Dzisiaj jest 18 lis 2017, 2:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 01 sty 2008, 22:38 
I norma za wytrwałość

Zgodnie z modą panującą na forach:
pierwszy!!!!

O, zacnie było! (cytując klasyka gatunku).

Duża siekierka dla organizatorów!

No i siekierka dla uczestników ;) Fajny kulig, mnóstwo fajnych mecz*ÓW w unihoka, człowiek po 22 latach (rocznikowo to już 23) dowiedział się, że dzieci to dzięki wódce powstają.

O, szczęśliwego nowego!

Ostatnio zmieniony 02 sty 2008, 14:17 przez Wooky, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 sty 2008, 0:36 
za wytrwałość

Hm, co do fajnych meczów (bądźmy czepliwi z nowym rokiem, Ada mówiła, że nie można powiedzieć "meczy" :P ) w unihoca, to ja mam trochę inne zdanie, drogi Łukaszu, dobrze, że po nokautującym ciosie kijem mam wszystkie zęby i straciłem jedynie trochę juchy a nie przytomność. Choć dalszy wieczór pokazał, że co się odwlecze to nie uciecze.

Wyjazd był super. Od samego jego startu o 7:50 na Warszawie Wileńskiej w piątek do dzisiejszej wysiadki na Zachodnim (Tomku, pociąg oczywiście zatrzymał się na wjazdowym czerwonym ale tylko na minutę). System Schengen działa, przejście przez zaorane pole było bardzo zacne. Podobnie jak zakupy w sklepie spożywczym o litewskiej nazwie, której w przeciwieństwie do majonezasa, krupnikasa i barasa nie da się zapamiętać. Kulig bez śniegu był niezły, zwłaszcza jak popsuł się traktor i ekipie kaukaskiej stanęły przed oczyma już raz przeżyte chwile. Śpiewanki w sobotę w nocy przeudane, nieskromnie powiem, że fristajl o dupie był mega, zaś Martę R. proszę o umieszczenie recytacji sonetu o dupie, żebym mógł go sobie ściągnąć ;] Naimprezowałżem się że hoho i huhu, nawet to pójście spać mnie tak bardzo nie zasmuciło, bo przecież poprzednie imprezy też były spoko. Szkoda jedynie braku Marcina znanego jako Mydlak no i kilku innych fajnych osób, które musiały wrócić do domu w niedzielę lub w ogóle się nie pojawiły :(

A szampan to złooooooooo.

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 sty 2008, 1:34 
Miss Skryba
Awatar użytkownika

Grupa samochodowa melduje sie. Alkohol to nie takie jednak zlo, dzis wrociwszy z Mlodym postanowilismy zrobic nawet poprawiny wykorzystujac alkohol pozostawiony w szkole i bardzo sie nam podobalo ;P Oczywiscie dziex wszystkim za towarzystwo.

Polskie Stowarzyszenie Korozyjne (Polish Corrosion Society) jest organizacją pozarządową, której misją jest - podobnie jak wielu innych tego rodzaju stowarzyszeń na świecie - zabezpieczenie ludzi, majątku i środowiska przed szkodliwymi skutkami korozji.
Obrazek

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 sty 2008, 9:26 
mała złota
Awatar użytkownika

Było zacnie, jak zapewne powie Młody :]

Od samego początku: podróź osobówkami, gra BANG! BANG! dzięki Wojtkowi, uroki okolicy, mnie już znane (uświadomiłam sobie że to już 10 lat temu byłam na Suwalszczyźnie), sprawdzenie, jak działa Schengen :), kulig i to że wyszliśmy z wirażu cali (uff), gra w mafię, tańce :D

Dzięki Młody za organizację i Wam wszystkim za świetną zabawę.

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 sty 2008, 9:33 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Było super. Jestem pod wrażeniem okolicy! Imprezy bardzo fajne, super atmosfera, no i brak tego tłumu, co mi się kojarzy z trampowymi sylwestrami! Było kameralnie, co moim zdaniem bardzo się przyczyniło do sukcesu całej imprezy. :)

Szacun Młodemu za wszystko!

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 sty 2008, 12:46 
Miss Skryba
Awatar użytkownika

Tylko jeszcze 1 uwaga - ten alkomat Mlodego to popelina i pic na wode - wczoraj wieczorem w pilismy wino i wisniowke, a i tak zazwyczaj wychodzilo 0.00. Wiec niech sie nie ciesza ci, co w McDo w Suwalach wydmuchali trzezwosc ;)

Polskie Stowarzyszenie Korozyjne (Polish Corrosion Society) jest organizacją pozarządową, której misją jest - podobnie jak wielu innych tego rodzaju stowarzyszeń na świecie - zabezpieczenie ludzi, majątku i środowiska przed szkodliwymi skutkami korozji.
Obrazek

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 sty 2008, 14:13 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

było zarąbiście :)
od samego początku podroży z Wawy do wejścia do domu we wtorek koło 21...
jak wspomniał Tomek ja również czułem kameralność owej imprezy i też oceniam to na plus...
wielki szacun dla kierowców za szczęśliwe jazdy i za to że użyczali samochodów które się kilak razy naprawdę przydały...:)
trochę się rutka tartak zawiodłem na piwie litewskim (browar Łomża)...
za to trójstyk granic (i przygoda z młodym panem z SG) oraz Stańczyki naprawdę zacne :)
super pomysłem był też rzutnik-> koncerty nocne na dużym ekranie to jest to!!
oj dużo by jeszcze wymieniać....zacnie było)

ps. fotki może jeszcze dziś ja swoje jakieś zamieszczę

Ciepłemu bananowi kiełbasa między nogi
W bananie i śmietanie czarne wyobcowanie

<-- czyż on nie jest piękny....

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 sty 2008, 15:36 
duża brązowa
Awatar użytkownika

taak... było bardzo zacnie:-)

Dziękuję wszystkim za te kilka dni - to była jedna wielka impreza! Począwszy od godz. 13 w sobotę na peronie I Dworca Centralnego (Aniu i Przemo - podróż do Suwał to było najkrótsze 5 godzin w moim życiu;-), z Wami można jechać pociągiem choćby tydzień i się nie nudzić) do godzin wieczornych 1 stycznia.

Kulig za kobyłą marki Ursus będę długo pamiętał, zwłaszcza moment kiedy zaczęliśmy wyprzedać pana traktorzystę:-)

Sama zabawa w Sylwestra również była bardzo przyjemna. Chyba będę już na każdą imprezę taneczną chodził w sandałach:-)...

Pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 sty 2008, 15:46 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Bardzo przyjemny wyjazd to był! Wielki Szacun i Pozdro dla Młodego, bo samo to się przecież nie zorganizowało. A tych różnych spraw było przecież mnóstwo – włącznie z upojnymi rozmowami z Wójtem Gminy Wiżajny ;)
Brawa dla ofiarnych kierowców, którzy ofiarnie zastąpili niedomagające PPKS Suwałki!
Były niesamowite dyskusje, np. wieczór pierwszy o kastach więziennych (dyskusja długa, bardzo szczegółowa i dość dosadna :))
Wycieczki po przepięknej okolicy (i zagranicy) – rewelacyjne.
Kulig zastępczy na przyczepie traktorowej był czymś tak niedorzecznym, że aż fajnym :)
Sama impreza sylwestrowa bardzo radosna, szkoda tylko, że dla mnie dość krótka (a nawet smaczne było to Carskoje Igristoje) i jeszcze z porannymi konsekwencjami (nie chodzi o kaca – bo go nie miałem) – widocznie coś nieświeżego zjadłem :wstyd:
Plus gry, zabawy, śpiewy, różne incydenty – które były tak fajne dzięki wspaniałym wszystkim uczestnikom! W szczegóły nie będę wchodził, bo kto był to wie, a kto nie to trąba i niech żałuje ;)

"Moja ojczyzna jest rozprzestrzeniona, składa się z adresów w różnych krajach (...) tworzą ją setki drzwi, które wiem, jak otworzyć, autobusy, których numery pamiętam, ulice, przystanki, budki z gazetami, twarze, głosy" (R. Kapuściński, Lapidarium)

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 sty 2008, 15:53 
za wytrwałość

Robercie, nie napisałeś jeszcze o Kłosiku ;) A rzeczywiście, takiego wyjazdu to za grube fajury się nie kupi. Nawet jak się umie czajurę na żylecie zaparzać. No i wiadomo - wszystko zależy od zakładu!

Macie wszyscy BANGa! :) Oczywiście z Volcanica, no bo jak inaczej.

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 sty 2008, 16:12 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Chyba nie wypada mi inaczej powiedzieć: było niezwykle zacnie. Wielkie dzięki wszystkim za to, że na myśl o tych czterech dniach morda mi się śmieje. Sie potańcowało, sie pochodziło, sie popiło, sie poimprezowało (kolejność dowolna). A to wszystko w najzacniejszym trampowym gronie.
Zdjęcia będą pewnie jeszcze dzisiaj.

pozdr

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 sty 2008, 16:21 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

i ZAPEWNE będą to ZACNE zdjęcia :hyhy:

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 sty 2008, 16:23 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

O Złotym Kłosiku (czyli przestawicielu miejscowej szczekającej fauny) nie napisałem, bo najpierw rzucił na mnie swój urok, a w dniu wyjazdu (mojego) się gdzies zawieruszył i nawet nie mogłem go uścisnąć. I markotnym teraz...

"Moja ojczyzna jest rozprzestrzeniona, składa się z adresów w różnych krajach (...) tworzą ją setki drzwi, które wiem, jak otworzyć, autobusy, których numery pamiętam, ulice, przystanki, budki z gazetami, twarze, głosy" (R. Kapuściński, Lapidarium)

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 sty 2008, 18:35 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

W szkole pozostały i teraz są u mnie:

1. Bluza szara, z długim rękawem. Na przodzie znak z napisem: "125 mb free space".
2. Szalik czarny z frędzlami na obu końcach.
3. Sandały paskowe, beżowe, rozmiar ok. 36-37. Materiał: zamszoskóra. W lewej podeszwie wbita pinezka.
4. Rękawiczki granatowe, pięciopalczaste, polarowe.

Właścicieli uprasza się o kontakt.

pozdr

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 sty 2008, 20:02 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Moje zdjęcia tutaj: http://www.chachaj.superhost.pl/misc/Sy ... olniki.zip

pozdr

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]