Dzisiaj jest 24 lis 2017, 0:08

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 24 cze 2007, 1:36 
za wytrwałość

Ponieważ noszą się z zamiarem zlikwidowania pętli Mańki-Wojdy, warto tam pojechać.

Proponuję zatem sobotę następną. Tak o 10 coby zacząć, np. z PKP Rembertów. I pojeeechać.

Ostatnio zmieniony 10 lip 2007, 16:24 przez jd23151, łącznie zmieniany 3 razy

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 cze 2007, 20:50 
mała złota

u mnie to chyba bedzie niestety bardzo srednio wygladalo z czasem w ta sobote...

PS. Tak z innej manki - czy Kasia nabyla juz pojazd dwukolowy?

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 cze 2007, 21:14 
za wytrwałość

Możesz delegować małżonkę :)
Jeśli pojazd dwukołowy będzie w sklepie to go nabędzie, gdyż model już wybrany tylko zapasy się chwilowo wyczerpały :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 cze 2007, 8:51 
mała złota
Awatar użytkownika

może do piątku rowery sie pojawią i wtedy ... :] będę już miała swój własny transport

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 cze 2007, 15:33 
za wytrwałość

Rower se jest już nabyty, zatem jedziemy w sobotę, jeśli pogoda pozwoli!

Kto chce się wybrać, zapraszamy, zbiórka na PKP Warszawa Rembertów o 10:30 w sobotę. Dojazd tamże SKM lub KM (kierunek Mińsk, Siedlce, Łuków) - bezpłatnie w granicach Warszawy i rower tyż bezpłatnie przewieźć można. Podobnie autobusem - z Trasy Łazienkowskiej jedzie 515, wysiadka na przystanku Rembertów-Ratusz (d. Konwisarska).

Trasa: PKP Rembertów - czerwonym szlakiem do Otwocka - powrót wzdłuż Wału, wyskok na Zawady po stronie europejskiej, przewidywany czas jazdy ok. 6h z postojami.

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 cze 2007, 15:51 
duża złota
Awatar użytkownika

Oby nie lało, chociaż.... co to za różnica:D najwyżej się ogrzejemy gdzieś w knajpie. Wtępnie się piszę, bo plany sobotnich zakupów zrealizowałem w poniedziałek.

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 cze 2007, 21:38 
za wytrwałość

ZMIANA TERMINU!!!!!!!

Ponieważ wyjazd do Radomia wypadł nam jednak w ten weekend a nie w następny, to wyjazd rowerowy odbędzie się w następny weekend a nie w ten :/

Przepraszamy za zmianę. Ale może przynajmniej będzie cieplej i nie będzie padać :)

Czekamy też na propozycję trasy, może jakąś alternatywną :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 29 cze 2007, 19:14 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

O, a szkoda.
Jakby ktoś reflektował na KJS Puchar Lata, który jutro jedzie zapraszam. Ciekawe próby są i lista zgłoszeń ciekawa. LINK
pozdr

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lip 2007, 22:29 
za wytrwałość

Jakby ktoś chciał jutro się kopsnąć na wycieczkę - wraz z Kasią i Młodym prosiemy - zbiórka 11.15 Dw. Zachodni od strony kas (pętla Tunelowa).

Pozdro i szacun.

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lip 2007, 22:13 
za wytrwałość

Bardzo przyjemnie było. Po 12 nawet słońce wyszło, tak naprawdę, mimo że ok. 10:30 Młody przysłał mi SMSa że "słońce miło napierdala" :) Mimo że przez ostatnie dwa dni nie zrobiłem tego co miałem zrobić i zaraz muszę siadać do roboty to może przynajmniej trasę podam:)

Uczestnicy: Kasia S., Artur, Młody i ja.
Kilometraż: wszyscy razem 52 km, z Młodym do PKP Śródmieście 55 km
Trasa: Dw. Zachodni (Tunelowa) - Prądzyńskiego (gazownia) - Bema - Kasprzaka - Ordona - Jana Kazimierza (dawny dom Młodego) - pod kładką na Odolanach - pętla Odolany - Potrzebna - Nike - Globusowa - Chróścickiego (kościół-bunkier) - Rybnicka (stadion Przyszłości) - Dekarska - Obywatelska - PKP Ursus Pn. - Szamoty - Posag 7 Panien - Gierdziejewskiego - St. Leszczyńskiego - Kadłubka - Zielonej Gęsi - PKP Gołąbki - Królowej Marysieńki - Łęgi - TESCO Karolin - Połczyńska - Lazurowa - Człuchowska - W. Raginisa - Czumy (spotkanie z kolegą Maciejem Dziaskiem) - W. Doroszewskiego - Lazurowa - Kocjana - Decowskiego - rez. Łosiowe Błota (ścieżka zdrowia i piwo na równoważni, pomyłka trasowa Młodego) - Park Leśny Bemowo (gdzie przedzieraliśmy się przez chaszcze) - Grotowska - pętla tramwaju 20 - Kleeberga - Dostępna - Radiowa - Himalajska - Zachodzącego Słońca -Wrocławska - Piastów Śląskich - WORD - gen. Maczka (zarąbista ścieżka rowerowa gdzie można rozwijać super prędkości, baaardzo brzydki budynek CIECH-u) - Powązkowska - rondo Babka - Słomińskiego - bar "pod rurą", kaszanka, piwo - Wybrzeże Gdańskie - bulwar Floty Wiślanej (widzieliśmy Tramwaj Wodny ZTM!!!) - Czerniakowska róg 29 Listopada, gdzie rozstaliśmy się z Arturem i pobawiliśmy się windą przy kładce, która jeździ tylko jak się trzyma guzik, a z drugiej strony w ogóle nie chciała jechać tylko pipczała) - 29 Listopada - Agrykola (pooooodjaaaaazd) - pl. na Rozdrożu - al. Szucha - Litewska - Marszałkowska (na pl. Konstytucji uroooooczy widok ZDEKAPITOWANEGO gołębia :D )

Dzięki GPS-owi, którego jako nowy nabytek sprawdzał Artur, oraz dwóm mapom, nie mogliśmy się zgubić, a nawet w każdej chwili wiedzieliśmy, jak dojechać na Niewielką z każdego miejsca!!! Wot, tiochnika ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 lip 2007, 22:26 
duża złota
Awatar użytkownika

ech zazdroscic! Ja jak wstalem o 9:00 i wyjrzalem za okno, to chmury przepowiadaly kolejny dzien z "lekkimi" opadami, wiec wyjazd sobie odpuscilem i poszedlem dalej spac... o 12 bylo juz calkiem ladnie :zalamany: :zalamany: , ale pod wieczor sobie 30 km zrobilem na Stegnach Poludniowych, Sielcu i Ursynowie, wiec nie jest tak zle :|

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 lip 2007, 16:44 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Trasa bardzo ciekawa, w znacznej części prowadziła rejonami mi nie znanymi, stąd miałem wielką ochote na jej pokonanie. Z tym szlachetnym uczuciem (by w niedzielę ruszyć dokądś 4 litery) walczyła inna potężna siła - mianowicie by własnie się nigdzie nie ruszać, wyspać się porządnie. Dodatkowo przypomniało mi się, że w Trójce Cejrowski ze swą rewelacyjną "Audycją podzwrotnikową" zaraz startuje. Walka tych dwóch mocarnych sił tak mnie zmęczyła że usnąłem :D Tylko wieczorem zmobilizowałem się na jogging - wszak Maraton Warszawski już we wrześniu!

"Moja ojczyzna jest rozprzestrzeniona, składa się z adresów w różnych krajach (...) tworzą ją setki drzwi, które wiem, jak otworzyć, autobusy, których numery pamiętam, ulice, przystanki, budki z gazetami, twarze, głosy" (R. Kapuściński, Lapidarium)

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 lip 2007, 16:24 
za wytrwałość

Jeśli pogoda pozwoli to co byście powiedzieli na prześmiganie z Metra Kabaty przez Las Kabacki do Konstancina i dalej w stronę Góry Śmieciowej w Łubnej, Góry Pyłowej na Zawadach (jadąc wałem nadwiślanym) do przepięknych Siekierek?

Trasę będzie można w miarę możliwości i chęci wydłużyć.

Termin byłby sobotni, dajmy na to od 10:30 na metrze. Niedzielny przynajmniej w moim wypadku nie wchodzi w grę.

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 lip 2007, 16:44 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

To ktoś jeszcze został w Wawie? Ja w sobotę będę już śmigał na wakacjach :D

"Moja ojczyzna jest rozprzestrzeniona, składa się z adresów w różnych krajach (...) tworzą ją setki drzwi, które wiem, jak otworzyć, autobusy, których numery pamiętam, ulice, przystanki, budki z gazetami, twarze, głosy" (R. Kapuściński, Lapidarium)

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 lip 2007, 16:55 
duża srebrna

Nie rań sreca tym, którzy tu siedzą. :kijemgo: Mnie teoretycznie przysługuje 6 tygodni, w czasie których nie muszę siedzieć na uczelni (na odpoczynek, bibliotekę, pisanie doktoratu w domowym zaciszu itp). Kiedy w zeszłym tygodniu poprosiłam promotora, żeby pozwolił mi przez jeden tydzień lipca nie przychodzić do biura, zapytał zdumiony "A co Pani będzie wtedy robiła?". Musiałam mu wyjasnic jakie mam plany, żeby zrozumiał chęć pozostawania w oddaleniu od tego cudownego miejsca, jakim jest biuro :mur: Czysty pracoholizm.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]