Dzisiaj jest 25 lis 2017, 7:40

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 03 paź 2008, 9:20 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Wiara !
Zapraszam na samochodowa objazdowke po Wielkopolsce w weekend 25/26 pazdziernika.

- start z Wawy w sobote rano (+/- 6 rano)
- zwiedzamy roznorakie starowki, zamki, palacyki itp. w Wielkopolsce zaczynajac od Kola, poprzez Konin, Srode Wlkp, Kornik i pare innych po drodze
- nocleg w Puszczykowie
- w niedziele kontynuujemy zaczynajac od spaceru w Wielkopolskim PN, poprzez Koscian, targ mydla i powidla w Czaczu, Leszno i moze nawet Kalisz...
- powrot do Wawy w niedziele poznym wieczorem

Szczegoly trasy jeszcze sie klaryfikuja - moze sie tez co nie co pozmieniac juz na trasie w zaleznosci od pogody, checi i czasu ale ogolna koncepcja i trasa jak powyzej.

W tej chwili mamy 2 samochody i 5 osob - wiec do wziecia kolejne 5, ewentualnie wiecej jesli ktos jest chetny ze swoim bolidem.

Estymat kosztowy - do podzialu benzyna, plus nocleg - ok. 100-120 PLN plus oczywiscie wyszynk wlasny.

Zgloszenia/ Pytania w tym watku lub na priva.

Ostatnio zmieniony 03 paź 2008, 22:58 przez Magda, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 paź 2008, 9:49 
za wytrwałość

Rozważymy. Wielkopolska bardzo nam się spodobała :) Koniecznie Noteckie trzeba wypić!

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 paź 2008, 15:30 
duża brązowa

jd23151 pisze:
Rozważymy. Wielkopolska bardzo nam się spodobała :) Koniecznie Noteckie trzeba wypić!

:)do kupienia w Czarnkowie za 1,30 (małe jasne) oraz 1,40(małe ciemne) + butelka. Dają przy sześciu piwkach taki fajny Sechsatraeger - bardzo poręczny :) lub w Poznaniu na ul. Wrocławskiej w Proletaryacie za piątaka(duże z beczki) :)

P

Ostatnio zmieniony 03 paź 2008, 19:02 przez PeteFijalkowski, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 paź 2008, 15:52 
za wytrwałość

To piwo jest zajebiste. I ma tylko max miesiąc przydatności, więc jest naprawdę niepasteryzowane.

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 paź 2008, 19:41 
popularna

ja mam pytanie: ludzi z pierwszego roku też bierzecie ( tym bardziej tych "jeszcze" niezrzeszonych) ? ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 paź 2008, 21:39 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

oczywiscie, zapraszam !

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 paź 2008, 22:50 
popularna

To kiedy i do kogo mam się zgłosić? :) Pozdrawiam ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 paź 2008, 23:09 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Ja również chętnie bym się wybrał. Pragnę zmienić swój obraz Wielkopolski jako regionu, który zasadniczo z niczym mi się nie kojarzy.

Jakby była taka potrzeba, dysponuję szybkim i wygodnym środkiem transportu :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 paź 2008, 23:20 
duża srebrna
Awatar użytkownika

PeteFijalkowski pisze:
:)do kupienia w Czarnkowie...

W Czarnkowie to ja kiedyś nawet samochód kupiłem - znany zresztą Trampom jako "samochód sztafetowy"...

"Coraz bardziej dochodzę do wniosku,że chodzi w tym wszystkim też o to,aby móc spokojnie czytać gazetę i popijać herbatę (...) bez wewnętrznego niepokoju,bez wyrzutów sumienia,że się czegoś w życiu nie zrobiło."

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 paź 2008, 10:55 
za wytrwałość

Wczoraj z Wojtkiem Barańskim wpadliśmy na pomysł - jeśli będzie on mógł pojechać - zorganizowania grupy wyjeżdżającej w piątkowy wieczór. Wtedy można by się przespać gdzieś w Poznaniu lub blisko pod i spędzić wieczór na starówce. A z resztą spotkalibyśmy się już rano. Co z tego wyjdzie - zobaczymy.

PostZamieszczono: 10 paź 2008, 12:36 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Magda pisze:
... Leszno i moze nawet Kalisz...
Jak chcecie być w "okolicach" Leszna to może zajedziecie do skansenu i parowozowni w Wolsztynie. A zamiast Kalisza to polecam Gołuchów - bardziej po drodze i zdecydowanie ciekawiej (ostatnie wejście na zamek o 15-tej). Między Gołuchowem a A2 możecie wstąpić jeszcze do Lądu zobaczyć opactwo (chociaż Ląd to macie też po drodze w sobotę). Tylko kwestia czasu bo w sumie "starówkę" można zwiedzać o każdej porze dnia i nocy a atrakcje typu zamek i park czy kościół to już nie bardzo.

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 paź 2008, 17:15 
duża brązowa
Awatar użytkownika

Pomysł wyjazdu w piątek bardzo przypadł mi do gustu... Czy są jeszcze wolne miejsca? I czy w ogóle wyjazd w piątek to aktualna propozycja? Jeśli nie, to czy mogę dołączyć do ekipy "sobotniej"? Pozdro :-)

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 paź 2008, 18:10 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Wyjazd ukladam "pod siebie" a Poznan zwiedzialam kilka razy przynajmniej, wiec mnie nie krecil. Zdecydowanie przyznam, ze nie podoba opcja robienia dwoch ekip - zwlaszcza jednej starujacej z Wawy, a drugiej z Poznania w sobote rano. bo to sie robia dwa oddzielne wyjazdy, a chyba nie o to chodzi do konca...

Dlatego wole juz wziasc pod uwage "glos ludu" i zrobic plan od piatku, z Poznaniem. Uscisle plan w takim razie w przyszlym tygodniu.

Bronek - dzieki za wskazowki, myslalam o Wolsztynie, ale czy ja wygladam jak Tomek D? ;) Chociaz jeslibysmy startowali z Poznania... sie pomysli - Wielkopolska to naprawde ciekawy rejon, wiec napewno nie bedzie problemem zapelnienie planu dnia, raczej odwrotnie.

Kamila - czuj sie zapisana :)

Ostatnio zmieniony 10 paź 2008, 18:52 przez Magda, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 paź 2008, 18:46 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Również gorąco zachęcam do odwiedzenia Wolsztyna i Gołuchowa - nie pożałujecie! :)

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 paź 2008, 19:54 
popularna

bardzo fajnie, jak już wszystko uściślisz proponuję jakieś spotkanie w sprawie wyjazdu, takie informacyjno-integracyjne ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]