Dzisiaj jest 22 lis 2017, 20:28

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 26 paź 2007, 10:59 
mała brązowa
Awatar użytkownika

Zima zbliża się wielkimi krokami i tak sobie pomyśleliśmy, że może warto jakiś klubowy wyjazd narciarski do Austrii zaplanować. W ostatnich latach zbieraliśmy się bardzo małymi grupkami więc może w tym roku uda się nam uskutecznić jakiś większy wyjazd?
Plan jest taki: jedziemy w końcu stycznia np. 19-27.01 do Austrii. Jako, że niektórzy nie chcą, bądź nie mogą jeździć na zjazdówkach proponujemy region świetny zarówno na biegówki (300 km tras) jak i zjazdówki ale też skitoury (jak zwykle nie wiem jak się to pisze). Chodzi mi o Karyntię a w szczególności region Nassfeld- Hermagor- Lesachtal. Karnety narciarskie 180 euro, noclegi max. 20 euro za noc (ale prawdopodobnie koło 12-15). Dojazd autem, żarcie własne.
Ja osobiście chce się tylko na biegóweczki nastawić, Marcin chciałby oprócz biegówek na dzień, dwa wypożyczyć skitoury i spróbować swych sił w tym sporcie.
Jeśli byście byli wstępnie zainteresowani dajcie znać. Termin i miejsce można oczywiście zmienić dostosowując do większości chętnych. Myślę, że warto byłoby podjąć jakieś decyzje jeszcze w grudniu

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 paź 2007, 17:40 
duża złota
Awatar użytkownika

Ja bym się pisała na część zjazdówkową, ale dopiero w lutym mogę...

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 gru 2007, 13:51 
mała brązowa
Awatar użytkownika

już zdecydowano że:
jedziemy 12-20 stycznia (pierwszy nocleg z soboty na niedzielę) do regionu Fiss-Ladis (dolina przed Ischgl).
Większość na zjazdówki, ale grupa biegówkowa sie tez stworzy (o ile można stworzyć dwie grupy z 5 osób)

Serdecznie zapraszam,
do świąt powinniśmy zdecydować dla ilu osób nocleg ma byc ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]