Dzisiaj jest 21 lis 2017, 12:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 04 maja 2010, 13:55 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Wszyscy śpią czy ki grzmot?

Dzięki wszystkim za bardzo zacny wyjazd! Niedługo coś skrobnę i wrzucę zdjecia (mam kandydata na nowego awatara!), narazie szybko powiem, że pomimo długiego pobytu w Grybowie trafiliśmy w pociąg (podobno tylko dzięki pomocy Pani zawiadowczyni) a dzięki bardzo "elastycznemu" kierpociowi postaramy się zawalczyć z ICkiem.

Niech każdy napisze co mu ślina na jęzor (tudzież języczek) przyniesie!

Ostatnio zmieniony 30 sie 2010, 13:45 przez Młody, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 maja 2010, 15:39 
mała złota
Awatar użytkownika

Podobawszy!!!

Dziękuję organizatorom i całej ekipie za udany wyjazd, wszystko mam mokre i jeszcze jestem zmęczony ale warto było!

SiP
mw

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 maja 2010, 23:39 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Było grubo
Trasa sobotnia typowo przejściowa, czyli piękna pogoda i dużo obijania się (ale chodzenia też niemało). Ale to co było w niedzielę, to już wisienka na torcie dla prawdziwych koneserów; mnie te warunki bardzo odpowiadały :). No i zakwaterowanie w kameralnej stodoło-oboro-stajni (niestety wszystko wali mi teraz gnojem).

W ramach reminiscencji muzycznych z sobotniej trasy, zamieszczam utwór słowno-melodyczny ze specjalną dedykacją dla Gosi :P
Pieśń
Pomyślę nad dołączeniem do repertuaru.

Zdjęcia niebawem.

Tytuł:
PostZamieszczono: 05 maja 2010, 1:10 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Bardzo zacne przejście :) jedyny minus to niedzielne deszcze, które przeszkodziły w zdobywaniu BOT-ów, co miałam w planach akurat na tamten dzień:) [tu specjalne pozdro dla Sosa za jeden bocik, który udało się nam jednak rano uskutecznić]

Szkoda trochę, że tak wielu Trampów zabrakło w tym roku na przejściu. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym roku stawimy się licznej w Niskim...

Mi dzisiejszy dzień również upłynął mi pod znakiem prania, czyszczenia oraz walki ze smrodem butwy i obory, ale i tak uważam że było suuuper
:rotfl: :rotfl:

Szacun i pozdro dla organizatorów i wszystkich uczestników!

Tytuł:
PostZamieszczono: 05 maja 2010, 12:55 
duża złota
Awatar użytkownika

karolina;) pisze:
walki ze smrodem butwy i obory

He he, jak otworzyłam plecak poczułam się znowu jak w B.Niskim :D

Wyjazd kapitalny! W drodze tam elegancko wyspałam się na półeczce, chodziło się świetnie, piękne góry w wersjach: sucha, bardzo mokra i błotnista, świetne towarzystwo, koncert bębnów :hyhy: , powrót Super-poziomką... Eh...

Dziękuję Wszystkim!

Tytuł:
PostZamieszczono: 05 maja 2010, 13:34 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Ja w ramach przedłużonej majówki mogłam się cieszyć większą ilością ładnego słonka i przyjemnych tras, choć zupełnie nie czułam się, jakbym BOTowała :zdegustowany:

Wyjazd niewątpliwie był z przygodami:
- marznięciem w namiocie na przymrozku
- wielokrotnym przechodzeniem przez rzeki (na szczęście bez wywrotki)
- podpadnięciem autochtonowi w Dukli
- doszczętnym zmoknięciem, po którym nastąpił jednakże gorący prysznic :D
- sforsowaniem sobie stóp do tego stopnia, że jeszcze teraz nie chodzę normalnie (swoją drogą zupełnie nie wiem co z tymi stopami się porobiło, to chyba ze starości...:/)

ale atmosfera wspaniała, Niski jak to w maju - zachwycający, a wrażenia niezapomniane.
No i jak to miło było, po trzech dniach wędrówki w czwórkę, spotkać bandę Trampów na szlaku :D :D

Moja fotorelacja jak zwykle na http://picasaweb.google.com/egorzyns
pzdr
Ela

Tytuł:
PostZamieszczono: 05 maja 2010, 15:02 
duża srebrna
Awatar użytkownika

ek pisze:
- sforsowaniem sobie stóp do tego stopnia, że jeszcze teraz nie chodzę normalnie (swoją drogą zupełnie nie wiem co z tymi stopami się porobiło, to chyba ze starości...)

To jakaś grubsza sprawa, bo mam tak samo. Po 10 latach bezkontuzyjnego łojenia po górach, nagle tak mi zmasakrowało nogi, że chodzę jak kaleka :zdegustowany: Trzeba zbadać, kto za tym stoi.

Tytuł:
PostZamieszczono: 05 maja 2010, 17:01 
za wytrwałość

No jak to, jak za wszystkim ostatnio, Rosjanie!

Tytuł:
PostZamieszczono: 05 maja 2010, 17:29 
mała brązowa
Awatar użytkownika

Moje stopy też nie są w najlepszym stanie... Śmiem twierdzić, że to na skutek nadmiaru wody i asfaltu, ale całkiem możliwe, że coś z teorii Jacka też w tym jest ;)

A przejście było bardzo udane. Słońce, deszcz, błoto, ognicho, przymrozek, kociołkowanie, przejście przez rzekę, stopowanie... Słowem (a właściwie dwoma) all inclusive. Zdążyłam nawet poczuć wakacje :D Ale tym trudniejszy był dzisiejszy powrót do rzeczywistości.

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 maja 2010, 0:02 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Przejście trzyma klasę! Noclegi: na pociągowej półce, w stodole, na glebie w schronisku (a już sądziłem, że nigdy na Małastowskiej nie będzie okazji), na pociągowej glebie (obok buchającego żarem kaloryfera) + kończenie przejścia w Wawrzce/Florynce + pizza w Grybowie - czyli jak dla mnie powrót do przeszłości :) No i nie wiem czy się cieszyć czy martwić, bom zupełnie nie złojony.
Super, że znów wynajęty autobus rozwiązał problem dotarcia na początek tras! SiP dla orgów i uczestników!

"Moja ojczyzna jest rozprzestrzeniona, składa się z adresów w różnych krajach (...) tworzą ją setki drzwi, które wiem, jak otworzyć, autobusy, których numery pamiętam, ulice, przystanki, budki z gazetami, twarze, głosy" (R. Kapuściński, Lapidarium)

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 maja 2010, 0:09 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Podziękowania - dla organizatorów zwłaszcza! Dla mnie hitem było grodzisko nad Żmigrodem pierwszego dnia i widoki znad Kątów, później zaś schronisko na Magurze, a kitem... wiadomo :zdegustowany: buty jeszcze calkiem nie wyschły...

Na Magurę trzeba będzie jeszcze wrócić! Ekstra klimat tam panuje.

Przejście po wielu latach, zdaje mi się, "masówki" znowu kameralne. Dla mnie to był plus. Ale tylko 3 dni... nawet się nie rozchodziłem, tylko zmokłem...

Za rok Poniedziałek Wielkanocny wypada w poniedziałek przed Majówką - 25.04. więc można już planować Przejście Wielkanocne :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 06 maja 2010, 13:33 
popularna
Awatar użytkownika

My tym razem pierwszy raz byliśmy na przejściu na rowerach. Formuła przejścia rowerowego bardzo nam się spodobała. Szkoda tylko, że tak krótko.
Drogi w Beskidzie Niskim znacznie się poprawiły i zupełnie przyjemnie się po nich jeździło moim "tirem". Przyczepka się sprawiła, nie przemokła podczas niedzielnych deszczów i nawet udało się z nią jakieś brody pokonać.
Dziękujemy za super wspólną imprezę i do zobaczenia za rok!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć (sporo zdjęć monotematycznych pt. mama, tata, Ania), ale jest też trochę interesujących dla szerszego grona- choćby z imprezy wieczornej w świątkowej.

http://picasaweb.google.pl/trampul

zawsze aktualne linki do naszych galerii na www.listopady.com

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 maja 2010, 0:30 
duża srebrna
Awatar użytkownika

Moje foty, póki co na picasie:
http://picasaweb.google.pl/jacek.bator/BeskidNiski052010#

pozdr,
edmund

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 maja 2010, 14:27 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Moje zdjęcia tradycyjnie na www.gomarfoto.com w dziale GomarTravel. Pamiętajcie o F11!

pozdr

Tytuł:
PostZamieszczono: 08 maja 2010, 22:27 
mała brązowa
Awatar użytkownika

mi też bardzo się podobało. To było pierwsze moje przejście i nawet nie wyobrażałam,jak to może być. I wyszło dużo lepiej niż mogłam oczekiwać :D Było po prostu super!!!!!!
Mimo to,że byłam z ekipą wtorkową, wszystko jedno wydawało się,że ten wyjazd był bardzo krótki i żałowałam,że to tak szybko się skończyło.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]