Dzisiaj jest 22 lis 2017, 3:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 08 mar 2009, 22:07 
popularna

:hurra:

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 mar 2009, 22:54 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Dziękując Szanownym Zawodniczkom (jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Wasze święto!) oraz Zawodnikom, przedstawiam oficjalną klasyfikację:

1. Zwierzęta leśne na tropie uszaka (Łukasz K., Ola S.): 1530 - 0 pkt. karnych = 1530 pkt.! ZWYCIĘZCY OFICJALNI
2. Nieuchwytne Fauelemce (Joanna H., Arkadiusz F.): 1500 - 0 = 1500 ZWYCIĘZCY HONOROWI
3. Babuchy (Barbara S., Justyna B., Marta P.): 1690 - 250 = 1440
3. Gotowe na wszystko (Magda B., Sylwia N., Gosia S.): 1440 - 0 = 1440
5. Bóg wybacza. Motor nigdy (Wojtek P., Piotr B., Paweł S.): 1800 - 400 = 1400
6. Orzeszki z Gabonu (Kasia Ch., Tomek K.): 1390 - 0 = 1390 HONOROWE PODIUM
7. Miszcze optymalizacji (Marta R., Sylwia S., Maciek J.): 1380 - 0 = 1380
8. Dania z łososia norweskiego (Kasia S., Jacek D., Jasiek R.): 1360 - 0 = 1360
9. Niepotykalne : ) (Zuzanna G., Magdalena K.): 1260 - 0 = 1260
10. Czarne rumaki (Macrin B., Jakub D.): 1160 - 0 = 1160
11. Uogólniona metoda najmniejszych kwadratów (Ania K., Łukasz T., Michał M.): 1090 - 0 = 1090
12. Andrzelika i Mariolka (Olga Ch., Magda K.): 900 - 250 = 650
13. Brykające Pekawiu (Magda P., Sławek C.): 520 - 0 = 520

Zachęcam do dzielenia się wrażeniami. Z tego, co udało się zasłyszeć podczas podliczania punktów, hitem bieżącej edycji zostanie zapewne pan Stanlej. ;)

Oczywiście nie zapominamy o serdecznych podziękowaniach dla Tomka Dombiego, który objął Mecenat nad imprezą! :)

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

Ostatnio zmieniony 09 mar 2009, 11:40 przez cortes, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 mar 2009, 22:59 
za wytrwałość

Ta klasyfikacja chyba jeszcze ulegnie lekkiej zmianie ;)

A za zabawę bardzo w imieniu mojej drużyny dziękuję :) Poziom punktowy bardzo wysoki :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 mar 2009, 23:20 
popularna

Pan w Czerwonej Kurtce na metrze Pole Mokotowskie pytał, czy te zawody urządzane sa co tydzień i skąd można się o nich dowiedzieć, może by tak zwiększyć częstotliwość? :]

A ze swojego wyniku jestem niesamowicie zadowolona :hurra:

Czy ktos może mi napisać kiedy ostatecznie są Nocne Manewry?

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 mar 2009, 23:30 
mała brązowa
Awatar użytkownika

Jak co roku było świetnie, znowu była okazja poznać ciekawe miejsca w stolicy. Zespół Ikarusów uległ wprawdzie defragmentacji ale jedna z jego części zaprezentowała się bardzo zacnie (gratulacje Kosku, zwycięstwo w tak silnej konkurencji to naprawdę wyczyn), my jesteśmy zadowoleni z miejsca w pierwszej szóstce. No i tradycji z jednej strony stało się zadość, bo po raz trzeci z rzędu drużyna Jacka została pokonana o włos, z drugiej strony tym razem nie nastąpiło spotkanie w transporcie szynowym ani też w żadnym innym :)

Tradycyjnie już też trasa przebyta przez "Orzeszki z Gabonu":

Metro Pole Mokotowskie - metrem do Centrum - 9 do pętli Okęcie (124 spieprzył spod nosa) - 706 do Na Skraju - biegiem (bez sensu) do Olszowej - 124 - PALUCH (700) - 124 do Okęcia - 182 do Postępu - spacerem CENTRUM TARGOWE (200) - spacerem Bokserska - 174 do Polskiego Radia - przebieżka z małym błądzeniem do TAGORE'A (40) - biegiem do <M> Racławicka - metrem do METRA MŁOCINY (90) - 36 do CMENTARZA WŁOSKIEGO (80) - 181 do Muzealnej i spacer do Pałacu Brühla na MUZEALNEJ 1 (100) - 181 do Podleśnej-IMiGW - truchtem BROCHOWSKA (70) - 17 do <M> Marymont - metrem do Ratusz-Arsenał - trucht na BIELAŃSKĄ 10 (80) - metrem na Polibudę - spacerek na ZAUŁEK BRACI PAKULSKICH (40) i ALEJĘ PRZYJAŹNI (50) - metrem do <M> Pole Mokotowskie - powolutku do CHINOLA (20) i do kanciapy.

P.S. I znowu mi wyszło teraz 1470 punktów, tak jak na początku przed weryfikacją... Niech to jeszcze organizatorzy raz sprawdzą bo już nie wiem teraz.

http://picasaweb.google.pl/TKolodziejczyk86

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 mar 2009, 0:06 
duża brązowa

Ja zgadzam się z przedmówcami w pełnej rozciągłości, jednak mam zastrzeżenie co do listy wyników, a dokładnie braku konsekwencji - czemu u licha wszyscy mają imię i pierwszą literę nazwiska, a my z Marcinem B. nie?
Żądam satysfakcji! ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 mar 2009, 0:39 
popularna
Awatar użytkownika

Było zacnie :)

To i ja wrzucę trasę, która pozwoliła zdobyć trzecie miejsce:
Pole Mokotowskie > 130 > NA BATERYJCE > 191 > Bitwy Warszawskiej 1920 > 35 > Okęcie > 124 > PALUCH > 124 > Okęcie > 9 > Bitwy Warszawskiej 1920 > 521 > Falenica PKP > 142 > Napoleona Bonaparte > JACHTOWA > 142 > Strzygłowska > ROMANTYCZNA > 146 > Rondo Waszyngtona > 517 > Metro Centrum > Metro Pole Mokotowskie
Chyba nic nie pomyliłam.

Pozdrawiam wszystkich,

B.

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 mar 2009, 1:44 
za wytrwałość

Nasza (Kasia, Jasiek i ja) trasa (czyli Dań z Łososia Norweskiego):

Start o 12:55 z SGH - metrem do M. Ratusz - tramwajem 23 do Dw. Wileńskiego - autobusem 517 do DKP Targówek i biegiem na LUSIŃSKĄ (13:47) - autobusem 162 do Rzeszotarskiej i piechotą na MAŁĄ (14:01) - piechotą ul. Wileńską, Grodzieńską, Łomżyńską do ZACHARIASZA (14:16) i piechotą ul Jadowską, Wołomińską do Radzymińskiej, stąd autobusem 138 do Ronda Waszyngtona i tramwajem 9 do pętli Okęcie, stamtąd 706 do Na Skraju, pieszo do Rybnej i 124 na PALUCH (15:42), 124 na pętlę Okęcie, tramwajem 35 do Hynka, autobusem 189 do Al. Lotników/Puławskiej i autobusem 709 do Poleczki, z buta na BEKASÓW (16:42), dalej autobusem 192 z przystanku Poleczki do przystanku Kiepury i malutko z buta do CENTRUM EUROPEJSKIEGO NATOLIN (17:12) autobusem 192 do Metra Natolin i metrem na Pole Mokotowskie skąd biegiem do CHINOLA (17:46) i autobusem 167 pod SGH.

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 mar 2009, 2:00 
mała brązowa
Awatar użytkownika

A ja się będę jednak dopominać o nasze zaginione podczas liczenia 80 punktów i ewentualne honorowe podium :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 mar 2009, 11:39 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Kilka wyjaśnień:

1. Jacku, oficjalna klasyfikacja nie ulegnie zmianie.

2. Dylu, bo tak mniej więcej (nie za bardzo czytelnie!) wpisaliście się na liście startowej. Ale żeby było konsekwentnie, zastosowałem się właśnie do Twojej prośby; teraz wszyscy są wpisani z imienia i pierwszej litery nazwiska (i jest to jedyna zmiana w klasyfikacji).

3. elpresidente007, z tego co widzę na swojej liście punktowej, nie policzyliśmy Wam Cmentarza Włoskiego. Jako osoba odpowiedzialna za podliczanie punktów, nie czuję się jednak w jakikolwiek sposób winien tej pomyłki. Dlaczego? Ano dlatego, że po pierwsze - jak kilka innych drużyn - wpisaliście przebytą trasę bardzo niewyraźnie. Rozumiem, że nie było sprecyzowane, by wpisywać wyłącznie Punkty Pośrednie, ale nie były one wyraźnie i konsekwentnie wyróżniane, np. podkreśleniem albo wielkimi literami. Właśnie z tego powodu w kilku przypadkach - by się upewnić - dopytywałem przedstawicieli drużyn o potwierdzenie, czy zaliczyli tyle a tyle PP. W przypadku Waszej drużyny poprosiłem Cię nawet do siebie, by wspólnie wyjaśnić wątpliwości. Przejrzeliśmy razem Waszą oryginalną listę krok po kroku i zgodziłeś się z moimi wyliczeniami.
Nie mam już oryginałów spisanych przebytych tras, ale wynika z tego, że sam w momencie weryfikacji nie zauważyłeś / zapomniałeś o Cmentarzu Włoskim.
Przykro mi, że tak wyszło, ale nie mogłem w takiej sytuacji szukać "na siłę" tych zaginionych 80 punktów.

Niech zatem pozostanie to przestrogą na przyszłość, by uczestnicy byli w stanie odczytać własnoręcznie spisany przebieg trasy...

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 mar 2009, 13:34 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

UWAGA! Komunikat wynikowy!

Zwycięzcami oficjalnymi zostaje drużyna Zwierzęta leśne na tropie uszaka (Łukasz K., Ola S.)
Zwycięzcami honorowymi zostaje drużyna Nieuchwytne Fauelemce (Joanna H., Arkadiusz F.).
Honorowe podium przyznajemy drużynie Orzeszki z Gabonu (Kasia Ch., Tomek K.)
Odznaczenia mają równą wartość i szczerze gratulujemy wszystkim ekipom!

Uśmiechy na twarzach po Zawodach, grymasy przegranej czy emocjonalne krpole potu na czole pokazały, iż Zawody zyskują co rok w Waszych oczach. Bardzo nas to cieszy! Mamy nadzieję, że punkty wybrane w tym roku przywoływały u Was uczucia różne, od podziwu po wkurzenie. Co roku staramy się wybierać punkty nie tylko komunikacyjne ale też takie, które są z innego świata, niż ten który oglądamy zazwyczaj.
Oczywiście wspólnym mianownikiem wszystkiego jest komunikacja miejska, nowe linie, nowe autobusy dają nam duże pole do popisu, co staramy się wykorzystać.
Z punktu widzenia Organizatorów byliśmy zaskoczeni ilością startujących! Oczywiście mieliśmy wcześniej sygnały od wszystkich ale ostateczna ilość uczestników przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Tylko się cieszyć!
I dzięki temu wyszły rzeczy, które w przyszłym roku musimy poprawić. Głównie chodzi o formalności. W przyszłym roku Karta Drużyny będzie wyglądać zupełnie inaczej, jak i sama weryfikacja trasy i jej zliczanie. Już wiemy co muszą przchodzić nauczycielki czytając wypracowania.

Dzięki wszystkim za uczestnictwo i szykujcie się już na kolejne, już czwarte, Zawody Komunikacyjne!

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 mar 2009, 13:37 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

joasia2000 pisze:
Czy ktos może mi napisać kiedy ostatecznie są Nocne Manewry?

Zapraszam do odwiedzenia kalendarza http://www.tramp.waw.pl/wycieczki/ który jest systematycznie uzupełniany na dużo wcześniej.

pozdr

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 mar 2009, 14:02 
mała brązowa
Awatar użytkownika

Ok, zgadza się że później razem weryfikowaliśmy i dlatego nie mam pretensji, co najwyżej do siebie, chciałem tylko potwierdzenia że jednak mieliśmy 1470 punktów. A tak poza tym to akurat na naszej karcie zawodów były punkty pośrednie wyróżnione drukowanymi literami i my na początku dobrze policzyliśmy swoje punkty, później przy weryfikacji faktycznie była pomyłka a ja nie dopilnowałem przy sprawdzaniu waszych wyliczeń więc protestów na klasyfikację nie składam - dzięki za przyznanie honorowego podium, fajna zabawa była i to najważniejsze.

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 mar 2009, 16:37 
duża brązowa
Awatar użytkownika

Było super!!!

Generalne dzięki dla organizatorów oraz parę szczególnych podziękowań:
- (znowu) dla organizatorów - za nagrodę pocieszenia, dzięki której gorycz porażki nie była aż tak gorzka :)
- moim wszystkim koleżankom, które w pięknym stylu zdobyły trzecie miejsce i tym samym sprawiły, że podium zostało zdominowane przez płeć piękną :D
- Mariolce, mojemu niezawodnemu kompanowi.

Nasza trasa to mniej więcej: Kanciapa, M Ratusz (ul. Bielańska 10), skwer przy Intraco, M Słodowiec (ul. Brochowska), przystanek Cm. Włoski, ul. Muzealna 1, M Młociny, ŻERAŃ FSO :zawstydzony: (a miał być Żerań Wschodni), Rondo Starzyńskiego, Rondo Waszyngtona, Romantyczna, Rondo Waszyngtona, M Centrum, M Pole Mokotowskie, kanciapa.

Mniej więcej wszystko nam się sypnęło na przystanku Cm. Włoski, gdzie tramwaj wywiózł nas do huty. Potem zwiał nam sprzed nosa autobus. Potem pomyliłyśmy Żerań Fso z Żeraniem Wschodnim. Potem poszłyśmy sobie na kanapkę, rogalika i batona i doszłyśmy do wniosku, że tylko jeszcze wskoczymy na ul. Romantyczną. Po zaliczeniu Romantycznej kolejny autobusiarz zrobił nas w bambuko i zamknął drzwi tuż przed nosem. Przez to spóźniłyśmy się do kanciapy całe 20 minut.

Ale i tak warto było, to jasne. Dziękuję za wszystko :)
Olga
(Andrzelika, 12. miejsce)

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 mar 2009, 22:09 
mała srebrna
Awatar użytkownika

To jeszcze ja podziekuje jak nalezy.
SiP dla Organizatorow za kawal dobrej zabawy. Szczegolnie za Szmule, ktore na dlugo zostana w mojej pamieci;)

Byle do kolejnych zawodow!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]