie mozesz :(

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 lut 2007, 23:45 
mała złota
Awatar użytkownika

wcale nie zimnej, wczoraj, jak swiecilo slonce polowa ludzi na ulicy w okolicach uniwerku chodzila w krotkim rekawku albo/i krotkich spodenkach. jeden gosc byl nawet w japonkach :)
dzis znow pada, ale temperatura jest stale powyzej 10 stopni :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 lut 2007, 13:07 
mała złota
Awatar użytkownika

To ja uciekam do Walii! Bo tutejsza pogoda mi nie służy :(

A tak na poważnie to z powodu mojej chwilowej (mam nadzieje jak najkrótszej) niedyspozycji zapisy na III RE przejmuje zarząd. Ja będę najprawdopodobniej w poniedziałek.

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 mar 2007, 10:40 
mała złota
Awatar użytkownika

Zapisy na bilet grupowy się już skończyły. Jakby ktoś się zdecydował w ostatniej chwili jechac z nami to spotykamy się o 20.45 na Dworcu Wschodnim przy kasach dalekobieżnych. Ale bilet już we własnym zakresie ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]