Dzisiaj jest 19 lis 2017, 23:49

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 30 cze 2009, 9:26 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Serdecznie zapraszamy studentów pierwszego roku i nie tylko na Zerówkę 2009, która odbędzie się w dniach 16-23 września w Sudetach Zachodnich. Więcej możecie przeczytać na stronie. Relację z zeszłorocznej zerówki możecie przeczytać tutaj.

Noclegi:
16/17.09 Stacja Turystyczna "Orle"
17/18.09 Hala Szrenicka
18/19.09 Schronisko "Samotnia"
19/20.09 Przełęcz Okraj
20/21.09 Schronisko "Czartak"
21/22.09 Bacówka pod Trójgarbem
22/23.09 Schronisko "Andrzejówka"

Zbiórka 15 IX (wtorek) o 21:30 na dworcu PKP Warszawa Wschodnia przy kasach PKP IC, a jeśli ktoś nie jedzie z Warszawy - o 9:30 (16 IX, środa) w Jeleniej Górze na dworcu PKP. Zbiórkę organizują Przemek Loranc i Piotr Chachaj.

Zapisy od 6.VIII do 6.IX (koniec zapisów!) u Przemka Loranca, ploranc@gmail.com 698 236 053 (preferowany telefon) i Piotra Chachaja pchachaj3@wp.pl 609 673 888. Podaj: jak się nazywasz, skąd jesteś, swój telefon (jeśli piszesz) i e-mail (jeśli dzwonisz ;). Organizatorzy wyjaśnią też wszystkie Twoje wątpliwości.

Koszt: 300 zł. Tyle przygotuj sobie na dojazd, noclegi, jedzenie oraz ew. wstępy. Wyjazd jest organizowany po kosztach.

Nocleg sobotni będzie na Przełęczy Okraj.

Często zadawane pytania, czyli CZP albo FAQ

Nie jestem z Warszawy, nie pasuje mi jazda do Warszawy
W takim razie możesz dojechać do Jeleniej Góry na własną rękę. Z tego właśnie powodu organizujemy zbiórkę 16 IX na dworcu w Jeleniej Górze.

Jak będziemy wracać?
Doświadczenie z poprzednich zerówek pokazuje, że ostatniego dnia schodzimy z gór i wszyscy rozjeżdżają się do domów w całej Polsce. Z tego powodu sprawdź na własną rękę dogodne połączenia. Na pewno będzie wracała grupa do Warszawy.

Czy mogę dojechać na zerówkę w późniejszym terminie?
Oczywiście. W każdym momencie możesz się dołączyć i odłączyć. Region w którym będziemy pozwala spokonie dołączyć się każdego dnia. Uwaga w przypadku dojazdu później koniecznie potwierdź swój przyjazd organizatorom, najlepiej smsem, bo może być krucho z zasięgiem.

Zapisałem się na wyjazd, ale niestety nie mogę pojechać.
Skontaktuj się z organizatorami i ew. wysyłając e-maila albo smsa upewnij się, że dostali wiadomość i wiedzą o tym, że Ciebie nie będzie. W innym wypadku będziemy na Ciebie czekać.

Czy będziecie na mnie czekać w razie mojego spóźnienia?
Może byśmy poczekali, ale pociąg nie będzie czekał na nas :-) Nie spóźnij się na zbiórkę w Warszawie.

Tytuł:
PostZamieszczono: 30 cze 2009, 11:05 
duża brązowa
Awatar użytkownika

o, git! druga część września:)

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 wrz 2009, 10:02 
duża brązowa
Awatar użytkownika

Czas odświeżyć ten wątek, bo zdążył się pokryć kurzem przez wakacje :) Wczoraj skończyły się oficjalne zapisy. Mamy z Młodym nadzieję, że kto planował jechać na całą zerówkę, albo na większą jej część, ten się zapisał, bo chcieliśmy mieć orientacyjne rozeznanie co do liczebności rezerwowanych miejsc na noclegach.

Nie oznacza to bynajmniej, że lista uczestników jest zamknięta! ;) Zapraszamy wszystkich na wspólną weekendową wędrówkę oraz na imprezę integracyjną na Przeł. Okraj. Miejsca starczy dla każdego. Niektóre trampy planują sobie wydłużyć weekend o piątek i dołączyć się do nas na nocleg w Samotni. Do takich osób ogromna prośba - jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to dajcie znać mnie albo Młodemu (Samotnia jest dość popularnym i niezbyt dużym schroniskiem, zarezerwujemy Wam miejsca, żebyście nie spali pod gołym niebem ;) )

Uprzedzając prawdopodobne pytanie z kolejnego posta o liczbę "nowych" :) odpowiem tak: frekwencja dopisała, przyjedź i sam się przekonaj ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 wrz 2009, 10:27 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Ja potwierdzam ze strony Ani i mojej obecność na Okraju. Chcielibyśmy też być z Wami w Samotni, ale to zależy od dostępności alternatywnego środka transportu - jakby ktoś z dojeżdżających samochodem na piątek wieczór miał 2 wolne miejsca, to zgłaszam nas :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 wrz 2009, 11:22 
Miss Skryba
Awatar użytkownika

My mamy 2 miejsca, wyjazd w piatek (w 1 strone, tj. z WWA). Tyle tylko, ze planowalismy dojechac na rano w sobote, bo ponoc nie da sie dojechac pod Samotnie, a nie widzi mi sie dymac jeszcze w nocy na piechote jakos duzo.

Polskie Stowarzyszenie Korozyjne (Polish Corrosion Society) jest organizacją pozarządową, której misją jest - podobnie jak wielu innych tego rodzaju stowarzyszeń na świecie - zabezpieczenie ludzi, majątku i środowiska przed szkodliwymi skutkami korozji.
Obrazek

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 wrz 2009, 0:17 
duża złota
Awatar użytkownika

A ktoś z tak licznie ogłaszających się w tym wątku weekendowych zmotoryzowanych ma może miejsce w dwie strony? Jeśli nie, to chętnie zajmę w jedną w Bulinowozie ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 wrz 2009, 8:43 
Miss Skryba
Awatar użytkownika

Jak na razie oba miejsca sa zajete przez Tomka i Anie.

Polskie Stowarzyszenie Korozyjne (Polish Corrosion Society) jest organizacją pozarządową, której misją jest - podobnie jak wielu innych tego rodzaju stowarzyszeń na świecie - zabezpieczenie ludzi, majątku i środowiska przed szkodliwymi skutkami korozji.
Obrazek

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 wrz 2009, 15:41 
mała złota
Awatar użytkownika

Cześć, jeśli w wyniku nowego zapotrzebowania wyczaruje się jeszcze jeden samochód jadący na zerówkę, to jestem chętna zająć w nim jedno miejsce. Choćby w jedną stronę - tam.

Marcinie B., jeśli u Ciebie się zwolni, to wpisuję się na listę :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]